Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s A-DERMA

konik_testuje14.12.2018

Uživatelky Modrého koníka dostaly příležitost otestovat a zhodnotit novinku značky A-DERMA - Exomega Zvláčňující mycí gel 2v1 na tělo a vlasy. Ten obsahuje výhonky z ovsa Rhealba, který je protizánětlivý a zmírňuje podrážděnou suchou, napjatou a atopickou pokožku.

Jaké byly jejich názory a postřehy z testování? Jaké mají zkušenosti?

Pročtete si jejich recenze a možná vás to bude inspirovat ke koupi vánočních dárků.

---

Více o značce naleznete zde: http://www.aderma.cz/

---

A-DERMA atopické kůži pomáhá. Maminky to zjistily v průběhu testování rady přípravků EXOMEGA CONTROL. tady jsou jejich názory: https://i.modrykonik.sk/recenze_aderma_2

Testovali jsme A-DERMA

Testovala jsem s mojí dcerkou Nelou A-DERMA Exomega Zvláčňující mycí gel 2v1 na tělo a vlasy!Napíši Vám, že když jsem dostala balíček, překvapilo mě, jak rychle byl doručen.Sice jsem nevěděla o jakou značku se jedná, ale hned napoprvé mě uchvátila. Navíc jsme dostali úžasný dárek - zelený hrníček na kávu či čaj.


Když Nelinku koupeme jinými přípravky, dávám Nelince pěnu do koupele a pak jí umyji ještě dětským sprchovým gelem. Prostě na mě maminka nešetří. Chci aby měla hodně pěny. Zatím jsem si nevšimla, že by Nelinka měla vyrážku nebo náznak něčeho po špatném koupání nebo vysušení kůže.


A přišel den D. Testování. Mám ráda nové věci. Těšila jsem se, tatínek nám pomáhal, koupání je Nelinky rituál, že se pak napapá a krásně spí. Nelinka má vcelku krásnou pleť a kůži na jedničku. Nemáme problém používat jakoukoliv značku.


Nelince se koupání moc líbilo, koupali jsme ob den, ne každý den.


PLUSY:

- Krásná příjemná vůně

- Snadné otevírání

- Ale největším plusem je, že mytí s ním je sranda


MÍNUSY:

- Moc nepění


Závěr:


Gel doporučuji každé holčičce a každému chlapečkovi, kteří buďto mají problémy s pletí a kůží nebo vůbec nemají problém jako moje dcera Nela. 


Hned od začátku jsem věřila, že Nelinka bude po vykoupání krásně voňavá a zárověň spokojená. Tak jako maminka. Zkusila jsem si umýt vlasy a byli krásně sametové.

Za nás prostě jednička s hvězdičkou. Příště nebudu přemýšlet a hned budu vědět, jaký přípravek zakoupit.


Děkuji firmě A-DERMA za možnost otestovat gel 2v1 z ovsa. Byl to skvělý testík.

Vaše Janina a Nelinka


#test_aderma

 #recenze

Moje testování s A-derma

Když jsem byla vybrána, zajásala sem, ráda totiž zkouším nové výrobky. Hned jak přišel balíček potěšili jsme se všichni, mělo být ale dopředu oznámeno, že bude společnost doručovat, to se ale nestalo. Naštěstí jsem byla doma.

    

Z balíčku jsme použili vše, kromě termohrnku, který byl jako milé překvapení přibalen, ještě nebyl vyzkoušen.

V balíčku byly polystyreny, které jsme navlékali s Kristýnkou na jehlu a ozdobíme si tím stromeček nebo uvidíme co vymyslíme.

Testovala jsem na sobě, jelikož mám různé kožní problémy (no spíš nenechavé ruce ☹ ), chtěla sem zkusit zda by se to třeba zmírnilo. Hlavně obličej, mám fleky, ale to bude spíš potřeba navštívit kožního lékaře. (mám to už několik let a ani moře nepomohlo). Pleť byla ráno uplně vysušená. Vysušená je po celou dobu testování. Používala jsem ráno a večer na obličej, večer na celé tělo.


A - před

B - po

Plusy:


+ pěkná vůně

+ neštípe v očích

+ umyje i černou tužku na oči

+ není ho potřeba moc

+ nesvědí


Mínusy:


- suchá pleť po umytí

- malé balení

- nepění


Závěr:

děkuji firmě A-DERMA že mě vybrali k testování a ráda bych doporučila dál, ale mě nepomohl. #test_aderma

A-DERMA Exomega Zvláčňujícího mycího gelu 2v1 TĚLO A VLASY


Když jsem byla vybrána, tedy hlavně můj syn, na testování A-derma Exomega Zvláčňujícího mycího gelu 2v1 TĚLO A VLASY, byla jsem opravdu moc ráda, protože syn je rok atopik a na promazávání používám emolienční krém od stejné značky a jsem spokojená. Proto jsem byla fakt nadšená z testování a strašně jsem se těšila.


Ovšem téměř o týden se testování zpozdilo kvůli nedorozumění, ale balíček nakonec dorazil a mohlo se začít 🙂 

Byl to asi týden, co téměř po roce, Alexíkovi zmizel ekzém, měla jsem z toho smíšené pocity a doufala jsem, že na novinku nebude reagovat. Na druhou stranu by mě ale i zajímalo, jak by reagovala kůže při zhoršení ekzému. 


Malého koupu ob den a testování probíhalo v pořádku, žádné začervenání, vysušená kůže. Prostě měl kůžičku jako miminko 🙂 a to je ten největší úspěch, pokud bojujete s ekzémem. Moc nepění, což mi vyhovuje. S prvním použitím jsem byla příjemně překvapená, jak krásně voní. Vlásky synovi vydrží vonět do dalšího umytí, je se mi po umytí hůře rozčesávaly. Ovšem hned první den zkoušení, když jsem šla uspávat syna (spí s námi v posteli), jsem tu vůni nemohla dostat z hlavy a najednou mi to nebylo příjemné a celou noc to cítím, protože malej spí věčně nalepený na mně. Musím podotknout, že jsem citlivá na silnější vůně, takže to je spíš můj osobní problém. Přítel si aroma pochvaloval a nijak mu nevadilo. Ikamarádka, která u nás byla na návštěve,chválila vůni. Takže bych to jako negativum neuváděla. Snad si časem zvyknu 🙂


Gel jsem vyzkoušela i na sobě, taktéž jsem atopička (momentálně bez ekzému), spoustu mycích přípravků mi nesedí. Příjemné roztírání, pokožku jsem posléze neměla vysušenou, jen to aroma je u mě problém, takže jsem jen jednou vyzkoušela a z hlediska kůže mohu doporučit. 


Se složením gelu jsem byla ceeelkem spokojená (jen ten palmový olej!! ale ten je bohužel téměř všude).

Pozitiva:

+ neštípe v očích

+ po umytí se syn neškrábal

+ podle přítele krásně voní

+ nevysušuje pokožku 


Negativa:

- na umytí hustých vlasů je ho potřeba více

- husté vlasy se hůře rozčesávají 

- vyšší pořizovací 


Produkt určitě doporučuji, synovi vyhovuje. Ještě musím podotknout, že jsme měli obrovskou radost z hrnečku, který dorazil spolu s gelem. Ihned si ho zabavil přítel. Konečně si může vzít kávu kamkoliv s sebou 🙂


Děkuji za možnost testování, já byla opravdu spokojená a v používání tohoto přípravku budeme nadále pokračovat 🙂


#test_aderma

Recenze testování A-DERMA

Předem děkujeme s Nelinkou za možnost testování produktu A-Derma (mycí gel 2v1).

Byla jsem strašně ráda, že mě Modrý koník vybral do testování, jelikož Nelinka jako holčička, má už od narození citlivější kůži.


Novorozenecký exém, kterého jsme se nemohly zbavit již pominul, ale zůstaly nám červená suchá místa u loktů, zápěstí, kolínek a u nártů. Přiznám se, že kortikoidy od doktorky trošku zabraly, ale nevyléčily.


