Exmanželka mého muže nám dělá ze života peklo

lena2005
23. dub 2014

Ahoj holky, omlouvám se, že budu také chvilku brečet a snad případné čtenářky moc neoberu o čas. S manželem jsme se poznali, když byl tři roky rozvedený. Jeho první manželství byl očistec. Žil s neskutečným magorem a popis soužití by byl námět pro psychologický traktát. Po rozvodu za ní manžel poplatil její dluhy, děti mu samozřejmě nedávala, a ještě každou chvíli kňučela, že nemají peníze a ať dá. Dával, platil, kupoval (alimenty dostává královské a stejně nemá) a pak jsme se poznali... Párkrát nám haranty podstrčila aby něco vykelišovali. Pak se nám narodilo mimino a ex začala vyvádět. Docvaklo, jí, že od nás už navíc nekápne. První počin byl, že na nás poslala sociálku. Jestli mají její děťátka k nám chodit, tak musí vědět, do jakého prostředí. Byla jsem na infarkt. Slušná rodina, krásné mimiko a sociálka? Testem jsme prošli. To se samozřejmě musí pomstít. Pár měsíců na to volala, aby se manžel přijel podívat na děti. Předtím je neviděl půl roku tak jel. celou návštěvu mu všichni brečeli jak nemají peníze a jestli jim nemůže dát aspoň pár korun. (dobře harantům vymejvá mozky). Manžela nenapadlo nic chytřejšího, že chudinkám dětičkám zaplatit keš půlku alimentů. Doplatek poslal ,,v den rozhodnutí soudu k rukám matky,,. Vše dopadlo dobře, dětičky se napapali a... ta svině na nás cca půl roku po této události podala trestní oznámení o neplacení výživného a aniž by nás někdo informoval přišel nám exekuční výměr se splatností do patnácti dnůůů.... Peníze jí dal, doklad na to neměl. Koho by to napadlo. Kde na to vezmeme nevím. Nemůžu je ani cítit. Ještě jedna věc mě točí do ruda. Druhé dítě si uhnala bůh ví s kým. Manžel podezření měl, ale malé děti jsou stejné, jak jde čas je čím dál víc vidět, že je to kukačka, na kterou my budeme solit další dlouhé roky. Moc bych si přála druhé dítě, ale dovolit si ho už nemůžeme. Jak se s tím nejlépe smířit? Omlouvám se opravdovým matkám samoživitelkám, ale jsem ze všeho nešťastná. Děkuji za váš čas. Lena

petrajurinova
14. kvě 2014

@sonik1112 Manžel se svou ex hodně dlouho nevycházel, teď v poslední době jsou konečně spolu zase jakž takž v pohodě, k svátku si poslali navzájem SMS, na narozeniny si spolu dali skleničku na akci, kde jsme se potkali. Připadá mi to v pořádku. Pokud by si chtěli dát nějaký menší dárek, nebo kdyby jí manžel koupil kytku nic bych proti tomu neměla - přece jen je to matka jeho dítěte a určitý "vztah" spolu budou mít navždy a pokud je ten vztah pohodový, tak je to fajn i pro mě - neodráží se tak špatné nálady do našeho vztahu.

marketa11112
14. kvě 2014

@lu777 je fakt, ze chudaci chlapi jsou asi všude ---ne fakt je mi jich lito. nerikam, ze zensky to mají jednoduche , pokud zustanou s dítětem sami. ale fakt je takovy, ze potvor znam hodne a asi jich stále pribyva.
je jasne, ze pokud ma kdokoli dite z předchozího vztahu, jdu do toho uz s tim, ze to vim, ze to tak je a ze samozrejme deti něco stoji. ale nechat se vydírat? navíc na ukor dalšího dítěte a nove rodiny? také bych to nepripustila. hranice nekde byt musí. ale to uz je o pristupu každého.
bohužel je také pravda, ze jsou typy lidi a povahy, se kterými jednoduse vyjit nejde. a to by se clovek mohl rozkrájet a stejne to bude k nicemu. navíc bude za blbce. bohužel v cechach lidi vyuzivaji a zneuzivaji vsecho vice nez jinde --ceska povaha uz je takova. !

