Kdo se plánujete snažit o mimi od srpna-září? Pojďte sem 😉

clear301
10. čer 2017

Zdravím všechny. Je tu někdo, kdo již plánuje začít se snažit tak od srpna/září? Já to aktuálně mám tak, že přelom června/srpna jedem na dovču a na konci srpna bych měla podepsat smlouvu na další rok/nebo na neurčito v práci a pak se začneme pokoušet... Beru HA, vysadím asi hned po dovolené, ale snažit se budeme asi až po tom podepsání smlouvy, bylo by mi to vůči zaměstnavateli blbé, abych podepisovala smlouvu a již byla v tom :-/ Kdo plánujete nějaký doplňky na podporu? Já určitě kys.listovou a zaujal mě i Ra-vit. Pro chlapa plánuju Selzink 🙂 Jen doufám, že nebudeme čekat dlouho 🙂

andelan
10. čer 2017

Ahoj! My to máme tak na 90%, že to začneme zkoušet od září 🙂 A beru průběžně A-Z Mama vitamíny (z Dm drogerie), protože kojím. Je to pro ženy těhotné, kojící a plánující těhotenství 🙂

clear301
autor
10. čer 2017

@andelan jeee díky za tip DMko mám ráda 🙂

andelan
10. čer 2017

Já taky 🙂

mnm2107
12. čer 2017

ahoj, taky se chceme začít snažit od září. teď jsem měla od porodu první menstruaci, tak tomu necháváme volný průběh a od září se začneme snažit (aspoň vychytat ovulaci...). jinak plánuju brát jenom kys. listovou, plus teď přes léto spoustu vitamínů z ovoce a zeleniny 🙂

andelan
12. čer 2017

Teda první menses po porodu, závidím! Já u malý dostala menstruaci hned jak skončilo šestinedělí, u malýho dokonce 5 týdnu po porodu a oba jsem vydatně kojila, malýho kojím pořád...

ter_much
12. čer 2017

Ahojky, my s přítelem jsme začali v květnu, takže se teď snažíme druhý měsíc 😊 beru femibion a kapky gynex tak uvidíme jestli to k něčemu bude 😊

kacasa
12. čer 2017

Ahoj holky, ja mam dve deti (12 a 16let) ted s manzelem planujeme mimi. Uz jsem myslela, ze deti mit nebudu, ale jeste jednou me to ceka 🙂 chteli bycho zacit zkouset konec srpna, zacatek zari a uvidime. TP bych chtela prelom jaro/leto..tak snad se zadari. HA uz jsemvysadila pred dvema mesici, beru listovku, jinak nic. Je mi 36, tak jsme zvedava, zda to pujde fofrem jako kdysi..

ter_much
12. čer 2017

@kacasa tak držím palce ať se brzy zadaří 😊👍🏼

petrasipkova1
12. čer 2017

My se začneme s manželem snažit o druhé mimi v červenci, chtěla bych jarňátko, snad to vyjde jako u první holčičky hned, moc bych si to přála. Beru kys.listovou a Femibion, stejně jako u prvního těhotenství. Držím palečky, ať to všem vyjde co nejdříve !

ter_much
12. čer 2017

Taky bych si moc přála jarňátko 😊

mnm2107
12. čer 2017

@andelan jo já jsem si taky to období bez užívala 🙂 ani jsem nečekala, že by vydrželo tak dlouho, u mě stačilo i jedno kojení denně

clear301
autor
12. čer 2017

tak to jsem pak zvědavá, kdy se komu zadaří, budu vám všem přát, ať je to brzy! 🙂

mnm2107
13. čer 2017

dneska nade mnou letěl čáp, ale doufám, že ještě ne, ještě si chci počkat 😀

kacasa
13. čer 2017

@mnm2107 jj, ja taky jeste ne ee. Cekame kdy budou alespon zaklady baraku..Do Vanoc chceme bydlet..to jsme naivní coo? 😀

mnm2107
13. čer 2017

@kacasa tak to vám budu držet palce 🙂

obla
14. čer 2017

Ahoj holky, můžu tady, k vám ?
Mám témeř 10ti letého syna (10/2007)
Začali jsme pracovat na druhém dítěti už teď, s tím, že bych si stejně nejvíce přála květňátko, nebo respektive pozdně jarní miminko.
Mám celkem dlouhé cykly a na jejich srovnání beru zatím jen doplňky jako Gynex a Fertipronu.