1. den testování (Nelčo, musíš se usmát, budeš na internetu!!! Tak nic 😀)

Musím uvést první kladný poznatek, že se lahvička perfektně drží a dobře otevírá a zavírá. Tudíž nehrozí, že  by se mi vylila omylem do vany apod.  Nelča necítí žádný rozdíl, že ji myji něčím jiným, ale já už od prvního okamžiku ano.  Průhlednost mi dává dojem, že je to opravdu šetrné a ničím "nezkažené". Vůně - příjemné a  jemné aroma.

Zkoušela jsem při napouštění vany udělat trochu pěny, ale bohužel se moc nezadařilo.

Musím říct, že po prvním koupání se opravdu nic nezměnilo. Samozřejmě vím, že se ihned po prvním použití problém nevyřeší, ale jsem odhodlaná používat mycí gel dále.

Večer kontroluji Nelinku při poslední hře před spaním a všimnu si, že má úplně rudý krček :( Bála jsem se, že na tuto značku špatně zareagovala.

Trošku mě to mrzelo, ale říkám si, že si jen musí zvyknout a přece jenom je tento gel bez všeho, co by ji mohlo dráždit. 


2. den - snažíme se odstranit červené flíčky po tělě (vypadá to jako od plenky, ale není 🙂)

3. - konečný den testování

Suchým místeček jsme se asi již 3.den zbavily. Byla jsem moc ráda a motivovalo mě to k používání gelu dále. Na konci testování jsme již bez červených flíčků a suchým míst. Gel používáme nadále a jsme spokojené. Nelinka si zvykla a už asi nepoužijeme jinou značku.


+ JEMNĚ VONÍ

+ SNADNÝ UZÁVĚR GELU

+ MOŽNOST POUŽITÍ I NA VLASY (které zatím nemáme 🙂)


- ZABRAL PO 3.DNECH, ALE TO JE STANDARTNÍ ČEKACÍ DOBA


Děkujeme za možnost testovat tento produkt a dávám mu 98%.

Děkujeme, tým Olenočinek

#test_aderma


Recenze A - DERMA

Měli jsme možnost vyzkoušet mycí gel A -Derma se svými dětmi 1 rok a 3 roky.


Měli jsme radost, když nás do testování vybrali. Balíček se trochu zatoulal ale naštěstí dorazil a my mohli začít testovat. Koníkovi moc děkujeme! 


Dcerka (3r) má problém se suchou kůži na obličeji. Omývala jsem každý den tvářičky A - DERMOU a po pár dnech jsem viděla maličké zlepšení. Kůže na obličeji se začala lepšit, uklidňovat. Pokračujeme dál a určitě i ve stejné značce. 


Synka (1r) trápili šupinky ve vláskách a po umytí A -DERMOU se začali vytrácet. Tak se jich snad zbavíme nadobro. 


Plusy:

  • Překvapila mě vůně. Příjemná, která vydrží do dalšího koupání. Od té doby co testujeme synka očuchávám ještě více než předtím 😀 
  • Líbí se mi, že tolik nepění. 
  • Nemusíme po koupání mazat. Pokožka je krásně jemná, sametová.
  • Neštípe do očiček. 
  • Stačí maličko a umyješ celé tělíčko. 


Mínusy.

  • Vyšší pořizovací cena. 


Moc děkujeme za vyzkoušení! 

Soňa s Amálkou a Maxíkem #test_aderma

Naše testování A-DERMA

Můj syn má od narození problémy s pokožkou. Netrpí na atopický exém, ale má velice suchou kůži. Jako miminko byl suchý po celém tělíčku, postupem času to zmizelo, ale suchá kůže zůstala na pažích, stehnech a obličeji. Zkoušela jsem spoustu produktů, řešila jsem i s pediatričkou, která nám předepsala mast namíchanou v lékárně a ani ta bohužel nepomohla. Nepomohlo nic.


Řešila jsem tento problém s kamarádkami a jedna z nich mi doporučila značku Aderma, jelikož její syn trpí na atopický exém a právě Aderma jim opravdu pomáhá. Rozhodla jsem se tento produkt koupit a vyzkoušet, přičemž koník vyhlásil testování Adermy, tak jsem si řekla, že zkusím štěstí a třeba budeme vybrání a stalo se, takže jsem byla velice mile překvapena, že se na nás usmálo štěstí a můžeme testovat.