klaras26
19. kvě 2014

To same jsem mela ja s jeho EX .. dala na pul roku pokoj ale ted se mu zacina srat do prdele a zkousi buh vi co...ted bude rodit a druhe dite ma s makedoncem ktery uz rodinu take ma...Takovou svini jsem v zivote nepotkala,sere se do jinych rodin asi z duvodu ze ji vsichni nesnasi a ona se asi porad nudi a nema do ceho pichnout.. .psychopat,verim ze i diky ni se porad nervuju a ani nemuzu otehotnet....

klaras26
19. kvě 2014

Nehlede toho ze si porad vymyslela na nas nesmysli a my byli kazdy tyden ,nekdy i 2x tydne u soudu a verte ze tady v nemecku platite kolem 700 € za stani...svine nas tak oskubala ze nevime co driv splacet...myslela si ze kdyz je na pracaku tak platit nic nemusi,nemusela by kdyby soud nezjistil ze ma ba mesic se vsim vsudy 1200€ tak diky bohu ji to vpalili a musi ty soudy za sebe taky zaplatit...

smoulinka89
4. čer 2014

Zdravím všechny ženy, co žijí se svým přítelem, který je už davno rozvedený a přesto nemají klid ...
😒 Já ho potkala minulý rok, padli sme si do oka, zjistili sme, že máme spoustu společného a jiskra překočila okamžitě. To, že má dvě děti sem věděla, ale to že to bude až takový boj, sem ani ve snu netušila. Ted v červnu spolu budeme rok. děti sme videli , no da se to spočíat na prstech jedne ruky .... bejvalka totiž prohlásila že JEJÍ děti nebude vychovávat žadná cizi ženská. Tak sme s přítelem řekli, že na to kašlem, a zařídíme si nejprve svuj život. V září 2013 to začlo smskama, někde si zjistila moje číslo a začla dost intenzivne otravovat, at ji dame penize ktere ji dlužíme, že nás da k soudu , exekuci atd ... pritel byl bez prace nejaky čas a vsechny alimenty sem posilala ja, ačkoli bych vubec nemusela, nejsou to moje děti ... měla sem i sveho placeni dost, coz se mi vymstilo, pokuty za nezaplacenou pujicku, plyn atd ...ale to už nikoho nezajima, hlavne že ona PRACHY PRACHY PRACHY .... došla mi sni trpelivost. Přítel pak chodil na vyslechy k policii, pak na nej dala trestni oznameni, ktere vyvrcholilo k soudu. Jelikoz spolu tenkrat celkem dobre vychazeli, nemel na nic doklad, to byla ta osudova chyba. Ta svině si řekla, tak je potopim ... minuly mesic byl soud, a my do zaří musime zaplatit 30tisic, podruhe ... to je neskutečna zlatokopka, nárokuje si krom alimentu jeste penize navic kazdej mesic, samozrejme ze ji nedavame ani korunu, sami mame co delat abysme vysli. Řeknu vám, je to boj, ale s přítelem sme si oporou a podporou ve všem, děti rád má, ale na prvním místě je pro nás náš vztah a dává mi to dost hodně najevo a ja sem stastná, že ho mám . Kolikrat si fakt nevim rady, ale jedno vim jiste, že ta ženská je mi uplne ukradena, jde ji totiz ne jen o penize, ale o to abysme my dva nebyli spolu, což se ji nepovede. Taky bysme do budoucna chteli vlastní miminko a věřím, že se nám to povede a doufáme, že ona konečně dá jednou provždy pokoj.

smoulinka89
4. čer 2014

@simca31 nemůžu nic jiného než s Tebou souhlasit !!!

