Silvestr a děti. Nechaly byste je u babičky přes noc?

30. říj 2022

Ahoj maminy, nechaly by jste děti na Silvestra u babičky (i přes noc).
Babička by je chtěla přes noc u sebe. Nechaly by jste? Mě se to nějak nelíbí abych byla bez nich🤷🏼‍♀️

zuzineckah
30. říj 2022

7 a 4??... to bych je nechala i s lahví šampusu a následným pozváním na novoroční oběd, páč by si to zasloužila 😉

rnika
30. říj 2022

Pokud jste doma, tak není o čem. Proč si babí tak najednou vzpomněla, ze je chce? Loni chtěla taky? Udělej to jak to cítíš. Ale ja, jak jsem psala výše, bych to mela vyřešené. Neměla bych problém dat ji tam děti třeba mezi svátky ....

autor
30. říj 2022

@rnika Přes rok je s námi furt. Nevím proč najednou teď 🤷🏼‍♀️ když to píši.tak přemýšlím a sama netuším 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

martinka_33
30. říj 2022

My jsme taky byli doma, muj ex ty opilce zval domu 😂😂😂

autor
30. říj 2022

@martinka_33 Tak to v žádném případě..😅

honatko092
30. říj 2022

Jako dítě jsem byla u babičky každý rok na Silvestra až asi do svých 16 let 😀 Každý silvestr byl nezapomenutelný a moc jsem si ho s babičkou a ségrou užila. Jsem ráda, že mám s babičkou tolik skvělých zážitků a historek, a to jsme se jen dívaly na televizi, jedly jednohubky a pily dětské šampáňo. Někdy jsme se převlíkly za princezny 😀 Pro mě to bylo něco "jiného" než doma. Takže za mě anooo 😊👍🏻

martinka_33
30. říj 2022

I tak si umím představit Silverstr jen ve dvou, ale jestli tebe ta představa děsí a ani dětj po tom vyloženě netouží, bude to muset babička pochopit

patypresdevaty
31. říj 2022

Pokud je pro Tebe důvodem, že je ti líto babičky, zajdi si na terapii a vyres si svůj vztah s ní. Někde tam je něco dost nezdraveho, očividně
(Taky to tam mám, ale makám na tom 💪)

autor
31. říj 2022

@patypresdevaty ne to není. Babička vždy trávila Silvestra s kamoskama s přítelem apod... Spis je mi líto, že já je chci mít doma a ona zase u sebe😅

patypresdevaty
31. říj 2022

Vždyť jsi tady několikrát psala, že je ti líto maminky, že je tam chce mít... V několika obmenach.
Tedy bereš na sebe zodpovědnost za její emoce.

zelenaesmolda
31. říj 2022

Zeptej se holek a uvidis

xxx3d
31. říj 2022

ty pocity znám, přesto jsem malého nechávala u babičky s dědou hlavně proto, že u nich jsou oslavy mírnější, než u nás, takže si to užije víc, včetně spánku.

zrzinda
31. říj 2022

Sedmiletý dite bych u babičky nechala klidně tejden 😀 Ale proste pokud se na to necítíte, tak to nedělejte 🤷‍♀️

odula
31. říj 2022

Nechala. 100%. A uzila bych si večer s manželem. Zvlášť pokud je to dětem jedno. Proc je to tobě tak proti srsti? Jak na novy rok tak po cely rok je povera, ale pokud ji chceš věřit tak to znamená tak maximálně to, ze budou holky obcas u babicky a vy si pro ne budete jezdit 😀

pakeros
31. říj 2022

Já bych je poslala,ale já je posílám k babičce na noc od malička.Letos půjdou taky dětem je 5 a 1🙂

dianemash
31. říj 2022

Nad ničím bych nepřemýšlela , pokud by děti nebyly vyloženě proti,jely by k babičce

nijij
31. říj 2022

Ne. Pokud nemáte vy dospělí nic v plánu, budete sedět na gauči a čumět na telku a po ohňostroji spát. Tak nevidím důvod. Babča si může vybrat jakýkoliv den v roce ne přes ,,svatky" tak to beru já
Pokud ovšem děti sami od sebe nepřijdou s tím že chtějí být na silvestra u babičky ale v tomto věku jim to je ještě jedno...
Může klidně přijít druhý den a vzít si je další den....
Jednoduché... A upřímně by mi bylo docela jedno že je babča smutná, já bych se svými dětmi na silvestra rozhodně být chtěla, protože v 15ti mi řeknou čau jdu pařit 😂

me_druhe_ja
31. říj 2022

A nechce tvoje babička i moje děti na silvestra?😀 (3roky a skoro 2😀). Co já bych za to dala strávit aspoň jeden večer, noc a ráno sama s přítelem. I kdybychom nedělali nic extra.

pavkova28
31. říj 2022

U nás 4 letá chodí k babičce. I když jsme byli doma s 4 měsíčním dítětem. Babička si vzala i neteře a měli dětskou párty 🙂

vladienka
31. říj 2022

Mate medzi kamaratmi len opilcov?😁 my si robime party doma a pozveme k nam nasu partiu. Neviem si predstavit cucat doma s manzelom a ist spat o polnoci, na to si pridem moc mlada

konidana
31. říj 2022

nechala, ale babi se bojí, že by jí dcera mohla zdrhnout (bude jí 15r.)😅

ee.liska
31. říj 2022

@honatko092 mám to stejně 😍 A moje děti zatím také 😁

honatko092
31. říj 2022

@ee.liska Já mám ještě mrňata - 2 roky a 10 dní do porodu druhého, takže u nás se ještě na silvestra nehlídá, ale jakmile to půjde a jedna nebo druhá babi bude chtít - šup s nimi na hlídání (přes rok jsou hlídané hodně 😊) a dopřeju jim stejné zážitky 😊

mourovatakocka
31. říj 2022

Za mě sis odpověděla poslední větou dotazu. Pokud se na to necítíš a dětem je to buřt, tak co řešit. Babička je může mít mezi svátky, může přijet na silvestra na večeři, ale nedělala bych nic proti svému vědomí a svědomí.

alubif
31. říj 2022

Naše děti jsou zvyklé spát samy u babičky od roku. Nevidím na tom nic divného. My jako děti jsme trávily vánoční prázdniny od 26. do konce prázdnin u babičky, slavily s babí a dědou nový rok a bylo to vždycky super. Naši taky nikam nechodili. My taky nikam nechodíme a když děti budou chtít být u babičky, budeme rádi když si to tam užijí. Podle teď to spaní jinde matky moc a zbytečně prožívají. Pak když babičky nepohlidaji je to zase špatně.

andelka
31. říj 2022

Tak pokud má s kým jiným být a vy chcete být s dětmi,tak je to jasné.

2hanah
1. lis 2022

A kdyby tam byly přes den a třeba v šest, osum si je vyzvednete a budou doma? Si aspoň vklidu nachystáte pohoštění a děti budou překvapené. Nebo bydlí babička moc daleko?

jane46
1. lis 2022

Všemi deseti... A prvního ledna bychom pro ně zajeli a byli stejně spolu.
A užili si luxusní Silvestr - vana bez stalkerů + sex + prasárničky k jídlu nevhodné pro děti + film v TV, kde neskáče lampička na I + procházka o půlnoci + sex + spánek ve dvou až do rána + snídaně do postele + sex

lovemusicsun
1. lis 2022

Klidně bych je prarodičům dala. Děti u nich přespávají od malička a Silvestra neřeším. Loni jsem s dětma usnula v půl desáté..
Ovšem u autorky se to zdá být trochu jiné, takže bych se zeptala dětí co chtějí a třeba vymyslela nějakou alternativní možnost typu společný Silvestr i s babičkou (přece jen čím víc lidí, tím větší zábava).

tasimia
1. lis 2022

Nenechala. Šla bych totiž i já ;). Aby nebyla sama, takhle slavíme Silvestra, už šest let, co umřel tchán ;).
A až bude mala větší, klidně ji tam nechám, my Silvestra neresime, pro nas je to den jako každý jiny, stačí nam chlebíčky a dobrý film.