Revize, jak probíhá?

rousovat
27. dub 2016

Ahoj, mám otázku. Dneska mi bylo potvrzeno zamlkle těhotenství. Jsem cca. 10tt. Zítra jdu do nemocnice a pravděpodobně mě čeká revize. Mám problém s hlídáním dcery, tak jsem se chtěla zeptat, jak to probíhá ? Dělali Vám nekteré revizi třeba odpoledne s tím, že večer jste/jsi šla domů ? Děkuji za odpovědi...

maggi
27. dub 2016

Já jsem tam šla ráno na 7, pak jsem ležela docela dlouho na pokoji, na zákrok mě vzali myslím nějak po 10 hod., pak jsem tam ještě chvilku ležela zase na pokoji a odpoledne mě pustili domů.

lachtanice86
27. dub 2016

já jsem šla na zákrok v 9:42 v 9:53 zákrok skončil, odvezli mě na pokoj. ostatní tam ležely cca hodinu a šly domů, já měla problémy s tlakem, tak jsem byla domů propuštěna v 12:53.

martisek11
27. dub 2016

já tam byla 2dny 😉 vv této nemocncici je to na 2 dny

asa2
27. dub 2016

Já jela na 7 hodinu ráno a v 17 jsem už byla doma. Aby tě pustili v ten den, musíš mít doprovod. Jinak by si tě tam měli nechat do příštího dne.

slunickova123
27. dub 2016

Ja tam byla pres noc do cca 9 rano, ale to je tim , ze jsem prisla az asi v 9 vecer, revize byla akutni (krvaceni v sestinedeli, zadrzeny kus placenty)

rsr
27. dub 2016

mne přijali v 9 ráno, na zákrok jsem šla až kolem 12 a domů mě pustili druhý den ráno po vizitě

soyevita
27. dub 2016

V 7h jsem měla nástup,na sál jsem se dostala až ve 13h a v 18h jsem šla domů

emisekkk
29. dub 2016

já byla na zákroku před rokem - akutně - v 13 h a v 18 h mne chtěli pustit domů, ale já raději šla až druhý den. Dneska mi řekli taky zamlklé těhu - jdu na revizi ve středu. Tak nám držím palce oběma!

herminka
29. dub 2016

Já jsem nastoupila v 6, absolvovala jsem několik dlouhých čekání, EKG a možná ještě nějaké další vyšetření, okolo poledne jsem se dostala na sál a okolo šesté večerní mě pustili.

prostejina
29. dub 2016

Já tam ležela 3 dny.. Jeden den prijem, druh revize, třetí domu... Hradec králové

cervenejablko
29. dub 2016

Záleží opravdu na tom, kde se zákrok provádí. Mně přijali ráno, během dopoledne udělali zákrok (trvá to cca 15 minut), pak mě nechali dospat na pokoji a po kontrole si mě vyzvedl manžel, většinou to bylo kolem poledního. Přeju hodně sil.