lencak80
15. čer 2017

Take jsme zacali mluvit o tretim mimcu...chtela jsem zacit v lete ale jeste v zari me cekaji nejake testy na gastru kvuli potvrzeni nebo vyvraceni celiakie...takze to necham az po vysetreni. A zacinam se pripravovat...beru kyselinu listovou..prece jen je mi uz 37. Prvni tehu bylo hned napoprve a druhe tehu po 3 mesicich....ale to jsem si rekla ze chci mit detatko v prosinci protoze rijen a listopad nemam rada a bylo to tak jak jsem si rekla. Takze druhy kluk byl vanocni darek. A ted bych rada mimco na jare....tak uvidime...

anetka9
15. čer 2017

Ahojda, ja se k vám přidám🙂 Antikoncepci jsem vysadila po dobrání platíčka před 14 dny, tak se uvidí, kdy to přijde🙂 zatím ani netuším, zda a kdy mám ovulaci apod.. tak snad se povede brzy🙂

verunka11221
15. čer 2017

Holky taky se pridavam. Jsem po revizi a nove snazeni vychazi zrovna na srpen-zari. Jinac mam rok a pul stareho raubire 🙂

miskamed
20. čer 2017

Ahoj holky, taky se k vám přidávám 🙂 Před měsícem jsme měli svatbu, předtím 2 roky otročina při rekonstrukci, tak si chceme léto ještě trochu užít na fesťácích, dovče a tak a snažit se o mimi od srpna/září. Sama jsem narozená v květnu, měli jsme v květnu svatbu a moc bych si přála i květnové miminko, tak snad se zadaří 🙂 Jinak beru listovku (zatím asi jen týden) a k tomu Omega Ultra 🙂

linee
20. čer 2017

@verunka11221 mam to take tak. Mam doma 18-mesicni holcicku a asi sa koncem leta se zacneme snazit o druhe. Pro mne by to bylo 4.tehu,snad se uz revizi vyhnu:(

linee
20. čer 2017

@clear301 pokud jste oba zdravi,kyselina by mohla stacit.Ja budu pit i kontryhel,po revizi ma rozhazene cykly.Jinak chceme zacit take koncem leta.

kacasa
20. čer 2017

ja bych nejradeji zacla hned..jak me v te praci stvou..uz se mi tu nechce byt

linee
20. čer 2017

@clear301 jinak se smlouvou je to trochu jedno,ono kdyz jim to oznamis mesic po podpisu se nebudou divat jinak😅

verunka11221
20. čer 2017

@linee Nas mladej ma taky 18mesicu teda budou mu tet 25. To je mi lito. Ja to zazila jednou a snad uz nikdy vic. U me slo o zamlkle tehu ve 12 tydnu.

linee
20. čer 2017

@verunka11221 ja uz 2x,ale jeste na zacatku.Tak drzim palce!

verunka11221
20. čer 2017

@linee Ja tobe taky.

clear301
autor
20. čer 2017

@linee tak nadřízení tak nějak počítají s tím, že mimčo někdy bude - s manželem jsme spolu dlouho a teď budeme mít rok po svatbě... ale jako rozhodně by mi přišlo fakt blbý podepisovat to a být v tom... moje svědomí bude čistší, když se zadaří až poté... a hlavně taky by mi nemuseli napsat žádnou smlouvu 😀

barca90
30. čer 2017

Ja s manzelem se budeme v zari pokouset o prvni mimi. V srpnu jedeme na Moravu do sklipku, coz byl nas sen a pak do toho jdem... Jinak ja brala HA 10 let a vysadila jsem ji 30.9.2016 a stale mam nepravidelny cyklus (33 az 44 dni), tak ted cca mesic a pul piju kontryhel a posledni cyklus jsem mela 31 dni 😀 uvidim priste, zda to byl kontryhel nebo jen nahoda, jeste zacnu brat kyselinu listovou... co se tyce ovulace, tak mam to stesti, ze ji citim, vzdy tak v pulce cyklu se mi vylucuje cervikalni hlen a boli mne v podbrisku bud na prave nebo leve strane. Byla jsem i u doktorky, ktera me prohlidla a je vse v poradku, nic nebrani k otehotneni, tak uvidime, jak nam to pujde 🙂

miskamed
1. črc 2017

@barca90 já ovulaci taky většinou poznám, tak doufám, že nebudeme dlouho čekat 🙂 kolem mě jsou teď snad všechny holky těhotný, i nejbližší kamarádky jsou v očekávání, tak je to trochu takový tlak, jsem mezi nimi jediná netěhotná. Snad se zadaří 🙂