Dětské plenky Moltex Pure & Nature

Dětské pleny Moltex patří mezi největší stálice v eko plenkách na evropském trhu a vždy vynikaly svou skvělou funkčností. V nové kvalitě jsou dětské eko plenky Moltex navíc měkčí, jemnější a také moderní a veselejší. To vše při zachování šetrnosti ke zdraví a životnímu prostředí, což potvrzují i nově získané certifikace. Plenky pro děti Moltex jsou nově vyráběny v České republice při zachování německé kvality.

Pleny Moltex Pure & Nature

Vlastnosti:

• dermatologicky testované, naprosto bezpečné a hypoalergenní,
  • vnitřní vrstva dotýkající se pokožky děťátka je 100% z přírodních zdrojů a je dermatologicky testovaná,
  • v plenkách nenajdete žádné parfémy, chlór ani latex,
  • díky přidané bavlně jsou plenky ještě měkčí a pohodlnější pro nošení,
  • dobře padnoucí tvar, který děti neomezuje v pohybu,
  • elastické pásky se systémem "Comfort Stretch" zaručují, že plenka dítěti opravdu padne,
  • perfektně sají díky speciální technologii kanálků v plence, která zrychluje vsáknutí tektutiny do jádra plenky,
  • ekologicky šetrné, k jejich výrobě byly použity přírodní zdroje, jako je bavlna, cukrová třtina a kukuřice, za použití 100% obnovitelné energie. Balení plenek je vyrobeno z plastu z cukrové třtiny namísto ropných plastů,
  • trendy design s barevnými obrázky - potisk je provedený bezpečným, certifikovaným inkoustem.

Pleny Moltex Pure & Nature

Certifikace:

• Oeko-tex Standard 100 - potvrzuje nepřítomnost nežádoucích chemických látek.
  • EU Ecolabel - je symbolem pro šetrnost vůči životnímu prostředí v průběhu celého životního cyklu výrobku - od těžby surovin, přes výrobu, distribuci, užívání až k jeho likvidaci potom, co doslouží.
  • FSC certifikace - zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.
  • Allergy Certified - mezinárodní označení, které by měli zákazníci hledat, pokud chtějí předcházet vzniku alergií.
  • Německá společnost Dermatest po důkladném nezávislém testování přidělila plenkám 5 hvězdiček "excellent", čímž potvrzuje nejvyšší možnou bezpečnost plenek pro pokožku.

Velkosti:

• Plenky Moltex Pure & Nature Newborn 2-4 kg (22 ks)
  • Plenky Moltex Pure & Nature Mini 3-6 kg (38 ks)
  • Plenky Moltex Pure & Nature Midi 4-9 kg (33 ks)
  • Plenky Moltex Pure & Nature Maxi 7-14 kg (29 ks)
  • Plenky Moltex Pure & Nature Junior 11-16 kg (25 ks)
  • Natahovací plenkové kalhotky Moltex Pure & Nature Maxi 7-12 kg (22 ks)
  • Natahovací plenkové kalhotky Moltex Pure & Nature Junior 9-14 kg (22 ks)
  • Natahovací plenkové kalhotky Moltex Pure & Nature XL +14 kg (22 ks)
Kde koupím dětské plenky Moltex Pure & Nature?

Hodnocení a zkušenosti s dětskými eko plenkami Moltex Pure & Nature

Máš zkušenost s dětskými eko plenkami Moltex Pure & Nature?
janicka_7  3. kvě 2023 Ověřená recenze

Dětské plenky Moltex

Na plenkách se mi nejvíce líbilo, že jsou hypoalergení. Krásně sedí, lepítka drží a navíc krásný design. Přes noc vydržely bez nehody ale bohužel čtyřikrát se stalo, že během nákupu byl syn pročůraný. Již koupeno několik druhů a bohužel zatím neobjeveny žádné u kterých by se mi to nestalo. S plenky moltex jsem spokojená a z důvodu, že syn trpí na atopický ekzém jsem byla plná očekávání a díky nim se neobjevil ani jednou.
  • Krásně sedí
  • Vyšší
  • Design
  • Materiál
  • Protékají

Skvělá alternativa k látkovkám

Nejsem velký znalec jednorázových plenek, používám je jen jako doplněk k látkovým, převážně na noc. Důležité pro mě je, aby plenka do rána neprotekla, syn se většinu noci kojí a noční přebalování ho budí, takže ráno bývá plena opravdu naducaná.
Snažím se vybírat jednorázovky tak, aby byly pokožce co nejšetrnější a miminko nedráždily. U Moltex plenem bylo dítko vżdy v pořádku, bez známek opruzení.
Na dotyk jsou plenky příjemné, hebké. Lepíky dobře drží, dají se opakovaně zapnout.
U Moltex plenek je super, že počurané nesmrdí. Vzhledem k tomu, že syn je kontaktní a přes noc je na mě nalepený, opravdu to kvituji. Mají vyšší střih, pěkně sedí na baculatá i hubená mimča, vzadu nemají gumičku, ale díky vysokému zadnímu panelu protečení zadem nehrozí.
  • Ekologicky šetrné
  • Bez chemického zápachu
  • Relativně prodyšné
  • Vyráběny v EÚ
  • Indikátor vlhkosti
  • Vyšší cena

Plenky Moltex jsou skvělou volbou pro vaše miminko

Plenky mě velice mile překvapily po více stránkách. Jsou měkkoučké a zároveň hodně vydrží, ani jednou za dobu používání jsme neměli nehodu, kdy by nám protekly. Pro mimčo jsou skvělou volbou, protože jsou hypoalergenní, vyrobené bez chemických látek, tudíž se nemusíte bát nežádoucí vyrážky. Navíc skvěle padnou a miminko nijak neomezují, velikost plenek odpovídá. Jako bonus vidím,že se vyrábějí v ČR.
Určitě budeme používat i nadále.
  • Šetrné k životnímu prostředí
  • Jemné k pokožce miminka
  • Skvěle padnou
  • Výdrž plenek
  • Bez chemických látek
miba22  30. dub 2023 Ověřená recenze

Plenky Moltex krásně padnou

Plenky Moltex mohu jen doporučit. Zatím jsem měla možnost je vyzkoušet pouze na novorozenci, ale byla jsem velmi spokojená. Plenky krásně padnou kolem stehýnek a i v pase. Ani jednou se nám nestalo, že by plenka protekla. Dále se mi moc líbí zvířátkový design plenek. Navíc velmi kladně hodnotím, že plenky nejsou vůbec cítit chemicky (jak to bývá u jiných konkurenčních značek) a ke všemu jsou ekologické. Tyto pleny bych se nebála doporučit dalším maminkám.
  • Krásně padnou
  • Nesmrdí
  • Zvířátkový design
  • Indikační proužek
1 člověk považuje za užitečné
kkuurree  29. dub 2023 Ověřená recenze

Plenky Moltex

Tyto plenky můžu rozhodně doporučit. Líbí se mi zvířátkový design a velikost. Krásně sedí kolem stehen a jsou docela vysoké, takže se nám nestalo, že by něco proteklo. Opruzeniny jsme za celou dobu používání nezaznamenali. Jako velké plus beru, že jsou ekologické. Navíc mají indikátor vlhkosti, který mi u konkurence chybí. Zkoušela jsem mnoho značek a Moltex zatím vedou. Mají vše, co od jednorázových plen očekávám. Budu objednávat i nadále.
  • Indikátor vlhkosti
  • Vysoké, neprotečou
  • Krásný design

Plenkám Moltex říkáme velké ANO 💚

Testovalo se nám opravdu parádně, plenky rozhodně splnily očekávání. 🙂 Hned při otevření balíku jsem zaznamenala, že voní čistotou a ne uměle a chemicky. Na omak velmi příjemné a to je pro mě u plenek důležité kritérium, jak se v nich dcerka celý den a noc cítí.
Doporučila jsem s klidným svědomím i kamarádce, která čeká miminko, jako první plenky ❤
  • • krásně sedí (lepítka dobře drží a neodlepují se)
  • • žádné opruzeniny (ani jen lehké začervenání pokožky)
  • •žádné protečení (dcerka 15 měsíců spí celou noc a plenku měním až ráno a úplně v pohodě)
  • •pěkný design plenek jako bonus😉
evonel  27. dub 2023 Ověřená recenze

Plenky Moltex

Měla jsem možnost vyzkoušet plenky Moltex a jsem naplno spokojená. Dcerce sedí a neprotékaji, což jsem moc ráda neboť máme dost vyzkoušeno plenek u první dcerky, a jsem ráda že už jsme našli ty které sedí a nejsou zbytečně předražené. Plenky jsou na dotek jemné a nedělají opruzeniny. Krásný potisk pejsků a absorpční proužek je něco úžasného. Už jsem musela další koupit v drogerii.
  • Sedí pěkně
  • Hypoalergenní
  • Pěkný obrázek
  • Neprotékaji
lenatko91  24. dub 2023 Ověřená recenze

Jedny z nejlepších eko plenek

Vyzkoušela jsem už u první dcery několik značek eko plen, mám tedy celkem srovnání. Moltex vydržely většinou celou noc, což je u měsíčního miminka bezva. Ani plné nejsou nijak tlusté, takže miminku jsou nejspíš pohodlné. Za celou dobu testování žádná plenka neprotekla, pouze jednou se malý pročural bokem, což se u jiných plenek stává našemu kouzelníkovi častěji a furt nevím, jak to dělá🙂 Testovali jsme v kombinaci s perlanem, takže ani žádné opruzeniny. A pozitivně hodnotím i cenu, určitě plenky Moltex přidám na náš nákupní seznam. 👍
  • Design
  • Indikační proužek
  • Vydrží celou noc
  • Nesmrdí
hanka105  21. únor 2022

Plenky a ubrousky Moltex

Měla jsem možnost vyzkoušet plenky Moltex vel. 4, dcerka má 8 kg a sedí jí krásně.
Co se týká funkčnosti jsem velmi spokojená. Otestována výdrž 8 hodin. Žádný zapařený zadeček a hlavně jsou plenky šetrné k životnímu prostředí.
Obrázky na plenkách jsou další příjemný bonus. Jsme tedy nadšenci pejsků, tak budeme muset vyzkoušet i další velikost a natahovací plenky mě také zajímají.

Vlhčené ubrousky nezapachají a krásně otírají.
  • Šetrné k životnímu prostředí.
  • Krásný design.
  • Nepropustné.
  • Za eko plenky dostupná cena.
  • Nespatřila jsem žádnou nevýhodu.
kamilaschwartz  21. únor 2022

Plenky Moltex Pure & Nature Maxi 7-18 kg

Syna od narození látkuji, ale na cestování používám plenky jednorázové. Hledím na šetrnost hlavně k pokožce a přírodě. Ze známějších jsem zkusila:
- Kolorky za mě NE (zbytěcně drahé, malý byl opruzený a moc toho nenasajou).
- Bobilo za mě ANO (cena super, příjemné na dotyk).
- Moltex TOP

… Náhodou jsem mohla vyzkoušet Moltex a nejspíše už u nich zůstanu, protože skvěle vsajou moč po celé plínce, ta je pěkně suchá na dotyk a velikostí a tvarem sedí mnohem lépe než Bobilo. Skvěle se přizpůsobí miminku. Nedělají opruzeniny a hodně pojmou. Sice je cena dražší, proto jsem je nezkoušela hned, ale stojí za to. K látkování strop. Syn má necelých 10 kg a používáme s kočičkama vel. 7-18 kg. Pokud se poštěstí, budeme v nich pokračovat na dalším miminku. ☺️
  • - Nesmrdí chemií,
  • - čisté, ekologické, české TOP,
  • - měkké a příjemné na dotyk,
  • - skvěle padnou jak přes stehýnka, tak bříško,
  • - netlačí.
  • - skvěle rozvedou čuránky po celé plíce a nezůstává balík tolik vpředu - u kluka super !
  • - krásný design je třešnička na dortu
  • - dají se sehnat v drogérii
  • - Cena - ale, kvalita tomu odpovídá.
stepanka_s  21. únor 2022

Plenky a ubrousky Moltex

S plenkami Moltex jsem velmi spokojena. Vždy si zakládám na kvalitě plen už proto, že syn trpěl vyrážkou, když jsem pořídila nekvalitní plenky. Vnitřní vrstva plen je 100% přírodní - velké plus. Nestalo se mi, že by se syn "pročůral" mimo plínku. Takže, když už spinká celou noc, plenky vydrží 😊.
A ubrousky jsou též zcela ekologické a přírodní, mají neutrální PH a neobsahují žádné parfémy či alkohol. Ani ubrousky synovi problém nedělaly. Plenky budu používat i u druhého syna. 😊
  • - Přírodní,
  • - ekologické,
  • - PH neutrální ubrousky,
  • - 100% přírodní rostlinná vrstva plen,
  • - sedí akorát,
  • - nepropustné pleny,
  • - hypoalergenní,
  • - cenově dostupné.
  • Žádnou nevýhodu jsem nepostřehla. :)
hanes85  21. únor 2022

Doporučení plenek Moltex

Začala jsem používat pleny značky Moltex před třemi měsíci. Musím říct, že jsou opravdu úžasné.🙏🏻 Dcera je v nich moc spokojena, neopruzuje se, krásně sají a ty zvířátkové motivy? Za nás absolutní výherce!
Nejen, že pro nás mají velký význam, jelikož jsou ekologické a chrání tím přírodu, ale také jsou tenké a krásně sedí. Za nás můžu jen a jen doporučit.❤️
  • Savé
  • Tenké