Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zkušenosti s dětskými příkrmy Sunar BIO

Nejen láska, ale také zdraví prochází žaludkem. I když na to v dospělosti někdy zapomínáme, při výživě našich nejmenších lásek nikdy neděláme kompromisy a stravu, kterou jim nabízíme, vybíráme velmi pečlivě. Před nedávnem 3 maminky se svými dětmi testovaly masozeleninové příkrmy Sunar BIO pro kojence, pokud vás zajímá, jak byly spokojeny, přečtěte si jejich závěrečné recenze.

Sunar BIO

Co jsme testovali

Absolutní novinkou mezi výrobky Sunar BIO jsou zeleninové a masozeleninové příkrmy pro kojence již od ukončeného 4. měsíce věku. Vyznačují se jemnou konzistencí, která dětem při zavádění pevné stravy do jejich jídelníčku vyhovuje nejlépe. Příkrmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního libového masa a pečlivě vybrané zeleniny získávané v souladu se zásadami šetrného ekologického zemědělství v BIO Baby kvalitě.

Sunar BIO

Sunar do většiny příkrmů zařadil významný podíl luštěnin, které jsou zdrojem bílkovin rostlinného původu. Dětem tím dopřává větší pestrost ve stravě, která se později stává důležitým základem jejich budoucích správných stravovacích návyků. Na seznamu ingrediencí nechybí ani kvalitní BIO panenský olivový olej, který pomáhá dítěti vstřebávat vitamíny, které ze stravy získává.Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej – tato čistě zeleninová varianta je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku a obsahuje základní druhy zeleniny, včetně hrášku.

Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej– masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje libové drůbeží maso, základní druhy zeleniny a rýži.

Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej – masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje nejkvalitnější telecí maso, které je doplněno bramborami a fazolkami

Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej– masozeleninový příkrm kombinující drůbeží maso se zeleninou a čočkou je ideální pro děti od ukončeného 8. měsíce věku dítěte a obsahuje nejvyšší podíl luštěnin z celé řady.

Sunar BIO

Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej – příkrm, který kombinuje maso z mořské ryby, zeleninu a brambory, je ideální na seznámení dítěte s rybím masem a je doporučen od ukončeného 8. měsíce věku.

Dětské příkrmy Sunar BIO se vaří a sterilizují ve vodní lázni, aby mohly být uchovávány bez použití konzervačních látek. Na každou skleničku je aplikován tepelný ráz, čímž dojde k jejímu vakuovému uzavření. Tím se zachová nejen jejich vysoká výživová hodnota, ale i přirozenější chuť a barva vstupních surovin bez použití aromat a barviv.

Sunar doprovází rodiče a jejich děti už více než 80 let. Ve svých počátcích se značka stala synonymem pro první kojenecká mléka, nyní však Sunar zastřešuje několik kategorií kojenecké a dětské výživy současně. Název Sunar vznikl v 50. letech minulého století ze spojení slov SUšená NÁRodní. Od této doby ušel Sunar velký kus cesty, na které nasbíral bohaté zkušenosti v celém segmentu kojenecké a dětské výživy. V současné době si svou oblíbenost získává a udržuje díky vysoké kvalitě produktů a širokému sortimentu. Jeho úspěchy potvrzuje i každoroční vítězství od roku 2016 v prestižní anketě Nejdůvěryhodnější značka.#test_sunarbio2

V čem jsou příkrmy Sunar BIO lepší?

Zdravím všechny maminky i tatínky. Se Stellinkou jsme byly vybrány na testování příkrmů Sunar BIO. Moc ráda bych vám teď příkrmy trošku přiblížila a podělila se o naši zkušenost. 

Sunar BIO nabízí pět druhů příkrmů.

1. Zelenina, pražma královská, olivový olej

2. Dýně, brambory, olivový olej

3. Zelenina, čočka, krůtí maso, olivový olej

4. Zelenina, telecí maso, olivový olej

5. Zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej

A jaké jsou??

