Mohla bych být těhotná? Mám si udělat test?

pajulettag
11. čer 2017

Ahoj mamky.
Chci se zeptat, ujistit, poradit atd.
Něco přes týden mě bolela prsa, jakoby tlak, nebo jak to popsat, jako když se nalívají prsa.
MS mám nepravidelnou, tak nikdy nevím, kdy mě navštíví. Pak dorazila. Měla jsem ji dva dny a třetí den (dnes 11.6.) jsem jen slabě špinila a teď, večer už ani to ne. Pro jistotu (před ms) jsem si koupila tt . Ještě jsem ho nezkoušela. Koupila jsem si digitální, takže ho chci vyzkoušet třeba druhý den ráno.Jako až to bude tutovka, ms nebudu mít ani ráno atd. Obvykle ms mívám 4-5 dní. Myslíte, že bych mohla být těhotná a ten test si udělat? Stalo se to někomu? Teď už mě prsa zatím nebolí, jak odešla ms. Děkuji za komentáře, rady. Zkušenosti. U syna si bolení prsou pamatuji později.👍👶

liliana2016
12. čer 2017

Asi bych ho nedělala. MS ti proběhla, prsa někdy bolí i před MS. To, že jsi krvacela kratší dobu nemusí znamenat nic nebo jsi mohla mít anovulační cyklus.

thalia
12. čer 2017

U mě slabší a kratší ms skončila v podobě druhého dítěte. Já bych ho udělala, vždyť o co jde, aspoň budeš mít jistotu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru