B5PA–CARE Přírodní ochranný krém s panthenolem kii-baa®, 50 ml

První český přírodní ochranný krém s panthenolem s certifikátem CPK. Základ z přírodních surovin je doplněn o prebiotika a 5% dexpanthenolu (provitamin B5), který má protizánětlivé účinky a obnovuje přirozenou kožní bariéru. Vhodný pro velmi citlivou pokožku již od narození.

Ochranný krém s panthenolem použijte:

• na opruzeniny a jiné podráždění,
  • jako ochranu před větrem,
  • při péči o citlivou a suchou pokožku,
  • na obličej i tělo pro celou rodinu,
  • k ošetření ran a oděrek,
  • ke zklidnění pokožky po opalování.

B5PA–CARE Přírodní ochranný krém s panthenolem kii-baa®, 50 ml

Ochranný krém B5PA-CARE obsahuje, kromě základu z čistě přírodních surovin, také mandlový protein a 5% dexpanthenolu (provitamin B5), který má protizánětlivé účinky a přispívá k obnově přirozené ochranné bariéry pokožky. Obsahuje také certifikované bio oleje z mandlí a meruněk, které pokožku vyživují a zvláčňují. Panthenolový ochranný krém je navíc obohacen také o jedinečnou kombinaci prebiotik, která pečují o zdravou kožní mikroflóru. Díky své konzistenci s obsahem včelího vosku, vytváří krém na pokožce vysoce odolnou a prodyšnou ochrannou vrstvu.

Kde koupím B5PA–CARE Přírodní ochranný krém s panthenolem kii-baa®, 50 ml?

Hodnocení a zkušenosti s B5PA–CARE Přírodním ochranným krémem s panthenolem kii-baa®, 50 ml

Máš zkušenost s B5PA–CARE Přírodním ochranným krémem s panthenolem kii-baa®, 50 ml?
konik_testuje  14. bře 2023

Všestranný pomocník

Tento ochranný krém s obsahem panthenolu je fantastický pro každodenní použití na jemnou dětskou tvářičku. Pro své všestranné použití má čestné místo v naší přebalovací tašce. Je to výborná ochrana před větrem, první pomoc na odřeniny ale i na zklidnění pokožky podrážděné sluníčkem.
  • obohacen o jedinečnou kombinaci prebiotik
  • vytváří krém na pokožce vysoce odolnou a prodyšnou ochrannou vrstvu
  • základ z čistě přírodních surovin
  • vhodný opruzeniny, podráždění, obličej i tělo
nikkigingerbread  6. bře 2023

Výborný pro mimi i mami

Přiznávám, že tento krém jsem testovala spíše na sobě a mé atopické pokožce prospěl ohromně. Dceři jsem aplikovala večer po koupání na suché tváře, ráno měla obličejík úplně jemňounký.
  • Příjemná konzistence
  • Lehký
  • Obsahuje vodu, nevhodný na ven do mrazivého počasí.
vlahy  3. bře 2023

Příroda na vaší straně

Velmi šikovný krém, vhodný při svědění nebo mrazivém počasí. Výhodou je, že lze používat od narození. Měsíční Eliášek se loupal z kůže a stačilo pár namazání a po pár použití je pokožka opět obnovená a krásná. Velmi dobře se roztírá. Obal má krásný design.
  • Snadná roztíratelnost
  • vhodný od narození
  • pomáhá při oděrkách a svědění kůže
  • přírodní složení
mamikajuli  2. bře 2023

Vyhovuje i mamince 😉

V mrazivých dnech jsem měla kolikrát hodně nepříjemný pocit na pleti, zkusila jsem se namazat tímto krémem a zklidnil podráždění raz dva.
Dcerka si občas škrábe nožky, svědí ji - po namazání dochází rychle ke zklidnění👍.
  • 👍zklidňuje podrážděnou pokožku u miminek i dospělých
  • 👍nepálí, neštípe
  • 👍český výrobek
  • 👍vhodný od narození
kasenka113  28. únor 2023

Ochranný krém

Ochranný krém mi pomohl se suchýma rukama.
maminkazdenicka  28. únor 2023

Skvělý ochranný krém

Musím říct, že kromě zadečku, jsem namazala občas i obličej a spokojenost. Hlavně v tomto mrazivém počasí ❤️ obstál krém na jedničku.
  • Lehký krém
  • Skvělé se roztírá