Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pampers Premium Care

12 zkušeností

Pampers Premium Care jsou jedním z výrobků značky jednorázových plen Pampers pro miminka a batolata. Výrobce označuje tyto plenky zatím za svůj nejlepší výrobek, protože se z řady Pampers jedná o nejtenčí a nejsušší plenky s jedinečným jádrem Drymax. Právě jádro Drymax je to, co chrání pokožku dítěte a uchovává ji dlouho suchou.


Pampers Premium Care


Plenky jsou zaměřeny na jemnost a pohodlí děťátka. Mají speciální povrchovou úpravu, která absorbuje moč a tekutou stolici a udržuje pokožku v suchu. Plenka má 5 proužků se speciálním mlékem s aloe a pružné zapínací pásky.

Velikosti plenek Pampers Premium Care

Pampers Premium Care

Velikost Hmotnost dítěte
1 2 - 5 kg
2 3 - 6 kg
3 4 - 9 kg
4 7 - 14 kg
5 11 - 25 kg

Video: Představení plenek Pampers Premium Care

Více o Pampers Premium Care na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. http://www.pampers.cz/cz_CZ/proddetail/baby-products/premium-care/id/5/sectionid/4
  2. http://www.lekarna.cz/pampers-premium-care-maxi-7-18kg-52ks/
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Kam dál?

Zkušenosti s Pampers Premium Care

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s Pampers Premium Care?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
soleilll
19. bře 2017

Velký rozdíl - k horšímu

"Bílé Pampersky" jsem vždycky považovala za nejlepší plíny. Však taky jejich cena je top. No ale za kvalitu si klidně připlatím - vždyť jde o moje mimino! Takže pro staršího jsem používala jen je, a to téměř celý první rok (2013). Poté z finančích důvodů jen na noc a cesty, tedy delší dobu bez výměny a jinak na běžnou potřebu stačily "zelené", případně Tesco.

Pro mladší jsem samozřejmě taky chtěla to nejlepší a k jejímu narození si od rodiny přála jen bílé balíky plín. Bohužel přišly "nové, vylepšené" Pampers. Nevím, jestli to není třeba i odlišnou tělesnou stavbou a typem močení kluka a holky, ale mladší je skoro každé ráno úplně protečená - vepředu i vzadu. Dřív nebyl problém, aby dítě vydrželo 10-12 hodin v jedné plíně, teď to ale není možné.

Takže jakmile dopotřebujeme zásoby, zkusím jiné typy plín. Za tu cenu to opravdu nemá smysl kupovat.
0 poděkování
nazka
17. bře 2017

Dobré

Používali jsme jedničky a dvojky a za nás super.

Po narození miminka jsme dostali hodně plínek darem, které doteď využíváme.
Až budem kupovat další, určitě tyhle zas pořídíme.
0 poděkování
floruska
17. bře 2017

Už nikdy více

Zkusili jsme, ale horší pleny neznám, to i ty z tesca ty zelené jsou lepší než toto.
Je to znát už když si ji člověk vezme do ruky - jsou opravdu strašně tenké a protékají
uplně všude. A to mi psali, že u těchto plín jsou použity ty nejnovější a nejlepší technologie - no to bych tedy neřekla. Spíš mi přijde, že čím více se snaží věci vylepšovat, tím je to horší.

Takže za mě již nikdy více!
1 poděkování
luciehutt
17. bře 2017

Už nikdy

Pampers Premium Care jsme používali v porodnici a ještě cca před měsícem. S tím, že pro svého drobečka dělám to nejlepší. Syn se mi oprudil na zadečku týden po příchodu z porodnice, kdy jsme daly zelené Pampers. Poté jsme dávali pouze tyto Premium. Když se dozvěděla, že používáme tyto pleny, tak mi řekla, ať okamžitě dávám jiné. (Bella Happy - prý jediné na trhu, které jsou bez všech dráždidel.) Bílé Pampers obsahují heřmánek, který může dráždit pokožku.
1 poděkování
luckeyluckey
16. bře 2017

Hrůza, děs

Nové pampers nejenže smrdí, ale taky nevydrží malému celou noc a protékají. Dříve jsem si je pochvalovala, ale teď jsem hodně zklamaná, bohužel.
0 poděkování
steppol
14. bře 2017

Nové Pampers - hrůza

S plenami Pampers Premium Care jsem byla vždy spokojena, dávám je dvojčatům vždy na noc. Naposled jsem si objednala měsíční balení. Ihned při prvním otevření mi přišly jiné, tenčí a taky noci s dvojčaty byly jiné, pleny vždy protekly, dvojčata probuzená a já nevyspalá. Zkoušela jsem i na denní nošení a opět protekly.

Balení jsem reklamovala, bohužel již nemůžu sehnat staré balení, tak nevím, jaké pleny budeme používat.

Nové Pampers jsou mnohem horší kvalitou, za tu cenu se to neoplatí kupovat, i pleny z Tesca mi vydrží víc než drahé Pampers.

Když poslouchám názory maminek kolem, tak vidím, že většina z nich je z nových Pampers velice rozčarovaná.
1 poděkování
aluskacz
4. dub 2015

Dobrá i špatná zkušenost

Od začátku jsem používala tyhle pleny. Když jsem koupila jinou značku, malý se osypal.

Jedničky a dvojky byly bezkonkurenční, nemohla jsem si je vynachválit. S trojkami už to bylo horší. Jelikož malého už v noci nepřebaluji, potřebovala jsem, aby plenka vydržela celou noc. Když se v nich syn jen trochu počůrál, tak byla plenka mokrá a byl cítit. Přešla jsem tedy na Pampers Active baby-dry a to je jiná. Výborně sají a ráno, když se syn probudí a je počůraný, tak je plenka i tak suchá.
0 poděkování
petit_grisu
23. led 2015

Nejlepší

Za mě nejlepší plenky. Jsou extra savé, což je pro dětskou pokožku ideální. Nikdy nám neprotekly.

Vyzkoušeli jsme i Pampers Active Baby a ty nám nevyhovovaly. Malý byl po nich po chvilce opruzený a málo sají. Vždycky byl po rozbalení plenky vlhký.

Používáme nyní velikost 3 a bude jistě pokračovat i nadále. :-)
0 poděkování
zrzzynka
14. srp 2014

Nejlepší plenky x-)

Plenky jsou extra savé, málokdy protečou. Používáme je od narození doposud (8 měsíců) a už máme číslo 4 a ty, i přesto, že jsou trošku pozměněné - chybí mřížka a nejsou bílé ale modré, tak jsou stejně skvělé :-)

Zkoušela jsem i Huggies, ale ty mi přišly jak noviny a po Active Baby měla malá opruzeniny.

Opravdu vřele doporučuji tyto plenky. K pokožce jsou jemné, šetrné, skvěle a pevně drží :-)
3 poděkování
cejina
7. srp 2014

Za mě určitě super

Koupilli jsme 1 a samozřejmě i jiné plíny, protože jsou opravdu z těch dražších, ale určitě při srovnání s levnějšími jsou bezkonkurenční. Vydrží v nich celou noc (cca 12hod), přes den a když cestujeme třeba 6-8 hodin. Samozřejmě někdy i míň, ale moc si je chválím. A ve srovnání s levnějšími, které musím ihned po každém pokakání přebalit, protože nesajou -cca za 2-4 hod, je rozdíl markantní. Pár dražších nebo hodně levnějších, finančně to vyjde nastejno, ne-li dráž. :-p
0 poděkování
malinkatabejuska
1. kvě 2014

Zkušenost mám dobrou ale i špatnou

Také jsem nakoupila různé pleny. S Pampers jsem neměla žádný problém až do dovy, kdy jsem si je koupila v Makru. Nevím jak je to možné, ale malá byla, ikdyž si jen malinko učůrla, ve vlhkém. Koupila jsem si 4 balíky a všechny byly, dalo by se říci, na nic.

Jinak si je ale stále kupuji v Albertu a malá je spokojená.
0 poděkování
osicenka
8. dub 2014

Chválíme si je.

Ještě v těhotenství jsme nakoupili hromadu různých značek plenek, abychom mohli vyzkoušet, které budou našemu prckovi sedět nejlíp a mezi nimi byly i tyto. Absolutní spokojenost, žádný problém jsme s nimi neměli, jen cena je trošku vyšší, ale vlastnostmi jsou srovnatelné s Pampers active baby nebo dokonce i s těmi šmoulími plenkami z Alberta, ty nám také vyhovují. Pokud ale chci mít 100% jistotu, že bude malý celou noc v suchu, volím Pampers Premium care :-)
1 poděkování