Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaky máte na to pohled? Jak moc je to divné?

houskan
2. říj 2020

Ahoj, je mi 18 a seznámila jsem se s fajn chlapem ale je mu 43, jak moc je to divny??

95newmommy2020
2. říj 2020

Divny to není. Muže to fungovat, proč by nemohlo.
Jen někteří psychologové říkají, že se jedna o tzv otcovsky komplex. Ale tak i kdyby, tak to prave po tom muže klapat. 😄

blondynka400
2. říj 2020

@houskan co je na tom divného? Oboustranně to může mít výhody. Užij si to a věk neřeš. Přeci si ho hned nebereš ne? .-)

houskan
autor
2. říj 2020

@blondynka400 neberu😁my si spolu spis užíváme volnej čas a hlavě já dělám krasobruslení a on hokej, takže chodime bruslit a tak..

blondynka400
2. říj 2020

@houskan tak vidíš... Si navzájem užívejte a věk neřeš 🙂

houskan
autor
2. říj 2020

@blondynka400 on je prave rozvedenej, chodit s nim neplanuju ale mame k sobě city a je tam to pouto, až se budu chtít usadit a najdu si nějakého mladého, tak odchod bude nejspíš bolet..

leniczka23
2. říj 2020

V pohodě, prostě si užívej 😉

blondynka400
2. říj 2020

@houskan a co s ním plánuješ když ne chodit? Neřeš to, stejně nevíš, jak to dopadne... Za pár týdnů tě nemusí bavit a nebo ty jeho. A usadit, na to máš ještě hodně let čas 😀 Navíc nikde není psáno, že mladý je do života lepší. Dost často je to naopak

houskan
autor
2. říj 2020

@blondynka400 spis si užívat nebo tak..ale co já vim třeba už i spolu chodime😂😂😂

blondynka400
2. říj 2020

@houskan jenom technická, co di představuješ pod termínem chodit spolu? 😀

houskan
autor
2. říj 2020

@blondynka400 to co delame, trávení času,vecere,city, dárky, sex..ani nevim jestli spolu chodime nebo co to má být..

blondynka400
2. říj 2020

@houskan tak za mých mladých let se tomuto říkalo, že spolu chodíme. Jak se to bere teď mezi omladinou netuším .-)

houskan
autor
2. říj 2020

@blondynka400 no ale asi je rozdíl ten, ze mame volnost..ze muzeme mít i něco s někým jinym ale to já nedokážu když mám k němu city, a hodně by mě nastvalo kdyby měl ještě jinou..

blondynka400
2. říj 2020

@houskan za mne je to pořád to samé... Nevidím v tom rozdíl. Tak jestli jsi se do něj zamilovala..... No užij si to 🙂

xxx3d
3. říj 2020

Jsi pipina, která už teď ví, že až se bude chtít usadit, najde si mladýho kluka, ale zároveň by tě štvalo, že tenhle ten, by kromě tebe měl i nějakou jinou. Takže ano, je to hodně divný vnímání vztahu, kde je ta volnost. Ach jo.

klokanka31
3. říj 2020

@houskan Jen si to užívej... Já v 19 měla o 20 let staršího, pár let jsme spolu i žili. Naštěstí se z něj stal magor, kdybysme se vzali, dnes bych doma měla 51 letýho dědka, a to by nebylo dobrý 😒

20190418
3. říj 2020

To jsem jediná komu to přijde divný? 25ti letej věkovej rozdíl když je mladšímu kolem 30ti ok. Ale té holce je 18 a objíždí ji rozvedenej starej kocour, který si na ní evidentně léčí komplexy z manželství nebo bůh ví odkud. Nic proti zakladatelce, můžeš být vyspělá sebevíc, ale ten chlap podle me není v pořádku.

malenka3
3. říj 2020

Mám na to ten pohled, že jsi absolutně nevyzrálá na vztahy s chlapy. Projdi si zpětně všechny tvoje dotazy, které se většinou týkají chlapů. Už jsem ti to psala, že máš začít žít reálný život a ne řešit furt každou blbost na síti a buch, je to tu zas.
Jsi mladá, tak si zkoušej, co je to, co tě v životě uspokojí, užívej si to a začni si budovat svoje zdravé sebevědomí, aby sis za tím, co děláš, stála a nemusela se kvůli každé tvé situaci ptát, co si o tom myslí anonymní dav.

lenickakl
3. říj 2020

no ty asi nebudeš nejostřejší tužka v penále

lv
3. říj 2020

Kdybys nedodala tu volnost, tak spolu traveny čas, zajmy, posezeni, darky a sex = chozeni. Tu volnost předpokládám hlasa on, neb to takhle ma bezva, uziva si s 18kou (kterou umi večeremi, zkusenostmi okouzlit), muze to vsak hrat, uhanet, uzivat si jeste s dalšími. Takze spolu nechodite, jsi jeho milenka. Ty ses zamilovala, budes se uzirat a trapit, mozna nekolik let, cos mohla mit plnohodnotný vztah, lásku.
U nej nejde o vek, jde o vyčuranost.

houskan
autor
3. říj 2020

@xxx3d ty ses pipina..myslela jsem to úplně jinak, kdyby ten vztah ukoncil a našel si jinou, tak je to něco jinyho než kdyby s směnou furt scházel a spustil plus ještě 3

veruuu_kubesovic
3. říj 2020

přece nikdo nemůže soudit jaký věkový rozdíl je správně 🙂 prostě si užívej, zkušený bude možná mnohem lepší než nějaký mladý "zajíček"...

houskan
autor
3. říj 2020

@veruuu_kubesovic zkousela jsem to s mladším(21) psal mi , ze bych mu měla furt psát já a zvát ho někam, odepsala jsem mu “měl by si jít na vojnu” odepsal mi”jsi fakt pica”..tenhle stařec je pozornej a mluví semnou slušně, jo ten věk tam je velkej ale když opomenu ten vekovej rozdíl, tak je rozhodne lepší než ten 21 letej nevychovanej blbecek..proste mi s nim je dobre a jako pedo mi to neprijde, to by ho museli lákat 10 lety holky

veruuu_kubesovic
3. říj 2020

@houskan prosím tě jaký stařec? Držím palce 🍀🍀🍀 já si nemyslím že cca 25lety rozdíl by měl být na škodu...

konidana
3. říj 2020

@houskan asi v pohodě,... přijde mi to hodně velkej rozdíl, ale když se zamyslím, tak můj první večer s klukem (a hezkej) byl na tatovejch padesátinách s jeho (a i mým) čtyřicetiletým kamarádem. Mě bylo 20. Takže dost podobný🤣. Já pak tedy radši zdrhla , ale kamarádime se furt a vzpomínáme a smejem se tomu ☺

llluckaaa
4. říj 2020

Za mě je to úplně v pohodě - vždyť je ti 18, poznáváš chlapy, vztahy a svět... Jenom si dej pozor, ať tě něčím nenakazí, a ať se z něj časem nevyklube ženáč, který má doma těhotnou manželku, malé dítě a s tebou si jen řeší krizi středního věku.

ariadna12
4. říj 2020

To je asi na Vas dvou. Pro mne by to byl velky vekovy rozdil a velka sance, ze jsem jedna z mnoha.