Lanolin mast čistá kii-baa®, 30g

První ultra čistý 100 % lanolin nejvyšší kvality kii-baa® s certifikátem CPK. Obsahuje pouze přírodní lanolin bez konzervačních látek či jiných přísad. Výrobek obsahuje pouze ultra čistý stupeň lanolinu farmaceutické kvality EP, díky čemuž je bezpečný pro matku i dítě bez nutnosti odstranit ho před kojením. Lanolin je přírodní, organická a obnovitelná vosková látka získávaná z ovčí vlny, která se od starověku používá k lékařským a kosmetickým účelům. Svým složením se velmi blíží lidskému kožnímu tuku a proto je velice dobře snášen pokožkou. Na pokožce vytváří ochrannou vrstvu, která se snadno se roztírá, vstřebává a umožňuje pokožce dýchat. Nepatří mezi alergeny a je proto vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku miminek. V kii-baa® organic používají pouze ultra čistý stupeň lanolinu, získaný exkluzivním způsobem rafinace.

Lanolin mast čistá kii-baa®, 30g

Lanolin mast použijte:

• na suché a popraskané rty,
  • na bolavé bradavky,
  • na rány o oděrky,
  • při péči o citlivou a suchou pokožku,
  • jako ochranu před větrem a mrazem,
  • na popraskané paty.
Kde koupím Lanolin mast čistou kii-baa®, 30g?

Hodnocení a zkušenosti s lanolinem čistou mastí, 30g

Máš zkušenost s lanolinem čistou mastí, 30g?
konik_testuje  14. bře 2023

Nejen na bradavky

Každá maminka, která své miminko kojí, určitě zažila kromě krásných chvil také bolest, která někdy kojení doprovází. Ragády na bradavkách mi způsobovaly větší bolest než porod samotný. Důležitější je proto problém předcházet a o bradavky se starat. Tento ultra čistý stupeň lanolinu, bez konzervačních látek či jiných přísad, není nutno před kojením setřít. Je bezpečný pro maminku i pro děťátko. Zamilujete si ho i na ošetření sedřeného nosíku při rýmě, na popraskané rty a paty, jako ochranu před větrem a mrazem.
  • 100 % lanolin nejvyšší farmaceutické kvality
  • bez konzervačních látek či jiných přísad
  • bezpečný pro matku i dítě bez nutnosti odstranit ho před kojením
  • velice dobře snášen pokožkou
  • snadno se roztírá a vstřebává
nikkigingerbread  6. bře 2023

Lanolin nejen na bradavky

Jakožto nekojící maminka jsem lanolin využila na velmi suchá místa na těle jak miminka, tak i sebe. Doporučuji vyzkoušet na ekzémy či opruzeniny.
  • česká značka
  • výborná konzistence
  • šetrné dávkování
vlahy  3. bře 2023

Úleva nejen pro bolavé bradavky

U tohoto produktu oceňuji jeho multifunkčnost použití. Vhodný je nejen na drobné rány a oděrky, např. na rty ale též poskytuje úlevu bolavým bradavkám, což ocenila i má sestra, která plnohodnotně kojí. Lehce se roztírá a krásně zvláčňuje pokožku. Bezespornou výhodou je obsah čistého lanolinu, jež má hojivé účinky. Jednoznačně doporučuji.
  • multifunkčnost využití
  • snadné použití
  • přírodní složení
  • účinnost
mamikajuli  28. únor 2023

Vlnotuk🐑

Zkusit tento ovčí lanolín neboli vlnotuk jsme měli možnost zrovna v týdnu, kdy jsme byli doma všichni hodně nachlazení, můžu říct že přišel v pravý čas. Nic totiž nezabírá tak dobře na odřený nos od smrkání, jak tato mastička.
Dále se hodí i na popraskané bradavky a tam mi taky hodně pomohl, protože Klárce zrovna rostou zoubky a občas prostě kousne víc a nějaká mikroprasklinka tam je.
V naší lékárničce bude mít svoje místo 👍
  • 👍vhodný pro miminka od narození
  • 👍český výrobek
  • 👍lanolín není alergen
  • 👍před kojením se bradavky nemusí umývat
  • 👍rychle hojí podráždění pod nosem při rýmě
kasenka113  28. únor 2023

Lanolin

Lanolim mast mi pomohla i k urychlení zahojení oparu.
maminkazdenicka  28. únor 2023

Léčivá mastička

Lanolin jsem vyzkoušela na starších dětech, 6 a 8 let.
Dcera přišla s ránou na rtu, dostala klackem do pusinky, nenechá si nic mazat, ale Lanolin od kii-baa se krásně roztírá a výborně zvláčňuje.
Měla jsem Lanolin i od jiných značek, ale tahle je za mě top ❤️
  • Skvěle se roztírá
  • Krásně zvláčňuje