Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

3 zkušenosti

Originální vlhčené ubrousky WaterWipes Bio přinášejí 100% přírodní péči absolutně bez chemie - pro tu nejjemnější péči o pokožku vašeho miminka, a to i předčasňátka nebo miminka trpícího ekzémy.

WaterWipes Bio jsou nejčistší vlhčené ubrousky na světě

Obsahují pouze dvě přírodní ingredience - 99,9 % sterilní vody (čištěné patentovanou technologií) a kapku ovocného extraktu z grapefruitu, který na pokožku působí jako jemný kondicionér, pomáhá udržovat její celistvost a zmírňuje jakékoli zánětlivé reakce na pokožce. WaterWipes Bio pokožku zároveň hydratují i ​​čistí.

WaterWipes Bio vlhčené ubrousky (1 bal./60 ks) jsou:

• BIO - bez plastů a 100% biologicky odbouratelné díky viskóze vyrobené kompletně z rostlinných vláken.
  • Hedvábně jemné a čisté - bez obsahu plastů, alkoholu, mýdla, parfémů a bez použití chemických konzervantů (neexistují žádné jiné utěrky, které by neobsahovaly alespoň jeden-dva konzervanty), čímž snižují riziko vysoušení pokožky a potenciální rozvoj kontaktní dermatitidy.

Jsou šetrné k miminku i k přírodě. Je vědecky dokázáno, že jsou čistší než převařená voda a vata, protože rozbitím na mikročástečky je voda ve WaterWipes Bio utěrkách čistší, než běžná převařená voda.

Ubrousky jsou vhodné pro citlivou pokožku novorozenců, ekzematickou pokožku, i pro tu nejjemnější pokožku nedonošených dětí. Díky odborníkům a klinickým studiím*, které to potvrzují, jsou preferovány mnohými novorozeneckými jednotkami intenzivní péče.

Vlhčené ubrousky WaterWipes BIO

Menší zátěž pro životní prostředí

Nový obal obsahuje o 7 % méně obalové fólie, tedy o 7 % méně zátěže na životní prostředí. Rodiče si již nemusí vybírat mezi tím, co je nejlepší pro pokožku dítěte, a tím, co je lepší pro naši planetu. Ubrousky se biologicky rozloží do 12 týdnů, jsou vyrobeny z udržitelných zdrojů za použití 100 % zelené energie.

* Price AD, Lythgoe J, Ackers-Johnson J, Cook PA, Clarke-Cornwell A, MacVay Phipps F. The Basics (Baby Skin Integrity Comparison Survey) Study: a prospective experimental study using maternal observation to report the effect of baby wipes on the incidence of dráždivé plenka dermatitis from birth to eight weeks of age. Pediatrics & neonatologie 2020. doi: 10.1016 / j.perneo.2020.10.003.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s vlhčenými ubrousky WaterWipes

Máš zkušenost s vlhčenými ubrousky WaterWipes?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
yvonneullmann  1. říj 2021

Naprostá spokojenost

Ahoj. Dlouho jsem hledala ubrousky, se kterými budu spokojena já, ale hlavně pokožka malého. Levné klasické ubrousky z obchodu, plné vůně a kdoví čeho, vysušovali a celkově dráždily. Pak jsem narazila na WaterWipes a od té doby jiné nechci. Složení je TOPové. Tím, že jsou plné vody, jich spotřebuji méně a udělají více služby, hydratují a díky výtažku z ovoce, který obsahují, jsou pokožce prospěšné. Dokonce jsem se dozvěděla, že jsou vhodné již pro předčasně narozená miminka a i pro miminka s ekzemy. Sama budu za 2 měsíce rodit a do porodnice s sebou beru pouze tyhle ubrousky. Určitě mužů všem doporučit.
  • Plné vody
  • Skvělé složení
  • Snadné uzavírání
  • Bez chemie
  • Bez parfému
  • Vhodné pro úplně malá miminka
  • Neznam
viz  28. zář 2021

Extra mokré, netrhají se, NEparfémované

• extra mokré, dají se ždímat (viz foto)
  • netrhají se
  • pouze voda, žádná přidaná vůně
  • pokud se opravdu do pár měsíců rozloží (netestoval jsem), tak paráda
  • vyšší cena - ten pohled bolí, když se dítě "otře" 5 kusy najednou
  • víčko se dobře zavírá, ale při nešetrném zacházení jsme celý systém už párkrát utrhli
eliniatko  28. zář 2021

Škoda, že WaterWipes nebyly dostupné dříve ... Jsou dražší, ale stojí za to!

Bojovala jsem s přebalováním a ekzémami od narození prvního, a zkoušela různé utěrky - mytí v umyvadle určitě bylo na programu, ale ne vždy se dalo a ne vždy jsem vládala. Když byli moji synové zcela malincí, WaterWipes-ky nebyly k dostání, a tak jsme si prošli všeličím. Nyní, i když už jsou větší, je bráváme na výlety, k jídlu, do tašky... Prostě všude, kde se nedá snadno umýt. Nebojím se, že se jim na obličeji či prdelce udělá vyrážka. Já jsem se s nimi už i odlíčila v lese 😊 (no problem), "umyla" zpocená na dovolené v stane, jednoduše ubrousky používám vždy, když nemám přístup k vodě.

Jsou velmi mokré (zcela nesrovnatelné s čímkoliv, co jsme měli, a to jsme zkoušeli i všechny možné Pure a Sensitive ubrousky) - i proto se doporučuje (najdete i na obalu) je skladovat otočené "dole hlavou" před otevřením - fakt je úúúplně mokrý každý ubrousek. I se super vytahují (systém uzavírání je takový pevnější, což je dobře), i se netrhají, a ještě jsou i v přírodě rozložitelné (takže pokud se utřu v lese, do pár týdnů se obrousek odhozená na zemi rozloží, na rozdíl od běžných, které jsou plastové a v přírodě zůstanou roky).

Za mě maximální spokojenost. Pokud jim mám něco vytknout, tak akorát, že nejsou dostupné v každém obchodě - a taky to, že nejsou ani náhodou nejlevnější. Ale i tak stojí za to - použiji jich méně, neboť jedna tím, jak je mokrá a netrhá se, utře v podstatě celý (i okakaný) zadeček.
(2 fotky)
  • pevné
  • v přírodě se rozloží
  • extrémně mokré
  • vcelku dobře se vytahují
  • snadno a efektivně se s nimi manipuluje
  • použiji méně ubrousků na jednu špinavou prdelku (obvykle stačí jedna, max. dvě)
  • multifunkční (na utírání prdelky, obličeje, těla, super na výlety, a dokonce i na odlíčení)
  • kvalitní
  • vhodné i pro předčasňátka i atopiky/ekzematiky, co my, s běžně podrážděnou kůží moc oceňujeme
  • nejsou dostupné v každém běžném obchodě, často je třeba spíše objednat online
  • cena za balení je vyšší (dostupnost větších balení = lepší cena za kus je ale fajn, hlavně ty 9ks a 12ks)