Syna koupeme každý den, mycí gel 2v1 testujeme téměř 3 týdny. Veliký úžas jsme zpozorovali na kvalitě vlasů. Vlásky myjeme každý den a syn je má lesklé a krásně voňavé a celkově jsou vlásky mnohem lepší a ta vůně je opravdu velice příjemná, ale teď k našemu hlavnímu problému čímž je suchá až hrubá kůže na končetinách a obličeji.


Můžu říct, že se kůžička synovi velmi zlepšila. Syn má na těchto problematických místech kůži mnohem jemnější a hladší až na obličej. Ten je beze změny, ale toto přisuzuji tomu, že přeci jenom obličej nemydlíme stejně jako tělíčko, spíše oplachujeme vodou. Drsná a hrubá 'hroší' kůže na končetinách JE PRYČ, což já považuji za obrovský úspěch, jelikož jsem téměř rok pátrala po produktu, který by synovi opravdu pomohl. Sice stav kůže není úplně takový, jak bych si představovala, ale jsme na velice dobré cestě.


Takže já jsem moc spokojená a myslím, že když tento mycí gel zkombinujeme ještě s tělovým mlékem od této značky, mohli bychom mít 'vyhráno'

Takže já značku Aderma mohu jedině doporučit jak pro problémovou kůži, tak pro pokožku, kde není žádný problém.


PLUSY:

+ úžasná dlouhotrvající vůně

+ pomáhá na suchou kůži

+ zlepšuje kvalitu vlásků


MÍNUSY:

- málo pění


Děkujeme koníkovi za možnost testování.


#test_aderma

Testováni nového produktu Aderma Exomega

I já Vás všechny zdravím. 

Když můj starší syn začal mít problemy s položkou, začal nám kolotoč s doktory. Po nekolika měsicích nám bylo sděleno, že Matyáš je počínající atopik. Tisíce nás stáli různá mýdla, mastě, olejíčky. Ve finale jsem se začala zabývat alternativou a ta nám pomohla problemy zmírnit. Byla jsem neštastná. 

I já od Matyášova porodu trpím silnou alergií na chemie a ma pokožka je neustále vyšušená, popraskaná a velmi bolavá. Když se narodil mladší Kubík, doufala jsem, že můj ekzém zůstane alespoň v tomto stadium a nezačne se to horšit. Jen každodenní činnost jako je přebalování, je pro mě náročná a musím si brát rukavice. Zadrhávám se o plenu a pak mi krvácí ruce a bolí to. 

Doufala jsem, že Kubíčkovi se ekzém vyhne obrovským obloukem. Nevyhnul se. Nemá sice atopický ekzém, ale pokožku má strašně suchou a občas nekde praskne a krvácí. Hlavně pod kolínkama. Mám doma velkou zasobu všech možných výrobků. Teď k jádru věci. 

Na Koníku jsem už několik let. Když před pár měsíci vyhlasily různé testování produktů, jásala jsem. Po několika zapojeních a mnoha neůspěších jsem to vzdávala. Objevilo se testovaní na citlivou a atopickou pokožku od Aderma Exomega. Zkusila jsem štěstí a byla jsem vybrána. Jásala jsem. Má prvni výhra v životě.


Začali jsme testovat. Všichni tři. 

Já jsem na to s rukama o 80% lépe než kdy jindy. Mýdlo krásně voní, jen méně pění. Mladší Kubík má kůži taktež o 80% lepší a nemusíme každy den tolik promazávat a starši Matyáš je na tom nejlépe. Podařilo se nám asi i díky mýdlu Exomega uvést atopák do klidoveho stavu a Matýsek je čistý, krásný, nedrbe se, neplace, nemá popraskane ruce, nohy, krk a nemá na sobě fialové fleky od genciály. 

Takže milý koníku. Moc Ti děkujeme za zapojení a už nikdy nic jiného nekoupíme. 

Přeji hezký večer.


#test_aderma

Moje testování s A-derma

Když jsem byla vybrána, zajásala sem, ráda totiž zkouším nové výrobky. Hned jak přišel balíček potěšili jsme se všichni, mělo být ale dopředu oznámeno, že bude společnost doručovat, to se ale nestalo. Naštěstí jsem byla doma.

    

Z balíčku jsme použili vše, kromě termohrnku, který byl jako milé překvapení přibalen, ještě nebyl vyzkoušen.

V balíčku byly polystyreny, které jsme navlékali s Kristýnkou na jehlu a ozdobíme si tím stromeček nebo uvidíme co vymyslíme.

Testovala jsem na sobě, jelikož mám různé kožní problémy (no spíš nenechavé ruce ☹ ), chtěla sem zkusit zda by se to třeba zmírnilo. Hlavně obličej, mám fleky, ale to bude spíš potřeba navštívit kožního lékaře. (mám to už několik let a ani moře nepomohlo). Pleť byla ráno uplně vysušená. Vysušená je po celou dobu testování. Používala jsem ráno a večer na obličej, večer na celé tělo.


A - před

B - po

Plusy:


+ pěkná vůně

+ neštípe v očích

+ umyje i černou tužku na oči

+ není ho potřeba moc

+ nesvědí


Mínusy:


- suchá pleť po umytí

- malé balení

- nepění


Závěr:

děkuji firmě A-DERMA že mě vybrali k testování a ráda bych doporučila dál, ale mě nepomohl. #test_aderma

Recenze testování A-DERMA

Předem děkujeme s Nelinkou za možnost testování produktu A-Derma (mycí gel 2v1).

Byla jsem strašně ráda, že mě Modrý koník vybral do testování, jelikož Nelinka jako holčička, má už od narození citlivější kůži.


Novorozenecký exém, kterého jsme se nemohly zbavit již pominul, ale zůstaly nám červená suchá místa u loktů, zápěstí, kolínek a u nártů. Přiznám se, že kortikoidy od doktorky trošku zabraly, ale nevyléčily.


1. den testování (Nelčo, musíš se usmát, budeš na internetu!!! Tak nic 😀)

Musím uvést první kladný poznatek, že se lahvička perfektně drží a dobře otevírá a zavírá. Tudíž nehrozí, že  by se mi vylila omylem do vany apod.  Nelča necítí žádný rozdíl, že ji myji něčím jiným, ale já už od prvního okamžiku ano.  Průhlednost mi dává dojem, že je to opravdu šetrné a ničím "nezkažené". Vůně - příjemné a  jemné aroma.

Zkoušela jsem při napouštění vany udělat trochu pěny, ale bohužel se moc nezadařilo.

Musím říct, že po prvním koupání se opravdu nic nezměnilo. Samozřejmě vím, že se ihned po prvním použití problém nevyřeší, ale jsem odhodlaná používat mycí gel dále.

Večer kontroluji Nelinku při poslední hře před spaním a všimnu si, že má úplně rudý krček :( Bála jsem se, že na tuto značku špatně zareagovala.

Trošku mě to mrzelo, ale říkám si, že si jen musí zvyknout a přece jenom je tento gel bez všeho, co by ji mohlo dráždit. 


2. den - snažíme se odstranit červené flíčky po tělě (vypadá to jako od plenky, ale není 🙂)

3. - konečný den testování

Suchým místeček jsme se asi již 3.den zbavily. Byla jsem moc ráda a motivovalo mě to k používání gelu dále. Na konci testování jsme již bez červených flíčků a suchým míst. Gel používáme nadále a jsme spokojené. Nelinka si zvykla a už asi nepoužijeme jinou značku.


+ JEMNĚ VONÍ

+ SNADNÝ UZÁVĚR GELU

+ MOŽNOST POUŽITÍ I NA VLASY (které zatím nemáme 🙂)


- ZABRAL PO 3.DNECH, ALE TO JE STANDARTNÍ ČEKACÍ DOBA


Děkujeme za možnost testovat tento produkt a dávám mu 98%.

Děkujeme, tým Olenočinek

#test_aderma