Po čtyřicítce jsem začala zapomínat běžná slova. Máte to taky tak?
Včera ve 12:00
Ahoj, občas si nemůžu vzpomenout na úplně obyčejné věci a začíná mě to trochu znervózňovat. Máte to taky?
@anonym_autor stávalo se mi i před čtyřicítkou, u mě na to má největší vliv přetíženost a nevyspání.
Měla jsem ten problém dočasně, kvůli dlouhodobé nespavosti. Po rozvodu a s hormonální úpravou se to výrazně zlepšilo, myslím tu nespavost a samozřejmě k tomu i vše ostatní.
Taky to tak mám. Doktorka říkala, že je to normální, ale raději jsem ji poprosila o žádanku na neurologii. Ještě jsem tam nebyla.
Od covidu jsem úplně marná. Všemu říkám hremzdák 😅 Je marný vzpomenout si na slova.
anonym_84316c
•
Dnes ve 13:35@anonym_autor ne, nemám🙏 Jen když to se sousedama přeženeme s proseccem, tak druhý den jsem jak alzheimerova sestřenice😂

Ano, neurolog mi udělal test, je to v normě a odpovídá to věku, i když si už připadám jako trotl 😆