Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s KiK

S diskontními prodejnami KiK jsme pro maminky a jejich děti připravili svěží jarní testování. Deset žen dostalo poukázky v hodnotě 1 500 korun na nákup, které mohly použít ve své oblíbené prodejně KiK.

Maminky dostaly na výběr nákup:

Dámské módy

Oblečení pro miminka a děti v předškolním a ve školním věku

Domácích dekorací

A co říkají maminky na testování? Jaké jsou jejich zkušenosti s prodejnami, s nákupem a kvalitou zboží? Jak u nich obstál KiK? Dozvíte se v řádcích tohoto fóra. Přejeme příjemné čtení a čerpání inspirace.

Více se o KiK dozvíte na: http://www.kik.cz/

Testování Kik - dámská móda

Tak tohle testování mě potěšilo asi nejvíc, jak mohlo.

Co si budeme povídat, má to tak spousta matek a ani já nejsem výjimka. Když si jdu něco koupit na sebe, odcházím s taškou plnou dětského oblečení a moje skříň zapláče po novém kousku. A proto, jak jsem viděla, že je vyhlášeno testování Kik dámské módy, byla to pro mě jasná, trochu sobecká, volba.


Poněvadž jsem sice euforista, ale zároveň i realista, komentář k testování jsem napsala a tím jsem na to přestala myslet. Ani koutkem duše jsem nedoufala, že bych mohla být vybrána 🙂
O to větší bylo moje překvapení, když mi přišla soukromá zpráva, že jsem byla vybrána. Nemohla jsem uvěřit a začala se těšit.


Tak jsem netrpělivě začala vyhlížet, kdy už kupony přijdou a vyrazím utrácet 🙂

A jak jsem je měla v ruce, hned jsem si s manželem domlouvala, kdy bude mít čas, abych mu nechala kluky a šla si v klidu sama nakoupit bez věčného: „a máámíí, jak ti to bude ještě dlouho trvat? A máámíí, už půjdem? A máámíí, mě už to tu nebaví! Mááámíííí to je nuda! Máámííííí, kup mi tohléééé.“


Jako první jsem jela na prodejnu Praha-Lužiny. A moje nadšení a odhodlání vzalo brzy za své a byla jsem docela zklamaná. Nevím, jestli jsem na prodejnu dorazila ve špatný čas, ale prodejna byla, pro mě, úplně špatně zásobená, velikosti přebrané. Když už se mi něco líbilo, měli velikost buď miniaturní, nebo obrovskou. A tak jsem si vybrala džíny, krajkové tričko a krajkové šaty. Jak by řekla moje mamka: „no tyhle záclony se za nás taky nosily.“ No a přesně tyhle „záclony“ já miluju. Vše co je krajkové, to je moje 🙂

Krajkové tričko mi bylo trochu těsnější a doma jsem usoudila, že na druhé prodejně ho zkusím vyměnit za větší. A tak se taky stalo.

Na druhý pokus jsem navštívila prodejnu Praha – Skalka. Tentokrát i s malými ďábly. Nebylo zbytí. Nacpu je úplatky a budu rychlá. Hodně rychlá. Mega rychlá. Hm, tak to nevyšlo. „Mamko, já tady čekat nebudu před kabinkou, jdu s tebou dovnitř.“ „ Mamí, taký nebudu venku!“ A tak jsme byli všichni v jedné kabince a kluci hodnotili, co si vezmu a co ne. Ale nezapomněli dodávat, kdy už toho proboha nechám. Za slíbenou odměnu si to se mnou odtrpěli 🙂 Jsou to prostě chlapi.


A tady jsem byla s výběrem maximálně spokojená a překvapená, kolik toho tu je oproti Lužinám. Takže jsem si vybrala kraťasový overal a 2 trička. Trochu mě mrzelo, že jsem nenašla žádný vhodný svetr/kardigan nebo bundu/kabátek na jaro. O to víc triček jsem pobrala.

Tím jsem utratila veškeré zbylé kupony, které byly celkem za 1500 Kč a ještě o 154 Kč víc. 6 věcí za 1654 Kč si myslím, že je super. 3 trička, 1 šaty, 1 džíny, 1 overal. Super.

Prodejnám musím tedy vytknout všude ležící krabice.

Ve chvíli, kdy děti už hučely, jsem byla opravdu vytočená, že jsem musela objet celou prodejnu (bez přehánění), abych se procpala k dětskému oddělení a ve výsledku si sama musela x krabic odrovnat, přestože o 2 metry dál stály zaměstnankyně a vesele si povídaly a zíraly na mě…


Vůbec jsem na prodejně nepochopila systém zkoušení si pouze 3 věcí. Prostě 3 věci do kabinky a víc ne. Když nikdo kabinky nehlídá a jen sem tam projde security a sprdne vás, že prostě víc jak tři ne (měla jsem asi 10, protože prostě velikosti…). V tu chvíli jsem tam s tím měla sto chutí mrsknout a jít pryč. Chápala bych to, kdyby u kabinek byl nějaký pracovník a hlídal to. Chápala bych to, kdyby tam byla fronta netrpělivě čekajících. To se nestalo. Chápu, že lidé jsou zlí a kradou. Takto mi security poradil, ať si vezmu 3 věci do kabinky, zbytek nechám z venku vyset a postupně si je všechny protočím. A šel pryč. Nic nehlídal. Super zdržení. Ale zvládli jsme to.


A teď jak se mi testovalo.

Zcela upřímně musím říct, že jsem mile překvapena. Vše je super pohodlné, vypadá (bych neobjektivně řekla 🙂) krásně a nikdo mi nevěřil, že daný kousek je právě z Kik.

Všechno oblečení už prošlo minimálně 1x pračkou a i sušičkou a nepozoruji zatím žádné změny, co se délky, tvaru, barvy týče.

Za sebe musím říct, že mi moc neodpovídají velikosti Kik, protože u některých triček mi je krásně vel. 38 a u jiných jsem se do 44 nenacpala. Takže tohle vidím trochu jako mínus, ale každý si jistě oblečení vyzkouší a zvolí tu správnou velikost. U kalhot jsem zjistila, že nemají dobrý střih na mou tučnou postavu 🙂 Kalhoty bych v pase potřebovala o velikost menší, nicméně přes stehna jsem již menší nenatáhla. Ale džíny se mi tak líbily, že to za mě vyřešil pásek 🙂

A vyzdvihnout musím kraťasový overal. Už strašně dlouho jsem po nějakém toužila, ale moje korpulentnější postava je odmítla nosit. Ale tento mi učaroval a musela jsem ho mít. A je fakt strašně pohodlný a řekla bych, že i šmrncovní.

Šaty se se mnou podívaly na koncert Leoše Mareše do O2 arény 🙂

Koupila jsem si tedy:

Krajkové tričko za 159 Kč

Džíny za 429 Kč

Krajkové šaty za 279 Kč

Fialové tričko za 219 Kč

Overal za 349 Kč

Květované tričko za 219 Kč

Cena celkem: 1654 Kč


Shrnutí:

Plusy:

- super ceny

- ochota personálu při výměně zboží

- široký sortiment a zásobenost pobočky Skalka

- kvalita oblečení


Mínusy:

- malý výběr, nedostupné velikosti na pobočce Lužiny

- úzké uličky na projíždění s kočárem

- neuvěřitelně zastavěné uličky krabicemi (Skalka), absolutně nemožné s kočárem projet

- možnost vzít si do kabinky pouze 3 kusy


No a ve výsledku jsem si toho koupila víc, nad rámec poukázek a kluci si za trpělivost vybrali „superhrdinová vajíčka“ a odcházeli jsme maximálně spokojení všichni.Děkuji Modrému koníku a Kiku za tuto možnost.

Co si budeme povídat, kdo vám co dá v dnešní době jen tak, zadarmo.

Moc si toho vážím! Opravdu!


Krásné jarní dny.

Veronika a tým pomocníků

#test_kik 
#recenze


Tři oříšky ze tří prodejen Kik

Jsem maminkou tří dětí, z nichž to nejmladší – šestitýdenní chlapeček Kristián – dostal příležitost testovat se mnou výrobky určené miminkům prodávané pod značkou Kik.


Do prodejen KIK (do té nejbližší ostravské to mám 20 minut cesty autem) chodívám ráda, často ne s cílem nakoupit konkrétní zboží, ale vždy minimálně obdivovat sezónní sortiment dekorací. V rodině jsme si oblíbili především sortiment ponožek, punčocháčů a teplé zimní legíny. Vyhovují nám složením i výhodnou cenou. Manželovi sem před nástupem zimy chodím pro kostkované flanelové košile. Starším dětem sem chodívám pro basic trička, i ta s tvářemi oblíbených hrdinů, především pro jejich bezkonkurenční cenu. Děti z Kiku obvykle neodcházejí bez drobnosti ze stojanu se sladkými pochoutkami.


Ještě před obdržením poukázek k nákupu do schránky jsem sestavila seznam položek, o které by Kristiánek zrovna potřeboval doplnit šatník. Stálo na něm: punčocháče, jarní/podzimní bundičku, šátečky na krk, capáčky 0-6 měsíců, svetřík, body s krátkým rukávem.