andelka
4. čer 2014

@smoulinka89 é, pochybuju že dá pokoj. Tyhlety konstelace jsou náročné. ALE..jak to mají soudně dané? Přece musí mít určené alimenty i styk s otcem. A na cokoliv jste platili musíte mít doklad, to je bohužel vaše chyba. I kdyby to šlo z tvého účtu, měla bys mít v kolonce zprávy napsané že to je výživné pro děti. Aby to nemohla zapřít v případě soudu. Pokud příteli alimenty u soudu zvedli, tak ano, to se může i zpětně. Pokud ona nechce dávat děti tak jak mají určené, je možné jít na ospod. Je pěkné že při sobě stojíte, proti všem, ale tak to bohužel je, pokud má přítel děti a expartnerku, minimálně do jejich zletilosti budete mít co dočinění i s ní. Samozřejmě ona je taky padlá..protože když má ex přítelkyni, tak je jasné že bude v kontaktu s dětmi, a to je na jeho rodičovské odpovědnosti s kým se stýkají děti v době, kdy jsou s ním. Asi je uražená, nebo závidí.
Držím pěsti, ať je problémů už co nejméně..co jde určit soudně dejte, trvejte na plnění, všechno si schovávejte, snažte se vídat děti..ale jejich matku nepomlouvejte a nestavte svoje štěstí tak na odiv. Děti možná budou taky blbě snášet, pokud bude mít jejich otec další dítě, které bude každodenně vychovávat.
Uvažovali jste o mediaci?

petrajurinova
4. čer 2014

@smoulinka89 píšeš, že jsi alimenty posílala ty - jestli jsi je posílala z účtu nebo složenkou, tak přece máš v ruce doklad, že peníze byly na účet nebo adresu odeslány, takže by mělo stačit doložit tyhle doklady a nemuseli byste platit nic znova - nemusí tam být nutně uvedené že jsou to alimenty nebo výživné, hlavní je, aby bylo prokazatelné, že příjemcem byla matka partnerových dětí, nebo některé z dětí.

smoulinka89
9. čer 2014

Právě že jsem taky udělala tu chybu, a davali sme ji to do ruky ... až teprve potom co začla dělat nehorázný zle sem se chytla za hlavu a řekla dost. Od listopadu to posilame složenkou a je klid. Všechny doklady o zaplacení si schovávám a už na nás nikdo nemůže. Minulý týden sme chtěli děti vzit na dětský den, tak sme ji slusne napsali a ona nás odpalkovala , že to prostě možný není. Nevím co tim sleduje, porad rika jak o deti nemame zajem (což není pravda, přítel jezdi na měsíce na montáže,tudiž je nemužeme mit pokažde) a když přijede a my si je alepson na jeden den chceme vzit a videt tak to proste nejde. Ona dělá všechno proto a by si ty deti odvykly ... ale co potom dál ??? Ona neuvažuje vubec jako matka, nýbrž jako sobec a závistivá ženská a léčí si nějaky komplex ... ovšem si neuvedomuje že ty děti to odnesou ze všeho nejvic, my sme dospělý, my se s tim srovnáme a neznamená přeci to, když si přítel sprominutím zkazil mládí, že už nemá právo na život??? Na lepší život?!!

simdan
4. kvě 2017

Narazila jsem na diskuzi náhodou hledám nějakou odpověď pro kamarádku-rikejme jí Petra je s chlapem 6let její muž je rozvedený má už dospělé děti které ho ani nepřijdou navštívit a jeho bývalá někde záhadné sehnala číslo na chlapa a začala mu vyčítat -je to rok zpět asi- starý vztah manželství rozvod přitom ona sama se sním rozvedla nebyl jí ani nevěrný v té době se s Petrou ani neznali nechal ji celý majetek a tak Petra ji napsala oč ji jde že mají svůj život nadává na ni že je to ku..A podobné vybrané hnusné slova vyvrcholilo to tím že chlapa kdesi potkala ve městě a řvala po něm přes celé město před lidma nadávala jemu a mluvila hnusně o Petře že jak ji chytne že ji dobije a podobně je z toho hotová.Nevite co jí mám poradit zatím tedy zablokovala telefony ale může ji psát odjinud a rozvedení jsou 7let.On ji živil měli se dobře teď je jeho ex sama a já si myslím že žárlí a závidí že jsou spokojený pár co si o tom myslíte.Akorat jsem Teda říkala že si má pro jistotu ty sms nechat uložené kdyby bylo nutné to nějak řešit.Jeste o nich roztrusuje nějaké pomlvy neustále je špiní a baví se jen o nich.Asi to není normální a Petra už na prášky za reakce 😉