Prostředek na mytí nádobí Go for Expert Eco Friendly Tesco

K mytí nádobí značkou Go for Expert Eco Friendly slouží prostředek na mytí nádobí (500 ml), jehož postačí 5 ml, což je jedna zarovnaná čajová lžička, na 5 l vody. Pokud nádobí není silně znečištěno, stačí prostředku ještě méně.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesou evropskou certifikaci EU Ecolabel, která zaručuje, že jsou ve srovnání s běžnými prostředky šetrnější k životnímu prostředí. Všechny suroviny v nich použité pocházejí z udržitelného zdroje a jsou biologicky rozložitelné.

Díky vysokému zastoupení účinných složek jsou produkty hospodárnější. Jsou navrženy tak, aby jejich hlavní dopad na životní prostředí byl minimální během celého životního cyklu – od těžby surovin, přes výrobu, balení a dopravu, až po způsob použití a využití.

Vlastnosti

• splňují přísné ekologické standardy,
  • obaly jsou plně recyklovatelné,
  • nesou evropskou certifikaci Ecolabel - prošli nezávislým hodnocením, na jehož základě splňují přísné ekologické a bezpečnostní požadavky,
  • jsou uznávány v celé Evropě.
Kde koupím prostředek na mytí nádobí Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnocení a zkušenosti s prostředkem na mytí nádobí Go for Expert Eco Friendly Tesco

Máš zkušenost s prostředkem na mytí nádobí Go for Expert Eco Friendly Tesco?
kveta1  17. dub 2022

Zkouška nového přípravku na nádobí

Tak jsem udělala velkou zatěžkávací zkoušku přípravku na nádobí. Jemně a přitom velmi hezky voní. Hustota dle mě je dobrá, mohl by být nepatrně hustší. Myje nádobí dobře, akorát jeden nedostatek oproti přípravku co používám teď, na odmaštění jsem ho spotřebovala o dost více, podle mě teda moc dobře neodmašťuje. Dobře pění.
  • jemně a přitom pěkně voní
  • dobře myje
  • dobře pění
  • hůř odmašťuje
  • mohl by být hustší
limali  17. dub 2022

Eko umývanie riadu

S prostriedkom som spokojná. Nevysušil mi ruky, poradil si s nečistotami na riade a rez bol po umytí málo mastný, jednoduchšie sa po umývaní riadu čistil.
  • - poradí si s nečistotami a mastnotou
  • - nevysušuje ruky
  • - nie je zbytočne navoňaný
  • - stačí naozaj trocha prípravku aby bol funkčný
bednaluca  17. dub 2022

Prostředek na nádobí

Myje dobře jako ostatní produkty co používáme.
Není zbytečně barevný ani převoněný.
Konzistenci bychom ocenili hustější.
Ocenila bych kompletní složení na obalu.
  • Bez výrazné vůně
  • Bez zbytečných barviv
  • Příliš tekutý
  • Neuvedeno kompletní složení
ena_  16. dub 2022

Nejlepší eko-mycí prostředek na nádobí

Musím říci, že jsem z ekologických prostředků na mytí nádobí vyzkoušela kde co. Pokaždé mi však něco nesedělo. Ať už to bylo nedostatečné pěnění, nepříjemná vůně, malá lahvička za hodně peněz nebo neschopnost dostatečně odmastit… Ani jedno z výše uvedených se ale nedá říci o tomto mnou testovaném prostředku. Velmi mile překvapil a rozhodně do budou nebude chybět na mém nákupním seznamu. Doporučuji!
  • 100% eco
  • Skvěle pění
  • Výborně odmašťuje
monikamas  14. dub 2022

Prostředek na nádobí

Převážnou část nádobí za mě umyje myčka. V ruce omývám pouze jídlonosiče, na nichž jsem právě tento prostředek vyzkoušela. Líbí se mi hustá konzistence a bohatá pěna. Navíc pohlcuje zápach, takže druhý den jsem měla nejen čisté, ale i voňavé.
  • hustá konzistence
  • síla čistícího prostředku
  • pohlcování pachů
pavlunazmesta  12. dub 2022

