Pampers Premium Care

Pampers Premium Care jsou jedním z výrobků značky jednorázových plen Pampers pro miminka a batolata. Výrobce označuje tyto plenky zatím za svůj nejlepší výrobek, protože se z řady Pampers jedná o nejtenčí a nejsušší plenky s jedinečným jádrem Drymax. Právě jádro Drymax je to, co chrání pokožku dítěte a uchovává ji dlouho suchou.


Pampers Premium Care


Plenky jsou zaměřeny na jemnost a pohodlí děťátka. Mají speciální povrchovou úpravu, která absorbuje moč a tekutou stolici a udržuje pokožku v suchu. Plenka má 5 proužků se speciálním mlékem s aloe a pružné zapínací pásky.

Velikosti plenek Pampers Premium Care

Pampers Premium Care

Velikost Hmotnost dítěte
1 2 - 5 kg
2 3 - 6 kg
3 4 - 9 kg
4 7 - 14 kg
5 11 - 25 kg

Video: Představení plenek Pampers Premium Care

Více o Pampers Premium Care na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. http://www.pampers.cz/cz_CZ/proddetail/baby-products/premium-care/id/5/sectionid/4
  2. http://www.lekarna.cz/pampers-premium-care-maxi-7-18kg-52ks/
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Hodnocení a zkušenosti s Pampers Premium Care

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s Pampers Premium Care?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
pjan  26. bře 2022

Naprostá spokojenost, jiné nepoužívám.

U druhého dítka používám už jedině Pampers Premium, protože jsou to za mě nejlepší pleny na trhu, žádné opruzeniny, "podrží" neskutečné množství tekutiny, jsou jemňoučké, raději si připlatím v tomto případě, jiné už používat nebudu.
soleilll  19. bře 2017

Velký rozdíl - k horšímu

"Bílé Pampersky" jsem vždycky považovala za nejlepší plíny. Však taky jejich cena je top. No ale za kvalitu si klidně připlatím - vždyť jde o moje mimino! Takže pro staršího jsem používala jen je, a to téměř celý první rok (2013). Poté z finančích důvodů jen na noc a cesty, tedy delší dobu bez výměny a jinak na běžnou potřebu stačily "zelené", případně Tesco.

Pro mladší jsem samozřejmě taky chtěla to nejlepší a k jejímu narození si od rodiny přála jen bílé balíky plín. Bohužel přišly "nové, vylepšené" Pampers. Nevím, jestli to není třeba i odlišnou tělesnou stavbou a typem močení kluka a holky, ale mladší je skoro každé ráno úplně protečená - vepředu i vzadu. Dřív nebyl problém, aby dítě vydrželo 10-12 hodin v jedné plíně, teď to ale není možné.

Takže jakmile dopotřebujeme zásoby, zkusím jiné typy plín. Za tu cenu to opravdu nemá smysl kupovat.
nazka  17. bře 2017

Dobré

Používali jsme jedničky a dvojky a za nás super.

Po narození miminka jsme dostali hodně plínek darem, které doteď využíváme.
Až budem kupovat další, určitě tyhle zas pořídíme.
floruska  17. bře 2017

Už nikdy více

Zkusili jsme, ale horší pleny neznám, to i ty z tesca ty zelené jsou lepší než toto.
Je to znát už když si ji člověk vezme do ruky - jsou opravdu strašně tenké a protékají
uplně všude. A to mi psali, že u těchto plín jsou použity ty nejnovější a nejlepší technologie - no to bych tedy neřekla. Spíš mi přijde, že čím více se snaží věci vylepšovat, tím je to horší.

Takže za mě již nikdy více!
1 člověk považuje za užitečné
luciehutt  17. bře 2017

Už nikdy

Pampers Premium Care jsme používali v porodnici a ještě cca před měsícem. S tím, že pro svého drobečka dělám to nejlepší. Syn se mi oprudil na zadečku týden po příchodu z porodnice, kdy jsme daly zelené Pampers. Poté jsme dávali pouze tyto Premium. Když se dozvěděla, že používáme tyto pleny, tak mi řekla, ať okamžitě dávám jiné. (Bella Happy - prý jediné na trhu, které jsou bez všech dráždidel.) Bílé Pampers obsahují heřmánek, který může dráždit pokožku.
1 člověk považuje za užitečné
luckeyluckey  16. bře 2017

Hrůza, děs

Nové pampers nejenže smrdí, ale taky nevydrží malému celou noc a protékají. Dříve jsem si je pochvalovala, ale teď jsem hodně zklamaná, bohužel.
steppol  14. bře 2017

Nové Pampers - hrůza

S plenami Pampers Premium Care jsem byla vždy spokojena, dávám je dvojčatům vždy na noc. Naposled jsem si objednala měsíční balení. Ihned při prvním otevření mi přišly jiné, tenčí a taky noci s dvojčaty byly jiné, pleny vždy protekly, dvojčata probuzená a já nevyspalá. Zkoušela jsem i na denní nošení a opět protekly.

