icon

Po čtyřicítce jsem začala zapomínat běžná slova. Máte to taky tak?

21. čer 2026

Ahoj, občas si nemůžu vzpomenout na úplně obyčejné věci a začíná mě to trochu znervózňovat. Máte to taky?

avatar
lv
21. čer 2026

Ano, neurolog mi udělal test, je to v normě a odpovídá to věku, i když si už připadám jako trotl 😆

avatar
drep
21. čer 2026

@anonym_autor stávalo se mi i před čtyřicítkou, u mě na to má největší vliv přetíženost a nevyspání.

avatar
zuzkasim
21. čer 2026

Měla jsem ten problém dočasně, kvůli dlouhodobé nespavosti. Po rozvodu a s hormonální úpravou se to výrazně zlepšilo, myslím tu nespavost a samozřejmě k tomu i vše ostatní.

avatar
petaov
21. čer 2026

Taky to tak mám. Doktorka říkala, že je to normální, ale raději jsem ji poprosila o žádanku na neurologii. Ještě jsem tam nebyla.

avatar
kleio
21. čer 2026

Mojí příbuzné se to taky stávalo, když měla v práci hodně nočních směn.

avatar
martinka_33
22. čer 2026

Od covidu jsem úplně marná. Všemu říkám hremzdák 😅 Je marný vzpomenout si na slova.

anonym_84316c
22. čer 2026

@anonym_autor ne, nemám🙏 Jen když to se sousedama přeženeme s proseccem, tak druhý den jsem jak alzheimerova sestřenice😂

avatar
petrakaluzi92
Včera v 08:38

@anonym_autor Taky se mi to stává, docela mi pomáhá jíst hořčík, mám pocit, že mi to po něm líp myslí 😉

avatar
ninive211
Včera ve 12:10

Ano, je to hormonálními změnami.

avatar
odula
Včera ve 14:09

Eeeeee, um, co jsem to chtela tentononc... todlencto.... - napsat?