Online půjčovna hraček Toys and stories

Online půjčovna hraček Toys and stories na bázi předplatného je zábavný, dostupný a zodpovědný způsob, jak dětem dopřát nové hračky, aniž byste si jimi zaplnili domácnost.

Online půjčovna hraček Toys and stories řeší rodičům několik problémů najednou:

• Nedostatek peněz na častý nákup nových hraček.
  • Hračky se doma nehromadí.
  • Dítě se maximálně rozvíjí s těmi nejkvalitnějšími hračkami, které jsou mnohdy pro rodiče hůře cenově dostupné.
  • Když hračka omrzí, jednoduše se vymění. Odpadá tak riziko, že se rodič splete a "vyhodí peníze".
  • Pokud hračka přiroste k srdci dítěte, nemusí se vracet, dá se jednoduše odkoupit za férovou cenu.

Video: Půjčovna hraček Toys and stories: A nuda už nehrozí!

Jak to funguje

Půjčení

• Vyberte si předplatné a hračky, se kterými si chcete hrát.
  • Vyberte si ze 3 velikostí předplatného – liší se hodnotou hraček, které si můžete půjčovat.
  • Jakmile je vaše předplatné aktivní, vyberte si hračky a Online půjčovna hraček Toys and stories je bleskurychle pošle. Mají na výběr 400+ hraček a průběžně doplňují další, takže vždy narazíte na něco nového.

Vrácení

• Vrácení je jen na vás. Hračky můžete mít doma libovolně dlouho, pokud máte aktivní předplatné.
  • Až si hračky užijete do sytosti, pošlete je zpátky. Buď všechny nebo jen ty, které už u vás doma zahálí.
  • Vrácení je snadné a rychlé. Na pobočce Zásilkovny nahlaste kód, nebo si objednejte svoz kurýrem. Pokud jste si hračky vyzvedli na trutnovské provozovně, můžete je tam po domluvě i vrátit.

Online půjčovna hraček Toys and stories

Vyměňte si hračky za jiné

• Vrácené hračky pečlivě vydezinfikují (šetrnými hypoalergenními dezinfekčními prostředky určenými speciálně pro miminka, děti a na hračky), očistí a zkontrolují.
  • A buďte bez obav, za běžné opotřebení se na vás nikdo mračit nebude! Pokud by se vám některá hračka ztratila, nebo hodně poškodila, společně najdete řešení, jak to napravit. Hlavu vám neutrhnou.

A nebo si hračky nechte

• Pokud se vám nějaká hračka doma zabydlí natolik, že se jí nebude chtít k Toys and stories zpátky, za férovou cenu vám ji odprodají.
  • Hračky, které máte půjčené déle než 8 měsíců, si můžete nechat bez dalšího poplatku.
Kde si pronajmu hračky od Toys and stories?

Hodnocení a zkušenosti s online půjčovnou hraček Toys and stories

Máš zkušenost s online půjčovnou hraček Toys and stories?
ivancicka  12. lis 2022

Půjčovna hraček, aneb pojďme zkusit něco nového :-).

Půjčovna hraček, aneb pojďme vyzkoušet něco nového :-).
Zúčastnila jsem se soutěže zde na koníku o testování půjčovny hraček Toys and stories, o které jsem poprvé slyšela v jednom podcastu. Řekla jsem si, že to zkusím a ono to vyšlo ♥. Byla jsem vybrána k testování, juhůů :-). Samotná půjčovna hraček nabízí tři možnosti zapůjčení - Standard, Premium a Deluxe. Já měla variantu Premium a tedy půjčení hraček v hodnotě 5600kč. Paráda. Webová stránka půjčovny je přehledná a brzy se v ní budete hezky orientovat. A tak jsem se dala do prohlížení hraček, které byly zrovna skladem. Bohužel mé malé první zklamání bylo v tom, že hodně hraček bylo již zapůjčeno a ty, které by mě oslovily, nebylo možné v požadované době testování vypůjčit. Mám 10 měsíční a šestiletou dceru a pro tu starší bylo velmi složité najít hračku příslušnou jejímu věku. Půjčovna je tedy spíš zaměřená na děti mladší, řekla bych 0 - 5 let. Přeci jen se něco našlo a dcera byla z koňské stáje od Playmobil nadšená. Ale ať nepřeskakuji, musím zmínit ještě jednu pro mě nepříjemnou situaci a to samotné objednání. V posledním kroku při objednání hraček na mě vyskakovala stále chyba, že není možné objednávku odeslat, neboť chybí vyplnění údajů dětí tj. věk a jméno, které ale byly přitom řádně vyplněny. S majitelkou půjčovny jsem tento problém řešila až do druhého dne, kdy byla nakonec tato chyba odstraněna. Hned následující den ale v pořádku objednávka došla a to v podobě velké krabice. Uvnitř krabice byly hračky pěkně zabalené v jednotlivých látkových pytlíčcích potištěné logem půjčovny a všechny byly v pěkném stavu.
Mladší dcerku nejvíce potěšilo Vtech chodítko s hudebním panelem a sluchátkem, dále hračka Fat Brain rolly-polly s kuželkami a míčky, o které já jsem dosud vůbec netušila že existuje :-) a nakonec musím zmínit i krásný Smartmax První magnetický vláček se zvířátky, který si nakonec zamilovala i starší dcera a o kterém opravdu uvažuji jako o jednom z Vánočních dárků ♥.
Druhé malé zklamání nastalo ve chvíli, kdy jsem psala paní majitelce půjčovny, že mi nelze přímo na stránkách objednat zpáteční svoz hraček (přes DPD), což ale zřejmě byla chyba na straně dopravce, nikoliv na straně půjčovny a paní majitelka mi sama nabídla, že mi tento svoz objedná a ať jí napíšu den, kdy by se mi to hodilo. Po dvou dnech, kdy byl víkend a já měla v plánu domluvit se na vhodném dni hned po něm, mi paní majitelka sdělila, že mi svoz objednala hned na následující den, tedy v pondělí. Na vrácení hraček jsem přitom měla ještě celý následující týden a hračky si tak mohly dcery ještě užít. Navíc to byl den a čas, kdy jezdím s mladší dcerou na cvičení rodičů s dětmi, takže jsem musela přehodnotit plány a čekat doma na svoz. To bylo opravdu nemilé :-(.
Ale abych to celé shrnula. Za možnost vyzkoušet si půjčovnu hraček jsem opravdu velmi vděčná a byla to pro mě a pro mé dcery nová zkušenost. Mohly jsme si vyzkoušet díky této příležitosti hračky, o kterých jsem vůbec nevěděla. Domnívám se, že by pro mnohé rodiče, kteří tápou co dát svým dětem za dárky např. k narozeninám či Vánocům, byla možnost zapůjčení hraček přínosná.
Děkuji, že jsem mohla být součástí testování a třeba někdy příště :-).
(15 fotek)
  • - Možnost vyzkoušet si nové hračky před jejich zakoupením
  • - Cena doručení hraček i jejich vrácení je díky předplatnému zdarma
  • - Hračky jsou v pěkném stavu
  • - Pro malé děti velký výběr
  • - Zajímavý koncept půjčovny hraček, který u nás běžný není - hračky jsou díky relativně slušné ceně zapůjčení dostupné poměrně všem
  • - Hračky jsou zapůjčené, takže je zde větší strach o jejích případnou ztrátu či poškození
  • - Pro starší děti 5+ jen velmi omezený výběr
  • - V době objednání omezený výběr hraček skladem - chtělo by to možná celkově více kusů těch zajímavějších a oblíbených hraček.
alousek99  11. lis 2022

Hračky na přání

Měla jsem velkou radost, že mě na testování vybrali. Hračky jsem vybírala pro syna, 7 měsíců. Mám i šestiletou dceru, ale pro ni jsem žádnou hračku nenašla. Co se týče objednávání hraček, tak bylo dost zajímavých hraček už půjčených. Ale vybírání hraček je pěkně přehledné a je jich dost.
Hračky byli pěkně zabalené v látkových pytlících, všechny v dobrém stavu a čisté. V jedné nebyly baterie.
Zkusila jsem se i zeptat za kolik Kč bych si mohla jednu hračku odkoupit, ale cena se mi zdála vysoká. Našla jsem ji na bazaru levněji.
Abych to shrnula, půjčovna jako taková se mi líbí, ale uvítala bych hračky i pro starší děti. Ale myslím, že bych si zaplatila jen tu nejnižší částku a myslím, že bych to využila třeba jen dvakrát. Přece jenom stále myslet na to, které hračky jsou naše a které půjčené, dávat pozor na to aby dítě nějakou nerozbilo... A taky si myslím, že by dítě nemělo mít jen tak přísun hraček, ať už jen půjčených.
Ale líbilo by se mi, kdyby to fungovalo i jako výměnný obchod. Člověk si nějakou hračku půjčí, chce si ji nechat a místo odkoupení by poslal svoji hračku místo tě půjčené.
(8 fotek)
  • Pěkné a čisté hračky
  • Dodávka i vyzvednutí v místě bydliště
  • Velký výběr hraček
  • Možnost odkoupení
  • Strach o půjčené hračky
  • Absence hraček pro děti 6+
  • Celkově to vyjde na dost peněz
klarina_f  9. lis 2022

Kdo si hraje, ten nezlobí

Štěstí se na nás usmálo a byli jsme vybráni do testování hraček. Prvně jsem si to úplně neuměla představit a trošku se toho bála, ale nakonec jsem byla mile překvapena.
Online půjčovna hraček Toys and stories nám nabídla předplatné Premium, to je možnost zapůjčit si hračky až do neuvěřitelné hodnoty 5 600 Kč. Na výběr mají ještě Standard a Deluxe, takže pro nás zlatá střední cesta.
V katalogu hraček se neztratíte, dá se tam pěkně orientovat a nechybí ani filtr. Já se řídila tím, že jsem si vyfiltrovala jen hračky skladem a pro dítě od 3 do 6 let věku. Potěšena jsem byla rychlostí odeslání. Krabice s hračkami přišla v pořádku, hračky pěkně zabalené, krabice vyloženě děti lákala.
Objednala jsem 6 hraček dle svého uvážení a myslím si, že jsem nešlápla vedle.
Asi největší ohlasy měla kuličková dráha do vody. S tím si hrála čtyřletá dcera, ale i osmiletá. Samozřejmě už je na seznamu pro Ježíška. Naopak desetiletého syna zaujala Makura skládačka. A takový fotbálek bavil i mě.
I když je půjčovna hraček orientovaná spíše na menší děti, určitě se s trochou snahy můžete zavděčit i těm starším.
(5 fotek)
  • + Všeobecně se mi líbí ta myšlenka "půjč, vrať nebo odkup".
  • + Musím zdůraznit, že doprava tam i zpět je zdarma.
  • + Hračky v pěkném stavu.
  • + Přístup - ztratíš, rozbiješ, neboj se, jsme jen lidi.
  • - Sama za sebe bych tuto službu využila třeba jen 2x ročně a to v období nějakých narozenin či Vánoc.
  • - Určitá nervozita rodiče. Každý z nás se asi bojí, že dítě něco ulomí, ztratí, zničí.
j.kriv  9. lis 2022

Hračky na zkoušku

Byla jsem vybrána na testování půjčovny, k dispozici byla střední varianta pronájmu, což znamenalo 5600,-Kč k dispozici na výběr. Hraček je velké množství, vybírala jsem pro dceru (14 měsíců) a několik hraček mi hned padlo do oka. Objednání je rychlé, doručení taky, hračky dorazily v krásném stavu, každá zvlášť zabalená. Během tří týdnů jsme vyzkoušely všechny, některé třeba v drobné obměně přinese Ježíšek, protože si na ně dcera zvykla. Za testování jsem ráda, půjčovnu doporučuji, akorát pozor na návykovost hraček 😁.
  • Doručení i vrácení v ceně
  • Velký výběr hraček i vyšších cenových kategorií
  • Výborný stav hraček
  • Možnost odkoupení nebo po 8 měsících půjčení i ponechání hraček
  • Super na vyzkoušení zájmu před zakoupením
  • Za dobu půjčení si dcera na hračky zvykla
  • Trošku stres kvůli kontrole, aby se části hraček neztratily
1 člověk považuje za užitečné
vejik85  8. lis 2022

Půjčit si hračky? A proč ne…

Měla jsem možnost vyzkoušet půjčovnu hraček - v nabídce jsou 3 druhy předplatného - já si vybrala ideální střed, předplatné za 799,-/měsíčně, kde si lze půjčit hracky v hodnotě 5 600,-. V katalogu lze najít velké množství hraček pro děti od narození do věku 6 let. Osobně jsem vybírala hračky pro 2,5 letého kluka a 6 letou holku. Pro starší jsem už měla trošku problém vybrat, takže bych spíše doporučovala pro menší děti. Hračky byly dovezeny přes balíkovou službu velice rychle. Děti byly nadšené, že jim něco nového dorazilo. Pokud by je něco extra zaujalo, bylo by možné hračku odkoupit. Jak to tak ale bývá, děti hračky za 2-3 týdny omrzely, takže putovaly opět zpět.

Služba se mi líbila, ovšem znovu bych ji už nevyužila - osobně jsem stále hlídala, zdali jsou hračky v celku, zda-li se nic neztratilo a poté byla i starost navíc s balením a znovu odesláním tak velkého balíku. Určitě se to mnoha rodinám ale zalíbí, koncept se vymyšlený velice dobře, tento nápad jsem v ČR ješte nepotkala.
(7 fotek)
  • - možnost vyzkoušet hračky
  • - rychlá výměna
  • - mít doma i hračku, kterou bychom si nemohli jinak dovolit
  • - dost špatně zabalené hračky
  • - nejhezčí hračky byly rozebrány
  • - muset myslet a nevyhodit obaly z hraček
  • - nesnadné zabalení zpět
  • - hračky dorazily v dost poničené krabici
1 člověk považuje za užitečné