Krátká dvoudenní menstruace, je to vůbec menzes?

verunnecka
10. kvě 2015

Ahojte,uz druhy mesic mam menzes 2 dny,prvni den je normalni,behem noci extrémne silna(jak ocistky po porodu.)a treti den nic.jsem rok po vysazeni DepoProvery.a do brezna cyklus naprosto v poradku.je to vubec menzes??

ingridka91
10. kvě 2015

Já si myslím,že DEPOPROVERA s tím nemá nic společnéh...napadá mě jen jedna věc 🙂 pokud tedy v poslední době neprochazis něčím složitým...tak asi bude na cestě MIMINKO 😉

verunnecka
autor
10. kvě 2015

Test kdyz si udelam vim ze bude negativni.protoze pozitivni sem ho nemela nikdy.vzdy mi graviditu pot rdila az doktorka na UTZ

verunnecka
autor
10. kvě 2015

Tak snad to bude v poradku.nebot segra ma pozitivni test a jde zitra k doktorce.a kdyby sme bylyoetak mamku asi slehne :o)

ingridka91
10. kvě 2015

Když jsem našim oznámila,že jsem opět těhotná,tak jsem je opravdu totál
ně dorazila 😀 Docela dlouho mě atakovali a teď jsou rádi že Ericka mají 🙂 Tak to by se Vám se ségrou pěkně sešlo 😀 A ty by jsi chtěla 3 dítě???Byla by jsi na to připravena??Já jsem byla fakt nestastná když jsem se dozvěděla,že jsem těhotná a už se s tím nedá nic dělat!!!Takový pocity jsem pocitovala až do samého porodu ale bylo to hlavně tím ,že jsem měla strach jestli to vůbec zvladnu,pac z nejstarším synem to bývá těžký-HYPERAKTIVNI...Teď jsem za malého ráda,je to moje štěstícko,ale bývá to hodně náročné🙂 Jsem si říkala že dítě navíc nic není,ale opak je pravdou:D

verunnecka
autor
10. kvě 2015

Mi povidej syn je taky ADHD a ve skole hruza.nastesti dcerka je klidaska

ingridka91
10. kvě 2015

I u nás je to tak naštěstí!!!Davas malému ty léky??Mě se o nich zmínila naposled psycholožka,spolupracoval s ní totiž jen max 20min a pak ho jen zajimalo vše kolem,stůl,skřínk,umyvadlo... 🙂 Já do něj žádný prášky cpát nechci ,přijde mě to vůči němu a i sobě hrozný!!Během roku udělal fakt velkej
krok vpřed,tak si myslím,že to zvladnem i bez nich
A u Vás to probíhalo jak???Zlepšil tedy spíš zklidnil se malý a nebo naopak?

verunnecka
autor
12. kvě 2015

No popravde ty leky mam ale pravidelne mu je nedavam.sou fakr silny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru