Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tiskárna Canon PIXMA TS5352

Canon přichází s další novinkou pro všechny, kteří rádi tisknou fotky, dělají koláže, skládají z papíru a prostě kreativně tvoří. Tiskárna Canon Pixma zvládne tisk, skenování i kopírování a jednoduše ji připojíte ke svému smartphonu. Podívejte se, jak probíhalo testování, co všechny maminky z Modrého koníka vyrobily a jaké tiskárně udělily hodnocení.

CANON PIXMA TS5352 elegantní multifunkční tiskárna 3 v 1 s rychlým připojením mobilních zařízení je ideálním nástrojem pro vaši uměleckou tvorbu a dokonalým partnerem pro tisk ze smartphonu.

Tiskárna Canon je lehce ovladatelná hlavně díky zjednodušenému OLED displeji, stavovému panelu s LED diodami a tlačítku pro vygenerování QR kódu. Skvělý tisk zajistí prvotřídní inkoustové kazety FINE. Pixma šetří papír a automaticky tiskne oboustranně. Papír do ní můžete vkládat dvěma různými způsoby podle toho, jak vám to bude vyhovovat. Automaticky detekuje šíři papíru a přizpůsobí tak skenování nebo kopírování. Za pár vteřin vytisknete i fotografie bez okrajů.

Canon PIXMA TS5352

Proměňte svůj příští projekt pomocí aplikací Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park a Message In Print a otestujte opakovaně nalepitelná, oboustranná matná a nažehlovací média. Creative Park je aplikace s velkou spoustou šablon k tisku, které si můžete vytisknout, vystříhat a následně skládat a slepovat se svými dětmi. V aplikaci najdete spoustu papírových hraček a tematických sad (třeba k Valentýnu, Velikonocům apod.).

Pomocí aplikace Canon PRINT se připojíte ze svého smartphonu ke službám Facebook, Instagram a dalším. Tisknout můžete také bez aplikací pomocí technologie AirPrint (iOS) a Mopria (Android).

Použijte jeden ze 45 připravených vzorů tiskárny a vytvořte si výstřižkové album nebo vlastní balicí papír. Buďte kreativní díky aplikaci Easy-PhotoPrint Editor od společnosti Canon pro systémy iOS a Android.


Kreativní maminky z Modrého koníka měly možost si vyzkoušet nejen tisknout fotky, ale také vystříhovánky a spoustu dalšího:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s tiskárnou Canon PIXMA TS5352

Máš zkušenost s tiskárnou Canon PIXMA TS5352?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost