Jakou barvu vidíte vy? A jakou vaše dítě?

teerka
27. únor 2015

krásný večer, já na obrázku jasně vidím bílo-zlatou a můj 4 letý syn modro-černou. Stojí to za pokus, ať na to zkusí mrknout i děti, to mě zajímá víc, jak dospělí, na dospěláky tam je anketa. A tady je odkaz na barvu těch šatů
http://www.novinky.cz/koktejl/362914-svet-resi-...

paraple98
27. únor 2015

Já bílo-zlaté, manžel modro-černé 😀

luckavanova
27. únor 2015

já vidím obě kombinace, záleží jak se podívám - když jako shora, tak bílo-zlaté, když přímo tak modro-černé

ladyhacek
27. únor 2015

@luckavanova myslím si že trik bude v tom úhlu - už mě to také napadlo, ale já vidím prostě bílo zlaté 😉

jinajana
27. únor 2015

Já jsem mimo, vidím modro-zlaté.

wendy_
27. únor 2015

Bilo-zlate a vidim je tak stale, at zkousim jine uhli ci privrit oci. Manzel samo,ze modro-cerne. Deti spi. 🙂

pabka
27. únor 2015

Vidím naprosto jasně modro černé a manžel bílo zlaté a nevěříme si navzájem, ze ten druhy vidí to co říká ze vidí 🙂 🙂 🙂

hojda
27. únor 2015

Já i manžel bílo- zlaté (asi se bojí, mít jiný názor než já, dobře vycvičený je 😀 )

elisset
27. únor 2015

@jinajana tak ty už jsi úplně někde jinde teda 😀 😀 😀

Já vidím bílo-zlaté úplně jasně.

hojda
27. únor 2015

TAk teď jsem překlikla a rolovala to od spodu a najednou jsou modro-černé 😀

milada2
27. únor 2015

Dítě spí. Ale já jednoznačně vidím modro-černou a manžel jednoznačně vidí bílo-zlatou a navzájem se nechápeme 😀

suzanna123
27. únor 2015

já viděla bílo-zlaté, samozřejmě mi to nedalo, tak jsem na to koukala z různých úhlů a po naklonění monitoru se "ukázaly" modro-černé. A tu bílou variantu už nejsem schopná vidět, ať se snažím sebevíc 😀

orchideas1
27. únor 2015

Modro zlaté 😀

mrazulkav
27. únor 2015

Já bílo-zlaté, manžel modro-černé a nevěří mi, dělá ze mě blbce a zkouší mě z barviček 😀

petronelka20
27. únor 2015

Je to opravdu zajímavý 😀 . Když jsem odkaz otevřela, tak jsem viděla bílo-zlaté a říkala jsem si, jak někdo může vidět modro-černé? Ať jsem koukala jak jsem koukala, tak stále byly bílo-zlaté. Potom, co jsem sjela níž, kde je fotka modro-černých, tak si říkám, jak je možný, že jsem viděla bílo-zlatou? 😀 Opravdu zajímavé 😀

guinea
27. únor 2015

@lenkavd Tyjo!!! Prve jsem napsala, že naprosto jednoznačně vidím bílozlaté. Pak jsem zkusila jako @anduska.x otočit noťas vzhůru nohama, a šaty jsou modro černé! Otočím nazpět, jsou stále modro-černé! A přitom ty ostaní věci na stránce (reklamy, atd.), zůstaly stejné...

guinea
27. únor 2015

Teď už vidím zase JEN modro-černé

kamino
27. únor 2015

Na PC cerno fialove a na mobilu bilo zlate..

laska.nezna.hranic
28. únor 2015

dvakrát jsem na to koukla a byly jasně bílo-zlaté. pak jsem mrkla do diskuse a když jsem se vrátila zpět, byly opravdu spíše modro-černé. jsem zmatena 😅 ale naposledy jsem taky rolovala odspodu, tak to možná ovlivnilo to, že jako první se mi před očima mihla ta kvalitní černo-modrá fotka...

sabulili
28. únor 2015
Uživatel sabulili je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabulili.

bílo zlaté

lexton
28. únor 2015

první pohled bílo-zlaté, po natočení modro-černé, a po dalším natočení zas bílo-zlaté 😀

raada
28. únor 2015

já vidím bílo zlaté, syn černo modré🙂

tkanicka
28. únor 2015

já s dcerou vidíme bílozlaté, manžel modročerné a syn ještě nezná barvy (resp. ještě se mu nedá úplně věřit). Když jsem dělala všemožné pokusy, zde nabízené, vidím stejně pořád bílozlaté

anduska.x
28. únor 2015

@guinea Přesně,já už pak viděla taky jen modro-černé.Haluz😀

sarusinek
28. únor 2015

Vsichni bilo-zlate 🙂

dasara
28. únor 2015

po otevření odkazu jasně bílo-zlaté, poté, co jsem sjela dolů, tak jsem nechápala, ale byly modro-černé. Zkusila jsem odkaz otevřít znovu a opět - nejdřív bílo-zlaté, po shlédnutí té kvalitní fotky jsem je viděla zase jen modro-černé. Ještě jeden poznatek - pokud jsem měla na monitoru kousíček těch "bílo-zlatých" a kousíček těch "modro-černých", tak potom byly ty vrchní dvoje šaty dokonce modro-zlaté 🙂

pivonka2
28. únor 2015

bílo-zlaté, manžel řekl, že "takový hnědý a bílý." Úplně jsem si vybavila, jak mě tady jedna paní osočila, že legíny nejsou oranžové, ale růžové a nechápala, že to prostě vidím takhle.

ronyx
28. únor 2015

No tak já to mám teda nějaké divné 😀 Při prvním pohledu jsem viděla bílo zlatou,ale když jsem sjela trošku níž abych si článek dočetla a pak se vrátila,viděla jsem už jasnou modrou barvu šatů 😀 Nechápu

edeltraut
28. únor 2015

Já bílo-zlaté, dcera modro-černé, syn bílo-zlaté 🙂

milmic
28. únor 2015

Šmankote, to je úlet!
Dcerka je vidí modré, já bílo-zlaté, manžel taky.

jamia
28. únor 2015

omg, už i tady?