Silvestr a děti. Nechaly byste je u babičky přes noc?

30. říj 2022

Ahoj maminy, nechaly by jste děti na Silvestra u babičky (i přes noc).
Babička by je chtěla přes noc u sebe. Nechaly by jste? Mě se to nějak nelíbí abych byla bez nich🤷🏼‍♀️

martt
30. říj 2022

Tak každý to má nastavené jinak. Nepíšeš jak staré děti. Ale za mne pokud by mi to nabídli moji rodiče tak bych spíš pokukovala po tom , že bychom šli s manželem někam mezi lidi. Pokud by to byl první silvestr našich kluků tak by se mi to také moc nelíbilo a zůstala s nimi.

autor
30. říj 2022

@martt holkám je 7let a 4 roky
Pokaždé byly s námi.

te_reza
30. říj 2022

Když se ti to nelíbí, tak je tam nedávej. Easy🤷

autor
30. říj 2022

@te_reza to ano,ale moje maminka je s toho smutná

te_reza
30. říj 2022

@anonym no tak to buď bude smutná maminka nebo ty, nic mezitím není 😅 ona chce, ty nechceš. Holky chtějí co?

jasemin26
30. říj 2022

Osobně bych nedávala, pozvala bych babičku na silvestra k nam

jjasmina
30. říj 2022

Když se ti to nelíbí, tak je nedávej. Musíš dát na svůj pocit. Moje by měli sbaleno a jen bych poděkovala 👌 zeptej se holek

michaela666
30. říj 2022

Pokud by s tím přišly samy, že chtějí Silvestr strávit tam, nechala bych je a naplánovala něco s manželem/ přáteli. V dojezdové vzdálenosti, kdyby byl nějaký pláč a stýskání.

autor
30. říj 2022

@te_reza je jim to jedno.😂

autor
30. říj 2022

@jasemin26 Manžel tchýni snese ale ne asi na Silvestra 😂

rnika
30. říj 2022

Já určitě ne. U nás se říká ... jak na Nový rok ...tak po celý rok a pro mě v tom je i to, že budou děti doma. Jinak u nás je to složitější a neslavíme Silvestr jako takový ... ale máme vlastně druhé Vánoce ( mužova rodina slaví pravoslavně- takže tchánovci jsou u nás a nadělujeme si dárky).

2hanah
30. říj 2022

Nenechala, proč? Pokud na Silvestr s partnerem nevyrážíte někam do dospělé společnosti, tak jen proto, že babička chce, nenechala, byl by to pro mě doma smutný Silvestr a je to přece oslava posledního dne v roce a příchod nového roku, za mě má být rodina v takové časy spolu.

autor
30. říj 2022

@2hanah právě. Takhle to cítím já. Ale zase je mě lito babičky 😓🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ moc je chtěla

2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz
barulina
30. říj 2022

Já mám dceru na silvestra ob rok. Jde to 😉 a to podotýkám, že já nijak silvestra neslavim, neřeším, buď jdu ven, nebo jsem doma. Letos zrovna dcera bude u tatky a já vím, že max pojedeme k chlapove kamarádům, nebo oni k nám, ale nic velkeho

martt
30. říj 2022

Tak pokud už jsou takhle "staré" já bych toho využila. Zeptala bych se manžela jestli nechce vyrazit někam do společnosti. S manželem jsi se o tom bavila , jaký má na to názor?

autor
30. říj 2022

@martt nebavila. My nikam na Silvestra nechodíme,jsme jen doma.

andelka
30. říj 2022

Babička tedy bude jinak na Silvestra sama? To je dost smutné..Moje mamka chodívá na silvestra k nějaké kamarádce. Pokud ne, šla by k bráchovi nebo k nám. Jednou u nás byla přes den, asi do 21h. Potom šla domů a o půlnoci jsme si volali přes videohovor aspoň. A rozhodně bych se o tom pobavila i s manželem.
Jinak starší děti jsem na silvestra neměla ani nepamatuju, bývají u otce. Ale malého (v lednu bude mít 4) máme vždycky. Kdyby si ho třeba za 2 roky chtěl někdo vzít a my sami mohli vyrazit někam třeba na 2 dny,bylo by to super.

martinka_33
30. říj 2022

Ex si potrpel na pořádání divokých párty, takže deti byly pravidelne u babičky.

vladienka
30. říj 2022

Ja by som to vyuzila a niekam vyrazila 😁

vladienka
30. říj 2022

Navyse deti idu o 20 spat a je im jedno cely silvester

darenn
30. říj 2022

To u nás by bylo jasno hned, starší by si šla užít k babičce klidu a mladší by nám nechala doma řádit 😀

gracinka7
30. říj 2022

Úplně v pohodě.
Ale jestli nechceš, tak to nedělej. Přece tě nikdo nenutí.

tereza0111
30. říj 2022

Zalezi no. Jestli je u vas babicka 3x tydne, deti casto hlida, casto u ni pres rok i prespavaji a mate super vztahy a jinak to znamena ze bude na Silvestra sama, tak bych ji pozvala k sobe domu. Chovani vyse pro me znaci blizkou rodinu a kdyz ho slavite jen s manzelem a detmi, tak by mi to prislo sobecke, nechat ji samotnou.

Jestli na Vas pres rok spise dlabe, s detmi se vida jen kdyz se ji to hodi a vztah sice v poradku, ale vrelost chybi, tak bych se ji s cistym svedomim omluvila, ze je chces mit na Silvestra u sebe...

zmrzlinka
30. říj 2022

Kdyby si je nějaká babička vzala,tak bych je nechala a šla bych si to pořádně užít 👍👍👍

ee.liska
30. říj 2022

Jasný 🙂 Jezdí tak všichni od malinka. Užijí si oni, prarodiče i my.

westie
30. říj 2022

Neměla bych problém děti k babičce dát, kdybych věděla, že si poradí s případnými strachy z ohňostrojů atd. Řešila bych, jestli se třeba mladší nebude bát, když ji vzbudí rány v cizím prostředí uprostřed noci?
A sama bych to brala tak, že je to můj jeden Silvestr z mnoha, já si ještě děti užiju, tak ať si to tentokrát užije babička. A pokud je to dobrá babička, i děti na to budou vzpomínat rády.

autor
30. říj 2022

@andelka ne není. Je to jak ona ,,chce,, sama není.

autor
30. říj 2022

@tereza0111 Ale ona není sama ...jen říkala ,ze by ji mrzelo kdyby je neměla.🤷🏼‍♀️

autor
30. říj 2022

@martinka_33 no tak to vůbec. Pokud děti budou u babi tak budem doma. Nikam mezi opilce nechodím.🤦🏼‍♀️