Go for Expert Eco Friendly Univerzální čisticí prostředek

Go for Expert Eco Friendly Univerzální čisticí prostředek (1 l) je určen pro všechny druhy podlah, obkladů apod. Prostředek se ředí v poměru 1 víčko, tedy 30 ml, na 5 l teplé vody. Stále platí, že více výrobku nezaručuje jeho větší účinnost.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesou evropskou certifikaci EU Ecolabel, která zaručuje, že jsou ve srovnání s běžnými prostředky šetrnější k životnímu prostředí. Všechny suroviny v nich použité pocházejí z udržitelného zdroje a jsou biologicky rozložitelné.

Díky vysokému zastoupení účinných složek jsou produkty hospodárnější. Jsou navrženy tak, aby jejich hlavní dopad na životní prostředí byl minimální během celého životního cyklu – od těžby surovin, přes výrobu, balení a dopravu, až po způsob použití a využití.

Vlastnosti

• splňují přísné ekologické standardy,
  • obaly jsou plně recyklovatelné,
  • nesou evropskou certifikaci Ecolabel - prošli nezávislým hodnocením, na jehož základě splňují přísné ekologické a bezpečnostní požadavky,
  • jsou uznávány v celé Evropě.
Kde koupím univerzální čistící prostředek Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnocení a zkušenosti s Go for Expert Eco Friendly Univerzální čisticím prostředekem

Máš zkušenost s Go for Expert Eco Friendly Univerzální čisticím prostředekem?
verca5505  18. dub 2022

Krásné vonící prostředek

Za mě určitě super prostředek, vše krásně vyčistil, zkoušela jsem podlahy - dlažby i plovoucí podlaha, včetně dlažby, kde se chodí v botech. Stačilo vždy jedno šetření a bylo čisto a jako bonus krásná vůně.
  • Vůně
  • Velikost balení
kveta1  17. dub 2022

Přípravek na podlahy

Na podlahy jsem se těšila až vyzkouším, máme v bytě lino a dlažbu. Musím říct, že opět příjemná jemná vůně. Na obou povrchách krásně vše omyl a nezanechával čmouhy, takže za mě super. Splnil moje očekávání. Myslím, že vydrží i nějakou dobu, protože se toho nemusí dávat moc. Zkusila jsem s ním i dveře a vše pěkně omyl. Doporučím.
  • příjemně voní
  • Eco přípravek
  • dobře myje lino i dlažbu
bednaluca  17. dub 2022

Univerzální čistící prostředek

Mám ráda univerzální věci,tak jsem jej použila na sklo, zrcadlo, lino, kachličky, obklady, baterii.. skvěle vyčistil umyvadlo.
Řekla bych že uspěl, jen bych ocenila kompletní složení na obalu :)
  • Bez zbytečných barviv
  • Bez přehnané parfemace
  • Účinné na spoustu povrchů
  • Stačí malá koncentrace
  • Neuvedeno kompletní složení
ena_  16. dub 2022

Na dlažbu jako dělaný

Ve většině místností máme dlažbu. S jejich umytím a vyleštěním hned po prvním pokusu jsem byla velice spokojená. Prostředek skvěle voní, pění tak akorát a i se studenou vodou umí dělat zázraky.. jediné na co jsem si netroufla jsou dřevěné podlahy :)
  • 100% eco
  • Příjemná vůně
  • Výborně myje podlahu i se studenou vodou
  • Zanechá lesk
monikamas  14. dub 2022

Univerzální čistící prostředek

Vyzkoušela jsem s tímto prostředkem umýt všechny podlahy v domě. Čistící síla je dostačující, nemusela jsem na mop tlačit. Prostředek si lehce poradil jak s hladkou, tak hrubší strukturou dlažby a zanechal po sobě čisté a lesklé podlahy.
  • čistící síla
  • lesk
pavlunazmesta  12. dub 2022

Univerzální čistič

Čistič jsem používala na podlahy, v kuchyni i na balkoně na dlažbu a také na dřevoplast. Po použití nezůstaly na podlaze skvrny. Dokonce si poradil i s holubím trusem, který jsem predtim jen lehce nastríkala vodou. Po použití nemám vysušene ruce, rukavice nepoužívám
  • Účinnost
  • Lesk
  • Odstraní i mastnotu
  • Šetrný k pokožce
veverka.terka  12. dub 2022

Univerzální na více druhů materiálů

Přípravek jsem používala na podlady,na skříňky v koupelně a na kachličky u vany. Příjemně voní,krásné peni. Staci malé množství přípravku.
  • Příjemná vůně
  • Univerzální
  • Dobre mycí schopnosti
  • Balení vydrží dlouho
  • Zadne
1 člověk považuje za užitečné
ladyes  11. dub 2022

Univerzální čistič

Vyzkoušela jsem na vytirani tak i na umytí stěny na chodbě a dveří do pokojů. A byla jsem mile překvapená jak to krásné vše šlo skoro samo. Kdybych si měla v obchodě vybírat tam určitě sáhnu po tomhle 🌸
  • Příjemná krásná vůně.
  • Eko
  • Lesk
  • Žádná alergie
  • Krásne umyje i dveře do pokojů
  • Nic
eloise02  11. dub 2022

Univerzální čistič

Tento přípravek jsem použila na podlahy a musím říct, že funguje dobře. Vytírala jsem s ním dlažbu na chodbě a v koupelně, kladně hodnotím příjemnou vůni, to že dobře pění a podlaha je čistá. Klidně si ho koupím znovu.
  • vůně
  • cena
  • dobře se s ním vytírá
lmartinkova85  11. dub 2022

Eco Friendly univerzální čisticí prostředek.

Další výrobek pro testování byl tento, abych pravdu řekla, využila jsem jen na vytírání, stejně jako prostředek na mytí nadobi taky hezky voní, nedráždí pokožku a je šetrný k přírodě. Vytírání podlahy zvládl na jedničku.
  • Jemná vůně, stačí je Troška a výsledek super, s podlahou si poradil.
baja1122  8. dub 2022

Provoní a vyčístí

Musím se přiznat, že univerzální čistíví prostředek jsem používala ze všech testovaných prostředků nejméně (testovala jsem ještě gel na praní a kuchyňský čistič).
Bylo to zejm. proto, že kuchyňský čistič jsem používala opravdu na všechny povrchy a dá se říci, že celý dům, zatímco tento univerzální čistič jsem použila jen na podlahy.
Vůbec nejlepší mi tento univerzální čistič přišel vhod do mého Spray mopu na každodenní použití a setření podlah.. Máme několik druhů podlah - laminát, dlažbu, linoleum a naolejované dřevo, tudíž byk vyzkoušen na tyto povrchy a jsem s ním spokojená. Má příjemnou vůni a provoní celý dům. To, že je ještě k všemu ekologický, je jen dalším plusem. Má také velmi přehledný popis, na co vše ho čověk může použít. ¨
Trochu mi nevyhovovala velikost balení a nutnost ředění, mám raději prostředky se sprejem, které jsou pro mě praktičtější (myšleno na čištění povrchů), ale pokud s ním chce člověk vytřít podlahy, tak je samozřejmě lepší tato forma.
  • přijemná vůně
  • vhodný do spray mopů na každodenní rychlé setření podlah
  • eko
  • velikost balení
eliska804  6. dub 2022

Vynikající

Univerzální čistící prostředek

Chválím jeho podrobný popis, na jaké povrchy lze použít. Má skutečně univerzální využití.
Vyzkoušela jsem ho v kuchyni na kamna, kachličky, nerezový dřez, ale i dlažbu v koupelně a umyvadlo.
Rychle umyl vše, co jsem potřebovala. Větší nečistoty jsem bez velké námahy mechanicky odstranila houbičkou. Líbí se mi i příjemná vůně, která je u každého výrobku stejná. Po použití zůstává lesk a nezanechává čmouhy. Nedráždilo mi to pokožku na rukách. Nepoužívám rukavice.
Univerzální čisticí prostředek doporučuji všem, co se nevyznají v nepřeberném množství různých čisticích prostředků, chtějí doma ušetřit místo, a zároveň mít čistou domácnost i s ohledem na přírodu. Tento produkt si určitě ráda zase pořídím.

Takový typ na závěr: Obal si nechám jako konvičku na zalévání pokojových květin.
  • eko
  • kvalita