Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fotoaparát Canon Zoemini S

Chytré fotoaparáty Canon Zoemini S jsou vybaveny zrcátkem na selfie, kruhovým světlem a dálkovou spouští. Pochlubit se můžete nejlepšími snímky z kapesního 8-megapixelového fotoaparátu s tiskárnou.

  • Kombinace dokonalých snímků

Díky tomuto chytrému zařízení 2 v 1 můžete pořizovat a tisknout fotografie na jednom zařízení. Díky 8-megapixelovému fotoaparátu, slotu na kartu Micro SD* a technologii Zink™ má model Canon Zoemini S vše, co potřebujete, abyste mohli kdekoli pořizovat fotografie.

  • Elegantní řešení

Tento fotoaparát s tiskárnou, který je dostupný v matně černé, perleťově bílé a růžovo zlaté barvě, je dokonalým přenosným společníkem, jelikož se snadno vejde do kapsy nebo tašky.

  • Selfie, o které se můžete podělit

Zrcátko umístěné na přední straně a kruhové světlo se starají o ohromující selfie a díky funkci dálkové spouště závěrky aplikace Canon Mini Print budou skupinové snímky hračka.

Canon Zoemini S

  • Chytré snímky

Pomocí Bluetooth a aplikace Canon Mini Print můžete tisknout snímky ze svého smartphonu a využívat velké množství skvělých filtrů a koláží. Aplikaci můžete také použít k naprogramování fotoaparátu pomocí přizpůsobitelných zvuků a nastavení samospouště pro zachycení dokonalých póz.

  • Tiskněte, odlepujte a přilepujte

Díky prostoru pro 10 listů tiskového papíru Zink™ odolnému proti roztržení s odlepovací zadní stranou můžete ty nejlepší snímky jednoduše vytisknout a ozdobit s nimi své věci.

  • Aplikace Canon Mini Print

Tiskárnu Canon Zoemini připojte ke svému mobilnímu telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Canon Mini Print, kterou lze bezplatně stáhnout z obchodů App Store a Google Play. Pořiďte vlastní snímky nebo je stahujte přímo ze služeb Facebook, Instagram, Fotky Google, Dropbox nebo iCloud. Poté můžete přidat filtry, efekty rozšířené reality, zkreslení, kresby nebo nápisy a zcela si přizpůsobit obrázek.

  • Fotografický papír Canon ZINK™

Papír ZINK je pokrytý vrstvami mikroskopických krystalů, které reagují na zahřání a vytvářejí zcela bez inkoustu fotografii, která je odolná vůči rozmazání, roztržení a vodě.

Jak si vedl chytrý fotoaparát Canon Zoemini S v testování na Modrém koníku:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s fotoaparátem Canon Zoemini S

Máš zkušenost s fotoaparátem Canon Zoemini S?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení