icon

Po čtyřicítce jsem začala zapomínat běžná slova. Máte to taky tak?

Včera ve 12:00

Ahoj, občas si nemůžu vzpomenout na úplně obyčejné věci a začíná mě to trochu znervózňovat. Máte to taky?

avatar
lv
Včera ve 13:28

Ano, neurolog mi udělal test, je to v normě a odpovídá to věku, i když si už připadám jako trotl 😆

avatar
drep
Včera ve 13:56

@anonym_autor stávalo se mi i před čtyřicítkou, u mě na to má největší vliv přetíženost a nevyspání.

avatar
zuzkasim
Včera ve 14:05

Měla jsem ten problém dočasně, kvůli dlouhodobé nespavosti. Po rozvodu a s hormonální úpravou se to výrazně zlepšilo, myslím tu nespavost a samozřejmě k tomu i vše ostatní.

avatar
petaov
Včera v 19:03

Taky to tak mám. Doktorka říkala, že je to normální, ale raději jsem ji poprosila o žádanku na neurologii. Ještě jsem tam nebyla.

avatar
kleio
Včera v 19:28

Mojí příbuzné se to taky stávalo, když měla v práci hodně nočních směn.

avatar
martinka_33
Dnes v 05:11

Od covidu jsem úplně marná. Všemu říkám hremzdák 😅 Je marný vzpomenout si na slova.

anonym_84316c
Dnes ve 13:35

@anonym_autor ne, nemám🙏 Jen když to se sousedama přeženeme s proseccem, tak druhý den jsem jak alzheimerova sestřenice😂