Mytí nádobí

Jsem velmi mile překvapena tímto ekologickým mycím prostředkem na nádobí. Poradí si i s větší mastnotou a zaschlým jídlem. Přiměřeně pění, má středně tekutou konzistenci. Zároveň nevysušuje ruce a nádobí se hezky leskne.
  • Účinnost
  • Šetrný k rukám
  • Lesk
  • Konzistence
veverka.terka  12. dub 2022

Příjemný mycí prostředek

Tento přípravek se mi moc líbí. Dobře umývá,odmastuje a má velice příjemnou přírodní vůni. Určitě bych ho používala i nadále.
  • Dobre mycí schopnosti
  • Nejsou po něm vysušené ruce
  • Nádobí není cítit po mycím prostředku
  • Žádné
eloise02  11. dub 2022

Prostředek na nádobí

Tak tenhle přípravek mě z celé zásilky nadchl nejvíce a taky jsem ho používala každý den. Dobře pění, dobře odmašťuje a to je přesně to, co od prostředku na nádobí očekávám, takže super, chválím a určitě budu ráda nadále kupovat.
  • Dobře myje a odmašťuje
  • Praktická velikost balení
  • Pěkně pění
lmartinkova85  11. dub 2022

Testování prostředku na nádobí

I když mám doma myčku nadobi, jar používám, měla jsem možnost vyzkoušet tento výrobek a mile mě překvapil, nejen že zvládl i mastné pánve, ale je také dost hustý a příjemné voni. A jako bonus chranite vaši ČOV 🌸
  • Výrobek splnil mé požadavky.
jajaneu  10. dub 2022

Excelentní mytí nádobí

Tento prostředek na mytí nádobí, mě mile překvapil odmašťovací silou. Líbí se mi, že má čirou barvu, láhev padne přesně do ruky, dobře pění a má příjemnou vůni.
  • Ekologické složení
  • Síla mytí
  • Balení
kristl28  6. dub 2022

Za mě super

Chci nejdříve moc poděkovat za možnost otestování.
Když balíček přišel s nadšením jsem sáhla nejdříve po tomto šikulovi a byla jsem velmi nadšená. Už vůní mě nadchnul, jeho konzistence je průhledná a hustá. Nádobí je opravdu čisté, jen u plastových talířků s motivy, které používají synové to nebylo úplně ono, ale to bylo jediné a úplně malinkaté minus.
Samozřejmě, že je teď období jarního úklidu, tak i tam jsem ho využila. Jak u ledničky, tak u trouby nezklamal.
Jeho mnohem dražší konkurence by se měla třást, protože se svou cenou a kvalitou se jim hravě vyrovná.
Určitě jsem ho neměla doma naposledy 😍👍🏻
  • Široké využití
  • Kvalita
  • Konzistence
  • Vyrovná se drahé konkurenci
eliska804  6. dub 2022

Vynikající

Prostředek na mytí nádobí jsem přesně podle návodu (1 čajová lžička na 5 l vody) použila na různě znečištěné druhy nádobí včetně nerezu nakonec. V první řadě jsem si po chvilce všimla, kolik pěny se udělalo... To jsem opravdu nečekala. Čekala jsem, že bude pěnit daleko méně, dle instrukcí na obale. Příjemná vůně. Bodík za eko prostředek. Po umytí na nádobí i po jeho uschnutí zůstal lesk. To jsem u svého dosavadního prostředku neměla. Nádobí se dobře umylo. Nevysušilo ani nedráždilo mi to pokožku na rukách. Chválím jak velikost, použitelnost i udržitelnost balení. A cena? Super. Přecházím na tuto novou značku :-) Za mě opravdu velmi kvalitně udělaný výrobek.
(8 fotek)
  • eko