V týdnu před zahájením testování jsem namátkou navštívila opavskou prodejnu Kik v OC Breda, abych si sortiment pro miminka předběžně „osahala“. Při té příležitosti jsem natrefila na capáčky – bílé tenisky s modrými hvězdičkami. Doufala jsem, že na mne v prodejně počkají do našeho prvního nákupu naostro s poukázkami v kabelce. Bohužel nám v ten den nebylo přáno. Nicméně kladně hodnotím, že prodavačka byla ochotná ověřit telefonicky dostupnost na jiné opavské prodejně. Ani na ní bohužel botičky v sortimentu zrovna neměli. Přesto jsme nakonec utratili třetinu přidělené částky. Účet zněl na 501 Kč a odnesli jsme si domů dvě body, jedno s krátkým a jedno s dlouhým rukávem, letní set kraťásků a trička (159 Kč), dvojbalení punčocháčů (105 Kč) a ponožky vypovídající o lásce k tatínkovi (79 Kč).Touha po hvězdičkovaných teniskách nás dovedla na další prodejnu Kik, tentokrát na ulici 17. listopadu v Ostravě. Z poměrně neuspořádané změti botiček ve spodní části regálu na nás nakonec vytoužené tenisky vypadly. A jak budou slušet, posuďte sami na přiloženém snímku:Tuto třetinu nákupu jsme obohatili ještě o autíčkové body za 68 Kč a bundičku vyteplenou fleecem. Za neuvěřitelně nízké výprodejové ceny (od 13 Kč/kus) jsem pořídila také několik punčocháčů s vysokým podílem bavlny, ideálních pro podzimní období. Zdejší personál se choval mile. Dotazy na dostupnost určitých velikostí zodpověděly prodavačky ochotně. Protože bundička vykazuje na zadním díle drobnou vadu – vypáranou nit v jedné řadě, okem téměř nepostřehnutelnou, neváhaly ji slevit o 70 korun, neboť neměly k prodeji další kus ve stejné velikosti.Podle zkušeností se staršími dětmi, které byly v pase spíše hubené, se v obchodech vždy poohlížím po kalhotách s regulací v pase a celkově užšího střihu. V tomto směru jsem v prodejnách Kik příliš potěšená nebyla. Spodní díly se mi jeví na pohled široké, budí ve mně dojem, že na miminku budou nepěkně „viset“ a odrazuje mě to od jejich nákupu. Z těchto důvodů jsem při nakupování v Kiku pořídila pouze modré teplákové kalhoty, a to na prodejně na Varenské ulici v obchodním centru Futurum Ostrava. Je samozřejmě možné, že jsme jen právě na prodejně neměli štěstí na kalhoty správného střihu pro nás. V OC Futurum jsme tedy otevřeli pomyslný třetí oříšek, který navíc obsahoval dvě body (ceny od 68 Kč) a mikinu (219 Kč).Co se nám zakoupit nepodařilo, byl svetřík k formálnějším příležitostem a také šátečky na krk. Šátečky v prodejně Kik byly příliš tenké, nepodšité savou froté vrstvou, jak jsem zvyklá u výrobků jiných značek a měly zapínání pouze na jeden druk.


V závěru bych ráda uvedla, co jsem během svých nákupů zhodnotila kladně a co mne v prodejnách zklamalo:


PLUSY:

  • vstřícný personál
  • ceny lichotící peněžence (body do 70 Kč, punčocháče okolo 50 Kč/kus, ve výprodeji dokonce 13 Kč/kus)
  • u menších velikostí oceňuji zavinovací efekt
  • použití příjemných materiálů, navíc testovaných na obsah škodlivin

MÍNUSY

  • obtížný průjezd uličkami u baby sortimentu
  • na prodejny KIK se nelze dovolat a ověřit dostupnost položek sortimentu
  • široké střihy spodních dílů, schází regulace v pase
  • šátečky na krk tenké, nepodšité savou vrstvou
  • žádný svetřík na propínání či formální košile v baby sortimentu
  • zboží na jedné prodejně ve slevě, na jiné o dva dny později za plnou cenu

Ze srdce děkujeme za příležitost obohatit šatník našeho benjamínka a přes zjištěné nedostatky jsme v Kiku rozhodně nebyli nakupovat naposledy.


#test_kik  #recenze

TESTOVÁNÍ KiK - DOMÁCÍ DEKORACE

Na úvod bych ráda poděkovala komisi, že vybrali z velkého množství adeptů právě mě! ❤ Usmálo se na mě štěstí. 🍀 Vyšlo na mě mé oblíbené téma – domácí dekorace. Juchůůů! 😍Bydlíme rok v novém bytě a právě v KiKu nakupuji dekorace na každé roční období. Máme toho zbytečně mnoho, ale baví mě to doma často měnit. Oceňuji, že jsou vždy podle posledních trendů, aktuálního období a nejpříjemnější jsou ceny za zboží. Tudíž tam zavítám často a něco nového domů přináším, nejde prostě odolat. 😉


Když dorazil balíček, byla jsem nadšená, poukázky byly doma. Také velmi hezký byl průvodní dopis. Děkuji za milá slova dopsaná rukou.


Pár dnů jsem nákup odkládala, miluji těšící pocit, tak jsem si ho i tentokrát užila.Na nákupy jsem vyrazila v dubnovou středu, bylo krásné slunečné počasí. Vybrala jsem větší prodejnu KiK, vzdálenou 20 minut autem, prodejnu v Otrokovicích. Když jsem do prodejny vešla, věděla jsem hned, že nebude problém poukázky utratit. Sortiment nabízel několik tematických sezonních kolekcí dekorací. Nejprve jsem si vše pomalu prošla, zanalyzovala v hlavě a v dalším kole začala produkty dávat do nákupního košíku.

Kolekce mají v prodejně pěkně seřazeny u sebe, díky tomu je možné hned vidět, jak pěkně jednotlivé věci ladí k sobě. Uvedená prodejna je prostorná, uklizená, čistá, vše pečlivě naskládané.


Venku bylo krásné slunečné počasí, které připomínalo léto. Nejspíš i díky tomu mě zaujalo nejvíce letní téma – „moře“. 🏖🌞 Přišlo mi výhodné nakoupit tuto kolekci právě díky její nadčasovosti, neboť tyto věci nám budou zdobit domov minimálně 4 měsíce, od května do srpna. A to se vyplatí! 👍


Co bylo v mém nákupním košíku? Můžete vidět na fotografii všech produktů, kterou jsem pořídila po návratu z prodejny.


Netrvalo dlouho a začala jsem si věci doma aranžovat, aby vypadaly co nejlépe. Mé nadšení bylo velké. Vše jsem fotila. Po čase dekorace přeskládám, měním, jinak zkombinuji a působí zase zcela jinak.


Více vám popíšu největší věci mého nákupu: obrazy na plátně, skleněné obrazy a dřevěný tác.


Obrazy na plátně 🌞


Fotografie je vytisknutá na plátně vysoké kvality. Plátno je natažené na pevném dřevěném rámu, který zajistí, že se rám neprohýbá. Obraz má pěkné založení plátna. Záhyby plátna kolem rohů rámu jsou tvarované tak, aby nebyly vidět. Téma obrazů je moře, jak jsem si přála. V novém bytě máme stále volné stěny, kde je možnost obrazy přidat. Našla jsem jim rychle vhodné místo.


Skleněné obrazy 🌞


Skleněné obrazy mě zaujaly svým luxusním provedením. Kovové rámy jsou nyní velmi trendy. Byt máme světlý a právě černá je ideální na oživení interiéru. Kovové černé doplňky mám nyní v oblibě. A zelená barva je symbolem přírody, neboť většina rostlin má zelenou barvu. Jednoduchý vzor není dominantní, ale pěkně interiér zútulní. Nedokázala jsem vybrat, jestli větší nebo menší obraz, tak máme oba a skvěle se doplňují.Dřevěný tác 🌞


Dřevěný tác ideální k dekorování zkrátka čehokoliv. Na bílý stůl je skvělý doplněk. Teplý odstín dřeva je příjemný. Přírodní materiály do interiéru nyní často začleňují, což se mi moc líbí. Je vkusný a nadčasový. Hodí se do každého ročního období. Povedený kousek.


Ostatní drobnější dekorace jsou všechny super, pěkné a jdou s dobou. Zpracování doplňků je kvalitní. A hlavně cenově přijatelné. 😍Jako v každém odvětví i zde jsou trendy a mě velmi těší, že právě díky KiK jsou mi dostupné a mohu mít vždy moderní vkusný domov. 😍J


Pokud Vás cokoli zajímá, určitě se zeptejte, ráda odpovím.


Krásné slunečné dny všem! 🌞


#test_kik #recenze

Moje nákupy v Kik

Většinou v soutěžích a testování moc štěstí nemám, ale účastním se kde čeho, takže jsem zkusila i testování nákupů v Kiku. Pamatuju si, že jsem napsala něco ve smyslu, že tam nakupuju docela dost, protože oblečení dětem sedí, ale že bych mohla taky jednou udělat radost sobě. Když mi pak přišla zpráva, že mě vybrali, byla jsem nadšená a začala přemýšlet, co dětem pořídit. Vůbec mě vlastně nenapadlo, že si budu kupovat oblečení pro sebe. 🙂 Matka, no! 🙂

                                                            Tričko ala záclona 🙂


Takže když přišla obálka s poukázkami a u ní byl dopis, že si mám vybrat oblečení z dámské kolekce, byla jsem trošku zaskočená. 🙂 Ale vlastně to bylo super a jsem za to ráda! Nosím spíš sportovní oblečení, nejčastěji džíny, tílko nebo tričko a mikinu nebo svetr. Mám plno šatiček, ale nosím je jen málo, spíš se cítím v tom sportovnějším. Naštěstí mi Kik i v tomhle vyšel vstříc, protože tílek a sportovnějších triček byly plné stojany.


Vyrazila jsem do Kik v Praze 13 - Lukách. Měla jsem s sebou i Martínka, takže jsem předem věděla, že to bude šup šup nákup. Vzít, zaplatit a vypadnout. Prodejna na Lukách je velká a podle mě dobře zásobená. Co je typické asi pro všechny prodejny Kik, jsou stojany hodně blízko u sebe a úzké uličky, takže s kočárkem horko těžko projedete, plus musíte pořád hlídat, jestli dítě někde něco nekrade. Ale dalo se, nákup se obešel bez řevu a nebyl to až takový stres, jak jsem čekala.


