• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
Krásný graf. :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987

Jinak za 8 dní mi konci VIP profil na fertility, právě včas :grinning: před všemi měsíci jsem si koupila 90 dní :grinning:
4. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivet1987 gratulujeeem :slight_smile: a mas pravdu aj ja som citila uhniezdenie,tiez to bolelo,ako keby prichadzali kramy
4. čer 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky omlouvam se,asi to sem nepatri,ale jedna se o zkusenost se kterou bych se chtela podelit a taky doporucit. Nechala jsem si udelat vyklad pres email u jedne pani na doporuceni kamaradek a musim rict ze ta zena byla neco neuveritelneho vse o me vedela myslim veci ktere nikdo nevedel a po kratkem case se jeji vestby zacali naplnovat,opravdu skvela kartarka,pokud by jste nekdo chtel tady je email na ni vestbamartina@sez­nam.cz
4. čer 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jasne, že už máš riadne koľaje :dizzy_face:
už 7DPO by si mala ducha :wink:
keďže uhniezdenie bolo úplne jasné :slight_smile:
blahoželám!
4. čer 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987
Ty jo :grinning: paradni graf. Preju at ti to dopadne. Taky bych se chtela takoveho grafu dockat :slight_smile: ja podle teploty menzes moc ndpoznam... teplota klesa az tak 2-3 den :frowning2:
4. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ojeeee.. bez nasich drahocenych kolegyn ze sousedstvi to tu nejspis zhyne :grinning:
4. čer 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zenicky, ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/45a5ae test nezosilnel ani nezoslabol a k tomu vsetke,mu zacinam spinit :frowning2: moje sny sa rozplyvaju...
4. čer 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Jeeej, gratulujem. Krásny testík a ten graf ani nehovorím :slight_smile: Takže držím palce a prajem bezproblémové tehuľkovanie :wink:

A baby som zvedavá, že ktorá/ktoré budete vyvolené v júni :grinning:
4. čer 2014 v 19:52  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 juj super zlatik, tak aspoň že to konečne vyšlo. nech sa ti darí a sem tam nám príď zreferovať, ako je to v tehu :slight_smile: všetko najlepšie :slight_smile:
4. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sofi88 spineni muze a nemusi znamenat MS, teploty sou stale krasne nahore, dokud nedojde MS, stale je nadeje :slight_smile:
4. čer 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@joannah13 ms dojde, citim to... nemam ani ziadne priznaky.. nic, ze by som mala byt tehu... len ma boli podbrusko uplne ako na ms...
4. čer 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi88 ja mam i ted pocit, ze MS dojde, v dobe ocekavane MS sem si byla skoro 100% jista, ze dojde. To bricho bolelo a i ted boli... a me ty test taky nesilily kazdy den. Slo videt tmavnuti tak ob den, ten zacatek je tezky. Bud se to udrzi nebo ne, a ja drzim pesti, at to dopadne dobre. Spineni muze znamenat, ze se tam zavrtava
4. čer 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky teplota padá, že to nic neznamená? Dnes jsem netestovala,zítra musím :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
5. čer 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ahojky, sice sem nepřispívám, ale občas nakouknu :slight_smile: Graf jsem měla naprosto stejný jako ty a po zjištění, že jsem těhu byla teplota jednou o 0,2 stupně vyšši a jednou zas nižší :slight_smile: Gratuluju :slight_smile:
5. čer 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nolies tak jsi mě trochu uklidnila, děkuju :slight_smile:
5. čer 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Dívala jsem se na tvoje testy a jsou krásný :slight_smile: Musím se přiznat, že jsem se bála a tak jsem si zašla na krev a tam to bylo jasný. :slight_smile:
5. čer 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky...pomoc, já mám MS už asi 14dní...jak mám ovulovat a oplodňovat když už 14dní červená..ne silně, ale jo...čím to zastavit?
5. čer 2014 v 08:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no, wow!!!!!!!!!!!!!!!!! paráda!!!!!!!!!!!!
5. čer 2014 v 08:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makronka1986 mala by si to riesit aj s doktorom.
5. čer 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna uz boli podbrusko statocne, krize, do noh ide... uz nech sa madam dovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/ria
5. čer 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makronka1986 bež za doktorom, toto je dačo nedobre...
5. čer 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.cz.
5. čer 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konecne se mi podarilo dostat "nejak" graf z aplikace co mam na mobilu abych se vam taky mohla pochlubit :wink: dneska spadla teplota a vcera me trochu bolelo bricho. dnes jen tak lehce. Tak uvidime, moc sanci si nedavam, ale bylo by to fajn porodit do 30ti.
5. čer 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je :slight_smile:
5. čer 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to ešte nie je taký veľký pád :slight_smile: zajtra to kľudne môže ísť hore
5. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa jj, melo by. ovulace byla 28.5. Takze MS cekam az pristi tyden. Ale teplota mi stejne klesne az tak 2-3den MS.
5. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní test odpoledne, citlivost 25, takže věřím, že zítra teplota zase stoupne. Uff, už jsem klidná :slight_smile:
5. čer 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rybkaa už sem objednána :(((
5. čer 2014 v 19:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2014 v 19:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi smutno....ale Ivet mne nakopla...moc jí to přeju .) achjo...do kontroly proč je MS tak dlouhá to zas bude čekání :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
5. čer 2014 v 19:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek