Hrací set Kavárna pro jezdce schleich® HORSE CLUB

2 zkušenosti

V kavárně pro jezdce z kolekce schleich® HORSE CLUB dostaneš ten široko daleko nejlepší jablečný koláč. Skvěle si ho vychutnáš společně s nejlepšími přáteli ze stáje. A díky terase se k vám mohou připojit i vaši koně! Vaši kopytnatí přátelé samozřejmě dostanou vlastní chutnou hostinu, která se podává ve žlabu. Zajímalo by mě, jestli chutná stejně dobře jako dort?

Hrací set Kavárna pro jezdce schleich® HORSE CLUB

Hrací sety a figurky schleich® probouzí v dětech představivost a samostatnou hru. Dokonce i odborníci s tímto tvrzením souhlasí! Figurky schleich® jsou modelované s velkým důrazem na detail a vypadají téměř stejně jako skuteční tvorové. Právě proto jsou naprosto dokonalé pro vzdělávací hry. Tento výrobek je součástí tematického světa HORSE CLUB a je vhodný pro děti ve věku od 5 do 12 let.

Obsah

1× kavárna, 1× chlapec Tom plně pohyblivý, 1× Tomův hřebec Pino plemene Pinto, 1× dívka Emily plně pohyblivá, 1× číšnická zástěra, 1× treláž na růže, 1× tabule s jídelním lístkem, 1× tabule s nabídkou sendvičů, 1× zlatá miska, 1× pult, 1× vitrína, 1× trouba, 1× police, 1× kávovar, 1× pokladna, 1× stropní světlo, 2× bistro stolek, 4× židle, 1× slunečník, 4× hrnek, 4× talíř, 4× porce borůvkového koláče, 4× porce jablečného koláče, 4× dortík, 2× šlehačka, 3× láhev limonády, 2× sklenička s brčkem, 2× ocenění pro vítěze, 2× váza na květiny, 2× kytice květin, 1× úvaz pro koně, 1× stojan na seno, 1× napáječka, 1× ohlávka, 2× jablko, 1× sedlo, 1× uzda a otěže, 1× bedna s krmením, 1× samolepka, 1× návod k sestavení

Hodnocení a zkušenosti s hracím setem Kavárna pro jezdce schleich® HORSE CLUB

Máš zkušenost s hracím setem Kavárna pro jezdce schleich® HORSE CLUB?
anetka1701  20. lis 2022

Koníci od Schleich jsou úplně jako opravdoví!

Na sady od Schleich jsem koukala už delší dobu, ale nikdy jsem je nakonec nekoupila. Máme několik samostatných koníků Schleich, ale doplňky jsme vždy stavěli z Lega, papíru, nebo koníci bydleli s panenkami v domečku. Sada s kavárnou tedy byla naše úplně první a musím říct, že mě opravdu nadchla. Detaily propracování, to, jak panáčci drží na koních, postroje a celé provedení je úplně skvělé. Všechny moje dcery (4,9 a 11) jsou ze sady absolutně nadšené a taky si společně napsaly Ježíškovi o další 😅.

Jako koňák dost oceňuji realistické provedení-vše je na koních, uzdečce i sedle přesně tak, jak má být. Líbí se mi možnost sady kombinovat a dokoupit chybějící postroje.

Cena mi přijde přiměřená vzhledem ke kvalitě.
Doplňky jsou bohaté a trefné - je tu hodně malých částí, což někdo může považovat za nevýhodu.
Zcela určitě a s čistým svědomím můžu nákup doporučit úplně každému rodiči malého milovníka koní.
(7 fotek)
  • Realistické provedení koníků i postrojů
  • Kvalitní hračka
  • Možnost kombinací sad
  • Spoustu doplňků
  • Sestavení doporučuji provádět rodičům
2 lidé považují za užitečné
lu1710  9. lis 2022

Testování kavárničky

Jsme rádi za testování kavárničky, dcera byla nadšená. Se složením jsem ji pomáhala a chtělo to trochu síly, ale materiál je kvalitní a velikost taky mile překvapila, je tak akorát. Obsahuje i gumové části např. šlehačka a kytičky. Detailově super vymyšlené. Obsahuje i klíček ke dveřím. Otevírací trouba je fajn. Panáčci jsou ohební v kloubech. Skvěle nám kavárna pasuje k zábavě s dalšími hračkami, a můžeme tak vymýšlet plno příběhů. Hrajeme si s tím hodně spolu a když už ví jak si s tím může hrát, všímám si, že si hraje i sama a povídá si a vymyšlí své vlastní příběhy. Moc se mi to líbí, kdybych byla já sama malá tak by mě celý den od toho asi nedostali. Když jsem vídala schleich na stránkách předtím zdálo se mi, že za tu cenu to nekoupím, ale jsem mile překvapena a když srovnám s dalšími podobnými hračkami jiných firem, myslím že to za to stojí a určitě nezůstaneme u jedné hračky. Na koberci s cestou tvoříme celé město, vesnici se zvířátky. ❤️
(9 fotek)
  • Materiál
  • Propracovanost detailů
  • Velikost
  • Akorát množství koláčů, hrníčku talířů
  • Detaily
  • Nemám nic
  • Třeba bych přidala třeba tác, umyvadlo ale to je opravdu jen něco navíc nebo možnost klíčkem zamknout
1 člověk považuje za užitečné