Nemůžu úplně posoudit, kolik věcí z letáku v prodejně skuptečně bylo, protože leták jsem neviděla a nezkoumala. Ale stojany opravdu přetékaly, a to, jak jsem si všimla, ve všech velikostech. Já nosím většinou 36 nebo 38 a neměla jsem žádný problém. Všechna tílka, trička, svetry, atd. v téhle velikosti byly. Nebylo jich tolik jako těch hodně malých nebo naopak velkých, ale byly.


Nakonec jsem si vybrala několik tílek, krajkové tričko (které jsme na výletu s manželem při prohlížení fotek po pár skleničkách vína překřtili na "záclonu"), pyžamo s Minnie (které mi Klárka neskutečně závidí 🙂 ), svoji první push-upku ve výprodeji za 55 Kč (dokonce i v mojí velikosti holčičky těsně před nástupem puberty) a super plážový klobouk na léto.

                                                                    Můj nákup


A protože mám prostě nějaký ten mateřský problém, vzala jsem i pár věcí dětem. Chtěla jsem hlavně pyžámka s kraťásky, ale ty jsem nesehnala, takže jsem vzala "aspoň" každému sluneční brýle, Martíkovi boxerky a botky a Klárce tričko s Minnie. 

                                                                    Dětský nákup


Dohromady to všechno vyšlo asi na 1 600 Kč, takže jsem si něco málo připlatila, ale byla jsem s nákupem moc spokojená a hlavně to všechno unosíme.


Před prvním nošením vždycky všechno peru, občas se bohužel oblečení nějak vytahá nebo se začnou drolit obrázky. Naštěstí se nic z toho nestalo. Všechno pěkně drží tvar, obrázky jsou pořád krásné, nic se nikde nepáře. A to třeba Klárčino tričko s Minnie jede vlastně pořád. Den ho nosí, vyperu ho, uschne, a hned si ho zas vybere a obleče. Miluje ho, už ho měla aspoň desetkrát a pořád je jako nové. To stejné u mých triček, jen já je ještě neměla na sobě tolikrát. 🙂

                                            Můj nový klobouk. Už se třese na léto 🙂


Abych to shrnula, nákup v Kik byl super, jsem spokojená jak s kvalitou oblečení, tak s cenou, výběrem… Děkuji Koníkovi, že jsem mohla testovat!


Plusy:

+ velký výběr a zásobení v prodejně Praha - Luka

+ kvalita oblečení

+ cena oblečení

+ milý personál

+ možnost vrácení či výměny zboží (tentokrát jsem nevyužila, ale z předchozích zkušeností vím, že je to bez problémů)


Minusy:

- úzké uličky

- občas nepřehlednost - stojany narvané věcmi, kolikrát oblečení nejde vytáhnout, abyste zkontrolovali velikost, pak zas ramínko nejde nacpat zpátky na tyč


#test_kik

#recenze

Kik - testování dětské mody

Jako mamku čtyř dětí mě možnost na testování dětské módy Kik nadchlo, takže jsem naváhala a zkusila svoje štěstí. Vzhledem k počtu "zkušebních vzorků " co mám doma jsem doufala, že se na nás usměje štěstí a budme moci vyzkoušet, zda se za 1500 dá obléknout celá smečka. 


A ejhle, štěstí se usmálo.


                 Poukázky nám dorazily a my na nákup s nejstarší dcerou vyrazily 😀


V našem městě máme dvě prodejny Kik. Musím říct, že poté, co jsme vlezly do první prodejny, to vypadalo, že budu muset poukázky spíš sníst, než abych je tam utratila. Zboží neskutečně přebrané, absolutně nepřehledně poskládané a celkový dojem z prodejny nebyl moc dobrý. Moje skoro osmiletá dcera, bez toho abyh já cokoliv řekla, zkonstatovala, že se jí to tam zdá špinavé a nelíbí se jí tam nic. Jely jsme proto do prodejny druhé a musím říct, že to bylo nebe a dudy. V druhé prodejně dcera už na stojanech venku před prodejnou přebírala co by se jí líbilo (kdybych jí měla koupit vše co si vybrala, potřebovala bych poukázek tak 3x tolik 🙂 ) . Prodejna byla krásně uspořádaná, rozmanitost sortimentu naprosto luxusní, vše přehledně uspořadané a tak jsme začaly vybírat. Vybíraly jsme tak, aby měl každý z těch 4 něco. 


                                       Nákupy jsme si užily, poukázkami zaplatily.


Byla to velká výzva, ale zadařilo se. Skutečně se nám za 1536Kč podařilo nakoupit pro všechny děti, to co potřebovali a vlastně i něco navíc. 


                                Spousta krásných oblečků, pro tu mojí smečku 😀


Bohužel, doma jsem zjistila, že synovi jsem koupila velké džíny, takže mám zkušenost i s výměnou, která proběhla naprosto bez problému. Personál byl velice příjemný, džíny vyměnily a bylo. Hlavní věc, z které jsem u kalhot z Kik nadšená je to že všechny kalhoty mají regulaci v pase, což vzhledem k tomu, že mám doma hubeňoury je věc nezbytně nutná. 


