Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tiskárna Canon PIXMA TS6150

Canon PIXMA TS6150 v černé barvě a Canon PIXMA TS6151 v bílé barvě

Chytré a stylově malé multifunkční zařízení pro domácnost s 5 inkousty pro rychlý a vysoce kvalitní tisk rodinných fotografií a dokumentů. Toto nádherně kompaktní multifunkční zařízení umožňuje doma tisknout, skenovat a kopírovat úžasné fotografie a výrazné dokumenty. Je vybaveno dotykovým displejem s úhlopříčkou 7,5 cm, 5 samostatnými inkousty a je připraveno k použití s chytrým bezdrátovým nebo cloudovým připojením.

Tiskárny Canon jsou navíc moc hezké a hodí se do interiéru. Nejsou ani příliš velké a svou praktičností si najdou místo v každé rodině.

Japonská firma Canon je vedoucí světovou společností na poli zpracování obrazu. S přístroji společnosti Canon fotografují jak začátečníci, tak poloprofesionálové i špičky světové fotografie. Kompletní nabídku pro fotografy doplňuje široká nabídka kvalitního příslušenství, videokamer a tiskáren.


Více se o značce Canon dozvíte ZDE


A maminky, nezapomínejte na službu Canonu CreativePark, kde můžete tisknout vystřihovánky, ze kterých se dají vytvořit krásná zvířátka, domečky a další dekorace pro veselé hraní. CreativePark jsme s maminkami již otestovali a jejich recenze si můžete přečíst v našich Diskuzích. Tyto hezké vystřihovánky rozzářily očka nejednoho děťátka. ☺

A právě Canon Creative park maminky otestovaly tady ZDE

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s tiskárnou Canon PIXMA TS6150

Máš zkušenost s tiskárnou Canon PIXMA TS6150?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost