Inofolic

Inofolic je kombinace myo-inositolu a kyseliny listové, která zlepšuje metabolické a hormonální poruchy, reguluje menstruační cyklus2 a zvyšuje plodnost.

Myo - inozitol je základní složkou buněčných membrán a je součástí nevyhnutelných sloučenin pro signalizace různých molekul, jako je například inzulín. Obsah myo-inositolu ve folikulární tekutině je důležitý pro správný vývoj oocytů. Ve skutečnosti je přítomnost vysoké hladiny inozitolu ve folikulární tekutině značkou dobré kvality oocytů.

Kyselina listová37 je nedílnou součástí pro dělení buněk a proliferace. Je důležitá pro ženy toužící otěhotnět, přispívá ke snížení hladiny homocysteinu. Ta je zvýšená u některých žen a je indikátorem kardiovaskulárního rizika.

Léčba by se měla začít co nejdříve, aby se dosáhlo požadovaných výsledků. Klinické výsledkou jsou viditelné už po 3. měsíci a ještě více po 6. měsíci užívání.

Denní dávka dvou sáčků Inofolicu pomáha ke zlepšení metabolismu a hormonálnímu profilu:

  • snižuje inzulínovou rezistenci
  • zlepšuje toleranci glukózy
  • snižuje hyperandrogenizmus
  • snižuje hirzutizmus a akné

Použité zdroje

  1. https://web.archive.org/web/20140113074258/http://www.inofolic.it/drupal/?q=node/41

Externí linky

https://web.archive.org/web/20140216142342/http...

Hodnocení a zkušenosti s inofolicem

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s inofolicem?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
adenka84  2. pro 2015

Infolic

Inofolic mě byl doporučen po roce marného snažení lékařem z CAR a myslím, že pomohl. Za dva měsíce jsme byla těhotná. Sice pomocí IUI, ale byla to pak rychlovka.

Myslím, že něco do sebe to má.
1 člověk považuje za užitečné
rosaleen  1. pro 2014

Inofolic/Nosifol

Tento přípravek mi byl doporučen kamarádkou jako podpora ovulace, měla jsem zavedené hormonální tělísko a po jeho vyndání jsem se bála, že bude problém nastartovat přirozený menstruační cyklus s ovulací. A protože jsem chtěla otěhotnět, ovulace je potřeba :-)

Nejprve jsem měla Inofolic a pila ho pravidelně cca dva měsíce, někdy denně a někdy obden, je dost drahý, tak jsem ho chtěla šetřit. :-) Ale moc mi nechutnal.

Potom jsem si koupila Nosifol, což je to samé, ale obsahuje ještě nějaké vitamíny a má lepší chuť a ten jsem pila asi měsíc, už denně a otěhotněla jsem. Slyšela a četla jsem na něj samou chválu a myslím, že mě taky pomohl takže mohu jen doporučit.
2 lidé považují za užitečné
vlajka1  6. lis 2014

Dobrá zkušenost - pravidelná ovulace

Inofolic jsem pila asi 3 měsíce. Přešla jsem na něho z Nosifolu (stejná účinná látka), jde o levnější variantu. Cyklus fungoval naprosto bez problémů, ovulace chodila pravidelně. Účinek jsem zaznamenala již v prvním měsíci užívání.
2 lidé považují za užitečné

Přihlas se do těhotenského newsletteru