Zbytek oblečení sedl přesně podle velikostí a nebylo třeba nic dalšího měnit. Děti zkoušely a testovaly, malé holky teda i ochutnávaly 😀


Věci už jsem za těch 14 dní několikrát prala a projela sušickou a stále drží jak barvy, tak tvar. Takže kvalita naprosto super. 


Toto testování bych tedy zhodnotila na jedničku. Ovšem je opravdu rozdíl mezi prodejnami a i v jenom městě může být rozdíl tak markantní, že v jednom krámě máte pocit, že si  poukazy budete utírat slzy a ve druhém by jste je nejraději naklonovali 😀


Kvalita bych řekla, že neodpovídá ceně, ale ba naopak je vysoko nad ní. Ceny jsou velice příznivé, takže pro maminky, co chtějí kvalitní věci za rozumné ceny je Kik super volba. 


#test_kik  #recenze

KIK test dětská móda


Kde začít? Nejdřív bych určitě chtěla poděkovat modrému koníku a Kik za možnost testování, ani jsem nedoufala že nás vyberou o to větší jsem měla radost 🙂. Začnu z té horší stránky. Když jsem šla nakoupovat poprvé vzala jsem sebou i děti. Uličky v obchodě byli plné krabic ,v celém obchodě nepořádek :-/ Měla jsem sebou malý golfáček a bylo nemožné tama projíždět.Tohle není nic na mě ,takže jsem to vzdala a odešli jsme! 

Je to opravdu škoda ,KIK je dobrý obchod co má slušné ceny a tímhle si to kazí ☹ . Kdyby u nás v Hodoníně nebylo tak málo obchodů s dětským oblečením asi by KIK nebyl mezi prvníma kam bych zavítala.


Teď jsem byla trošku hnusná ale i tomhle recenze jsou.


Už ale začnu z té lepší stránky 🙂 


Moje druhá návštěva obchodu už byla bez dětí, bylo to jen o den později ale krabic už bylo o dost méně 🙂 V klidu jsem si prošla všechno dětské zboží až jsem se dostala k výprodejovým věcem a jelikož já jsem blázen do výprodejů 😀 musela jsem to tam doslova prohrabat , legínky na holky za 55,- :-O to prostě nikde nenajdete a jsou kvalitní a krásně sedí i na štíhlejší děti jako jsou ty moje.


Dále jsem našla rifličky na obě holky jedny za 105,- a druhé za 139,- regulace v pase samozdřejmostí takže opět super na moje štíhlé děvčata 🙂 to nekoupíte ani na bazárku.

Mikinka pro mladší Emičku za 55,- sice je to 100% polyester ale na hřiště a do písku plně dostačující 🙂 Když jsem se výprodejových věcí nabažila šla jsem i do nové letní kolekce , triko a plavky s Elzou jsem tam nemohla nechat z toho byla Sofi nadšená nejvíc.K plavkám jsem pořídila krásný letní klobouček s motýlkama 🙂 protože v létě jsou pokrývky hlavy přece nejdležitější. Emičce jsem koupila triko s minnie vel. 92 bylo jí trošku větší ale po vyprání a usušení v sušičče se malinko srazilo a teď jí je akorát 🙂 překvapilo mě že obrázek zůtal stále krásný s pestrými barvami i třpitkami 🙂


Pro Emičku ještě lehkou bavlněnou čepičku ,ideální k vodě 🙂


Kupóny nám vyšli skoro na korunu přesně , řekla bych že za 1500,- opravdu hodně krásného a kvalitního oblečení. Nejvíc mě potěšili ty legínky protože ty se u nás nosí denně. 


Abych to shrnula na závěr ,když máte čas a jste bez dětí tak se dá v Kiku krásně nakoupit a seženete tam toho opravdu hodně.Velká škoda nepořádku a těch krabic na prodejně to je opravdu šílenost a kazí to celkový dojem z nakupování ☹ . Velké plus jsou ceny a kvalita zboží,najdou se teda kousky které jsou méně kvalitní ale taky k nim odpovídá cena ale těch lepších věcí je tam rozhodně velká převaha.


#test_kik  #recenze

2 týdny s dětskou módou Kik

Testovani detske mody me velice potesilo, protoze velikost 80 uz zacala byt pomalu synovi mala a ja uz pocitala, kolik me bude stat novy satnik ve velikosti 86. S KIK to ale takovy problem nebyl!


Zacala bych hodnocenim samotneho nakupu - tedy prodejnami. Behem dvou tydnu jsem vyzkousela vsechny 3 nejblizsi prodejny v Olomouci. Veci ve vsech byly dost probrane, ale nebyl problem mi zavolat na druhou pobocku a pozjistovat dostupnost.

Bohuzel me mrzi, ze velikosti 86 nebyla nikde zadna bodycka ani overalky a to jsem byla v obchode i po naskladneni zbozi.


Kladne hodnotim vzhled prodejen a prostorne ulicky. Zatimco ja vybirala a nakupovala, syn si pujcil velky balon a chodil s nim s velkou radosti po obchode 😀Pak se rozbehlo testovani. Vzhledem k tomu, ze je syn zacinajici chodec a nevyhyba se obcasnemu padu, dostaly u nas nejvice zabrat ruzne teplaky. Po mnoha padech a lozeni po kolenou musim rict, ze teplaky stale drzi a nemaji prodrena kolena. Pouze me udivil rozdil siti ve stejne velikosti. Teplaky velikosti 86 koupene v kompletu jsou tak o 2 cm sirsi nez koupene samostatne... tak nevim, treba mam vychrtly dite a syn vypada po chvili, jak americky hiphoper 😀Velice me potesily bambusove puncochacky a velka osuska s kapuci (opravdu je vetsi nez nase z Lidlu a Ikea).


Taky moc krasne a hrave ponozky s obrazky s protiskluzem.Divala jsem se i na boticky, ale ty jsou opravdu jen na paradu do kocarku, ne na chozeni 🙂 V druhe varce nakupu jsem synovi koupila opravdu nadherne rifle. Bonusove maji regulaci v pase, takze z nich po chvili nejsou “nasravacky”.Veci uz jsem nekolikrat projela prackou a vse drzi. Takze bych rekla za malo penez hodne muziky. Timto bych jeste jednou podekovala za testovani a asi budu muset chodit do Kik casteji 🙂 minimalne na teplaky 😀


#test_kik #recenze

Dekorace, dekorace, dekorace - testování Kik

Je to už pár dní, kdy koník vyhlásil možnost testovat dekorace Kik, i když jsem si nedávala velké naděje, přihlásila jsem se a vyšlo to... Hurááá.Hned jak jsem se dozvělěla, že jsem vybrána, udělala jsem "nálet" na Kik, co by se mi tak mohlo líbit, co prodejna, to trochu jiný výběr zboží, maličko jiné uspořádání, v některých prodejnách právě vybalovali zboží, takže všude krabice, což byl maličko překážkový běh, ale dalo se to přežít. 


Co bylo teda horší byla kvalita některých věcí, pro které jsem šla. Chtěla jsem velký a malý svícen na svíčky - všechny obouchané, nehezké, at jsem hledala a pátrala jak jsem chtěla, žádný jsem neulovila. To samé zrcadlo, byly poslední dvě, zaházené dole pod dekoracema a obě měly obouchané rámy. Docela mě zklamal výběr "námořnických" dekorací, chtěla jsem pro Jiříka do pokojíku a moc se nám nedařilo, když už nebyla dekorace "kýčovitá", tak byla obouchaná, nebo ulomená, urvaná, čehož by si asi měli zaměstnanci všimnout a takové zboží nevystavovat. A další věc, co mě malinko "rozptylovala" v nakupování byl pan "hlídač", pořád se okolo nás ochomýtal, což bylo docela nepříjemné.


A ted k tomu, co jsme s mým drahým mužem vybrali: 


Jako první jsem musela mít malý "odkládací" stoleček


Stoleček se dá pořídit s bílou, šedivou a růžovou deskou. Smontování je velmi, velmi jednoduché - jen se našroubují nožky a je to. Jen byl maličko problém ho v obchodě najít, dekorace byly dokonce i u spodního prádla, ale podařilo se.


cena: 219 Kč


Motýlci 


Na tuhle "klícku" se chodím dívat už dlouho, tentokrát byla v sekci "slevy".. a opět jsem musela "pátrat" po té své, byly tam tři, s orvanýma motýlkama, tahle jediná byla krásná, skvělá a dokonalá, do klícky jsme instalovala svítící motýlkový řetěz - byla to teda makačka, nejdřív řetěz rozmotat a pak ho namotat, ale dílo se vydařilo, a klícka krásně visí u stropu a dělá nádherné světlo, až mě přestane světýlkování bavit, můžu světla vyndat a dát tam cokoliv jiného, což je super, je hezky variabilní 🙂 cena: klícka - 239 Kč

led světelný řetěz - 105 Kč 


Obdelníkové "poličky" 


Dlouho jsem přemýšlela, kam si umístím Jiříkova veledíla, tyhle poličky se mi moc líbily, sice byly "zaházené" až dole pod polštářkama, ale ulovila jsem je, tři kusy v balení, tři velikost, "opálený" vzhled, za ty peníze opravdu povedné. cena: 279 Kč 


Námořnické dekorace 


Jak jsem psala na začátku, z dekorací jsem byla "smutná",
nebylo tam přesně to, co jsme hledali, ale nakonec jsme ulovili apsoň dvě,
co se Jiříkovi moc líbí a vypadají hezky.ceny:  maják - 139 Kč

tabulka s kotvou - 79 Kč 


Solární lampy 


Co musím hodně, hodně vyzdvihnout jsou venkovní dekorace, at už se jedná o solární lampy, různé truhlíky, květináče, dekorace, to vše ted v Kik seženete a za moc hezké ceny. Já se do tehlě "příšerek" zamilovala na první pohled a prostě jsem je musela mít 😀, nabíjí se sluníčkem a svítí moc hezky. 

cena: kus za 79 Kč 


a jako poslední jsme pořídili úložné boxy, které jsme použili  "netradičně". 


Co na to říkáte?? Hned jak jsem je viděla, říkám drahému, jestli by nešly přidělat na zeď jako "poličky".. a hohooo, tady je výsledek.  Dají se pořídit ve větších i menších provedení, my máme tu větší a vypadají vážně super.  Je i na výběr barva- tuším, že tam byla bílá a šedá. 


cena: kus 139 Kč 


Celkové shrnutí: 


plusy :

- velký výběr všeho - dekorace, oblečení, věcí do kuchyně, 

- slevové "štangle" - to je ráj, kde jinde koupíte tričko za dvacku, dětské body za 30 atd.

- milé paní prodavačky 

- ceny - ceny jsou opravdu příjemné a dalobyseříct nízké


mínusy:

- "narvaná" prodejna - člověk má občas problém tam projít, cokoliv najít, ale když hledá, tak většinou najde 🙂 

- kvalita - je potřeba si věci pořádně prohlédnout, sem tam jsou "nedotažené", ale když to vezmu kolem a kolem, tak je to všude 😉

- úzké uličky pro kočárky - což pro mámu s dětma je prostě "na prdlačku", a nemůžeme nechat dítě někde uprostřed, že jo

- když nakoupím na 1500 Kč, bylo by fain na nákup dostat tašku zdarma - nejlépe papírovku (ale to už je takovej pidi detail) 


A to je vše, myslela jsem si, že utratit poukázky za 1500 Kč bude fuška, ale naopak, nebyl to žádný problém a klidně bych využila i dvakrát vyšší sumu.  Jak se člověk "rozjede", znáte to... Ještě jednou děkuji za možnost nakupovat v Kik - zadarmo 🙂 byla to velmi příjemná zkušenost. 


Děkuji za pozornost Kristýna :-*


#test_kik #recenze

KIK test dětská móda


Kde začít? Nejdřív bych určitě chtěla poděkovat modrému koníku a Kik za možnost testování, ani jsem nedoufala že nás vyberou o to větší jsem měla radost 🙂. Začnu z té horší stránky. Když jsem šla nakoupovat poprvé vzala jsem sebou i děti. Uličky v obchodě byli plné krabic ,v celém obchodě nepořádek :-/ Měla jsem sebou malý golfáček a bylo nemožné tama projíždět.Tohle není nic na mě ,takže jsem to vzdala a odešli jsme! 

Je to opravdu škoda ,KIK je dobrý obchod co má slušné ceny a tímhle si to kazí ☹ . Kdyby u nás v Hodoníně nebylo tak málo obchodů s dětským oblečením asi by KIK nebyl mezi prvníma kam bych zavítala.


Teď jsem byla trošku hnusná ale i tomhle recenze jsou.


Už ale začnu z té lepší stránky 🙂 


Moje druhá návštěva obchodu už byla bez dětí, bylo to jen o den později ale krabic už bylo o dost méně 🙂 V klidu jsem si prošla všechno dětské zboží až jsem se dostala k výprodejovým věcem a jelikož já jsem blázen do výprodejů 😀 musela jsem to tam doslova prohrabat , legínky na holky za 55,- :-O to prostě nikde nenajdete a jsou kvalitní a krásně sedí i na štíhlejší děti jako jsou ty moje.


Dále jsem našla rifličky na obě holky jedny za 105,- a druhé za 139,- regulace v pase samozdřejmostí takže opět super na moje štíhlé děvčata 🙂 to nekoupíte ani na bazárku.

Mikinka pro mladší Emičku za 55,- sice je to 100% polyester ale na hřiště a do písku plně dostačující 🙂 Když jsem se výprodejových věcí nabažila šla jsem i do nové letní kolekce , triko a plavky s Elzou jsem tam nemohla nechat z toho byla Sofi nadšená nejvíc.K plavkám jsem pořídila krásný letní klobouček s motýlkama 🙂 protože v létě jsou pokrývky hlavy přece nejdležitější. Emičce jsem koupila triko s minnie vel. 92 bylo jí trošku větší ale po vyprání a usušení v sušičče se malinko srazilo a teď jí je akorát 🙂 překvapilo mě že obrázek zůtal stále krásný s pestrými barvami i třpitkami 🙂


Pro Emičku ještě lehkou bavlněnou čepičku ,ideální k vodě 🙂


Kupóny nám vyšli skoro na korunu přesně , řekla bych že za 1500,- opravdu hodně krásného a kvalitního oblečení. Nejvíc mě potěšili ty legínky protože ty se u nás nosí denně. 


Abych to shrnula na závěr ,když máte čas a jste bez dětí tak se dá v Kiku krásně nakoupit a seženete tam toho opravdu hodně.Velká škoda nepořádku a těch krabic na prodejně to je opravdu šílenost a kazí to celkový dojem z nakupování ☹ . Velké plus jsou ceny a kvalita zboží,najdou se teda kousky které jsou méně kvalitní ale taky k nim odpovídá cena ale těch lepších věcí je tam rozhodně velká převaha.


#test_kik  #recenze