Přírodní dětský šampon extra jemný kii-baa®, 250 ml

První přírodní šampon pro děti s pro a prebiotiky s certifikátem CPK. Má šetrné složení, založené na mycích složkách z kokosového oleje, pokožku ani oči nedráždí a vláskům dodává sametovou hebkost a lesk. Vhodný pro péči již od narození, i jako doplněk při léčbě seboroické dermatitidy. Díky obsahu mandlového proteinu šampon kii-baa® organic jemné vlásky revitalizuje, zvyšuje jejich hustotu a podporuje rychlejší růst.

Přírodní dětský šampon extra jemný kii-baa®, 250 ml

Jemné složení nenarušuje citlivou rovnováhu kožního mikrobiomu. Výjimečná kombinace probiotik a prebiotik navíc přirozený kožní mikrobiom chrání a přispívá tak k posílení obranyschopnosti pokožky hlavy. Šampon kii-baa® organic je obohacen také o dokonalou kombinaci certifikovaných bio olejů. Bio olej z mandle sladké vlasovým kořínkům dodává minerály a antioxidanty, bio olej z meruňkových jader vlasy vyživí, zjemní a udržuje je dokonale hydratované. Bio jojobový olej podporuje přirozenou elasticitu a jeho zklidňující účinky jsou ideální pro ekzematickou, podrážděnou a zánětlivou pokožku. Je výborným regeneračním přípravkem na vlasy, výrazně vyživuje, hydratuje, uhlazuje, zajišťuje vysoký lesk a je účinným přírodním kondicionérem, který nezanechává mastný film. Díky obsahu bio olejů je šampon vhodným doplňkem také při léčbě seboroické dermatitidy. A co je pro děti velmi důležité, nezpůsobuje štípání očí.

Výrobek je zcela bez parfemace a nezanechává po použití žádnou vůni, je proto vhodný i pro maminky s cílem neovlivnit citlivý dětský čich a podpořit tak přirozené pouto s miminkem.

Vlastnosti

• s probiotiky a prebiotiky,
  • vysoký obsah mandlového proteinu,
  • podporuje rychlejší růst vlasů,
  • jemně čistí, nevysušuje, chrání a posiluje,
  • neštípe v očích a zajistí snadné rozčesávání,
  • zmírňuje projevy seboroické dermatitidy,
  • bez parfemace a alkoholu.

Použití:

Malé množství šamponu naneste na vlhké vlásky, napěňte a spláchněte čistou vodou.

Kde koupím Přírodní dětský šampon extra jemný kii-baa®, 250 ml?

Hodnocení a zkušenosti s přírodním dětským šamponem extra jemný kii-baa®, 250 ml

Máš zkušenost s přírodním dětským šamponem extra jemný kii-baa®, 250 ml?
nelinkabublinka  28. bře 2023

Šampón ako balzam

Moje dcéry majú vlasy po mne. Dlhé, husté, no veľmi jemné. Sú tak krehké, že sa dokážu nekontrolovateľne zauzliť. Bola som už tak zúfalá, že namiesto detských šampónov som používala na ich vlasy profi kozmetiku od kaderníčky. Šampón, kondicionér a ešte bezoplachovú kúru. A to sú fakt ešte obe malé baby. Každý deň potom pred česaním spreje, oleje,.. No nie je normálne "kydať" toľko chémie na detské vlásky, len aby som ich bola schopná rozčesať bez plaču. Život mi zmenil tento šampón. Poradila mi ho mamina dcérkinej spolužiačky, ktorú trápi seborea. Okrem toho, že si so Seboreou poradil, mi povedala, že super "vedľajší efekt" sú dokonale jemné a ľahko rozčesateľné vlasy. Neváhala som a vyskúšala. Po prvom umytí, to nebolo úplne ideálne, priznávam. No po pár použitiach boli vlasy hebké, ľahko rozčesateľné a ani zďaleka sa toľko neuzlili. Kto má rovnaký problém, vrelo odporúčam vyskúšať a aj zotrvať chvíľu a dať vlasom čas, nech sa spamätajú z toho, čo na ne bolo dávané pred tým.
  • neštípe v očiach
  • vlasy sa dobre rozčesávajú
  • pri pravidelnom používaní zlepšil kvalitu vlasov
  • top zloženie bez chémie
  • musela som si zvyknúť inú konzistenciu, ktorá mi pripomínala redšie telové mlieko.
dasasta  23. bře 2023

Skvělý přírodní šampon

Za nás nejlepší šampon. Používá 3letá dcerka, která má hodně dlouhé vlásky. Po umytí a usušení jdou krásně rozčesat a nejsou vůbec vysušené, jako po jiných šamponech. Vůbec neštípe v očích. Jediné co bych vytkla je, že se ho musí použít trošku více, ale to je asi kvůli délce vlásků, má je už skoro na zadek :) Jinak za nás TOP, jiný už kupovat nebudeme.
  • Vůbec neštípe v očích
  • Nevysušuje
  • Snadno se po něm vlásky rozčesávají
kasenka113  14. bře 2023

Liščí vlásky

Zkoušela jsem umýt vlásky jak 8leté dceři tak 4 měsíční. U 8letý mi šly hůře rozčesat, ale pro mimi super.
Hlavně neštípe v očich a méně pění.
  • neštípe v očích
  • přírodní složení
  • nepění tolik
  • delší vlásky nejdou rozčesat
konik_testuje  13. bře 2023

Přírodní péče o dětské vlásky

Šampon má konzistenci tělového mléka. Jemně pění a neštípe v očích. Po použití jsou vlasy jemné a hebké na dotek.
  • vlasy jsou vyživené, hydratované
  • vlasy se dobře rozčesávají
  • neštípe v očích
  • bez parfemace a alkoholu
  • s probiotiky a prebiotiky
  • nezanechává po použití žádnou vůni, podporuje tak přirozené pouto s miminkem.
nikkigingerbread  6. bře 2023

Ani slzička

Šampon vhodný spíše pro méně vlasatá miminka. Dceřiny delší vlásky dost vysušil a zacuchal. Moc nemyje, takže příkrm a jogurt z vlasů vymýt nezvládl. Ale alespoň neštípe v očích.
  • Neštípe
  • Nemyje
  • Vysušuje vlásky
  • Zhoršuje rozčesatelnost
mamikajuli  4. bře 2023

S liškou umyjete vlásky bez slziček

Po použití šamponu jsou vlásky "měkké" nevím jak lépe to napsat, ale jsou opravdu neskutečně jemné a příjemné na dotek, s rozčesáváním taky není problém. Sama jsem si taky zkusila šamponem vlasy umýt, mám husté a takové nepoddajné vlasy, ale tenhle šampon mi je opravdu změkčil, brala bych ze stejné řady i kondicionér.
  • 👍český výrobek
  • 👍vhodný od narození
  • 👍vlásky jdou snadno rozčesat
  • 👍po umytí jsou vlásky krásné "měkké", je moc příjemný
vlahy  3. bře 2023

Péče pro dětské vlásky

Jemného dětského šamponu též postačuje malé množství a vlásky krásně umeje, jsou po něm hebké. Neobsahují zbytečnou parfemaci. Velkou výhodou v tom přípravku spatřuji, že neštípe děti do očí. Vlásky vypadají vyživené a hydratované. Spolu s mycím gelem jsou ideálním společníkem pro vaše dítko. Opět zmiňuji krásný design produktů a též bezkonkurenční přírodní složení.
  • Dlouho vydrží
  • Vlásky jsou vyživené, hydratované
  • Neštípe do očí
  • krásný design
  • přírodní složení
maminkazdenicka  28. únor 2023

Šampon i na seboreu

Dcera má od narození problémy se seboreou.
Zkoušela jsem babské rady, olej na hlavu, umýt a vyčesat. Pomohlo to jen na chvilku.
Při každodenním používání šamponu kii-baa musím říct, že seborea po 7 dnech není a vlásky jsou nádherně jemné, lesklé 🥰
  • Nepění
  • Dobré rozčesávání vlasků
  • Pomocník v boji proti seboree