Balení jsem reklamovala, bohužel již nemůžu sehnat staré balení, tak nevím, jaké pleny budeme používat.

Nové Pampers jsou mnohem horší kvalitou, za tu cenu se to neoplatí kupovat, i pleny z Tesca mi vydrží víc než drahé Pampers.

Když poslouchám názory maminek kolem, tak vidím, že většina z nich je z nových Pampers velice rozčarovaná.
1 člověk považuje za užitečné
aluskacz  4. dub 2015

Dobrá i špatná zkušenost

Od začátku jsem používala tyhle pleny. Když jsem koupila jinou značku, malý se osypal.

Jedničky a dvojky byly bezkonkurenční, nemohla jsem si je vynachválit. S trojkami už to bylo horší. Jelikož malého už v noci nepřebaluji, potřebovala jsem, aby plenka vydržela celou noc. Když se v nich syn jen trochu počůrál, tak byla plenka mokrá a byl cítit. Přešla jsem tedy na Pampers Active baby-dry a to je jiná. Výborně sají a ráno, když se syn probudí a je počůraný, tak je plenka i tak suchá.
petit_grisu  23. led 2015

Nejlepší

Za mě nejlepší plenky. Jsou extra savé, což je pro dětskou pokožku ideální. Nikdy nám neprotekly.

Vyzkoušeli jsme i Pampers Active Baby a ty nám nevyhovovaly. Malý byl po nich po chvilce opruzený a málo sají. Vždycky byl po rozbalení plenky vlhký.

Používáme nyní velikost 3 a bude jistě pokračovat i nadále. :-)
zrzzynka  14. srp 2014

Nejlepší plenky x-)

Plenky jsou extra savé, málokdy protečou. Používáme je od narození doposud (8 měsíců) a už máme číslo 4 a ty, i přesto, že jsou trošku pozměněné - chybí mřížka a nejsou bílé ale modré, tak jsou stejně skvělé :-)

Zkoušela jsem i Huggies, ale ty mi přišly jak noviny a po Active Baby měla malá opruzeniny.

Opravdu vřele doporučuji tyto plenky. K pokožce jsou jemné, šetrné, skvěle a pevně drží :-)
3 lidé považují za užitečné
cejina  7. srp 2014

Za mě určitě super

Koupilli jsme 1 a samozřejmě i jiné plíny, protože jsou opravdu z těch dražších, ale určitě při srovnání s levnějšími jsou bezkonkurenční. Vydrží v nich celou noc (cca 12hod), přes den a když cestujeme třeba 6-8 hodin. Samozřejmě někdy i míň, ale moc si je chválím. A ve srovnání s levnějšími, které musím ihned po každém pokakání přebalit, protože nesajou -cca za 2-4 hod, je rozdíl markantní. Pár dražších nebo hodně levnějších, finančně to vyjde nastejno, ne-li dráž. :-p
malinkatabejuska  1. kvě 2014

Zkušenost mám dobrou ale i špatnou

Také jsem nakoupila různé pleny. S Pampers jsem neměla žádný problém až do dovy, kdy jsem si je koupila v Makru. Nevím jak je to možné, ale malá byla, ikdyž si jen malinko učůrla, ve vlhkém. Koupila jsem si 4 balíky a všechny byly, dalo by se říci, na nic.

Jinak si je ale stále kupuji v Albertu a malá je spokojená.
osicenka  8. dub 2014

Chválíme si je.

Ještě v těhotenství jsme nakoupili hromadu různých značek plenek, abychom mohli vyzkoušet, které budou našemu prckovi sedět nejlíp a mezi nimi byly i tyto. Absolutní spokojenost, žádný problém jsme s nimi neměli, jen cena je trošku vyšší, ale vlastnostmi jsou srovnatelné s Pampers active baby nebo dokonce i s těmi šmoulími plenkami z Alberta, ty nám také vyhovují. Pokud ale chci mít 100% jistotu, že bude malý celou noc v suchu, volím Pampers Premium care :-)
1 člověk považuje za užitečné