Musím říct, že příkrmy mě překvapili hned na první pohled a to svojí konzistencí. Většina příkrmů, na které jsme byly, zvyklé vypadala jako hrouda želé, které ani po rozehřátí nebylo nic moc. Tohle jsem u Sunaru nezažila, konzistence byla příjemná, jak za studena, tak za tepla a hlavně zůstala skoro stejná. Musím se přiznat, že i vůně byla lákavá a opravdu jsem na to měla chuť i já sama. Necítíte nic umělého, ale opravdu jen to, co tam má být. A jak to bylo s chutí? Stellinka si nejvíc oblíbila Dýni, brambory, olivový olej, úplně obyčené, ale jí to zachutnalo opravdu moc. Podle mě, se každý den těšila na oběd, protože vždy snědla úplně celou skleničku. 

Trochu jsem se obávala té pražmy královské, protože Stella ryby nemusí, sní vždy kousek a dál už nechce, do jídla jí nenutím, a tak jsem byla zvědavá, jak jí bude chutnat od Sunaru. 

Po prvních lžičkách se Stella stále usmívala a nevypadala na to, že by měla dost, což mě opravdu překvapilo. Nakonec opět zvládla celou skleničku a určitě se k ní budeme rády vracet. Všichni, kdo kupují příkrmy, jsou určitě zvyklí, že příkrmy s rybami fakt šíleně smrdí, teda alespoň já to tak mám. Samozřejmě, i u Sunaru byla cítit ryba (kdyby ne, bylo by něco špatně :D) ale ne tak moc, bylo to jemné a příjemné.

Asi je vám jasné, že my jsme byly opravdu spokojené a už jsem to doporučovala kamarádce, která mi dala za pravdu. Příkrmy jsou, jak složením, konzistencí, vůní i chutí, prostě skvělé. Za mě se tohle opravdu povedlo a jsem moc ráda, že máme možnost pro naše děti koupit takhle kvalitní a chuťově dobré příkrmy. Řekla bych, že to má jen jeden mínus a to je trochu vyšší cena, ale samozřejmě chápu, že aby to bylo opravdu kvalitní a BIO, tak si budeme muset připlatit. 

Takže podtrženo, sečteno, za nás 10/10 a moc rády se k tomu budeme vracet. Doufám, že i vy Sunar BIO vyzkoušíte a dáte mi za pravdu, že jsou opravdu výborné.

#test_sunarbio2 #recenze #zkusenosti_sunarbio

Testování Sunar BIO, aneb od teď jsou na našem seznamu

Milé koníkovky,

když začalo testování příkrmů, neváhala jsem a přihlásila našeho syna Mikyho (nebo jak by řekl můj manžel "PANA HLADA"). K našemu velkému překvapení byl vybrán a já se radovala spolu s ním, protože testovat jídlo, no kdo by nechtěl! 

Měli jsme možnost otestovat pět druhů příkrmů pro různé věkové kategorie.

  • 1. BIO dýně, brambory, olivový olej pro děti od uk. 4. měsíce
  • 2. BIO zelenina, telecí maso, olivový olej pro děti od uk. 6. měsíce
  • 3. BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej pro děti od uk. 6. měsíce
  • 4. BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej pro děti od uk. 8. měsíce
  • 5. BIO zelenina, pražma královská, olivový olej pro děti od uk. 8. měsíce

Balíček jsem s nadšením rozbalovala a prohlížela si očima, jak příkrm vypadá. Nebyla to na první pohled žádná „kejda", ale krásný příkrm, který bych si s chutí dala i já. Sama bych nejedla něco, co se mi na první pohled nelíbí a rozhodně bych to nedala ani svým dětem. Nicméně příkrmy Sunar BIO mě opravdu velice konzistencí překvapily.  

V době hlavního vypuknutí testu jsem byla se starší dcerou v nemocnici a náš, minimálně 10x denně kojený, Mikuláš, zůstal doma s tatínkem. Tatínek přebral mou funkci, ale co kojení? Světě div se, našemu Mikymu stačily místo mého prsa příkrmy od Sunar BIO. 

Každou skleničku snědl Miky na posezení, což nás mile překvapilo, protože začalo období, kdy je prskání, patlání a dělání blbostí u jídla neskutečná sranda. Jediné, co mě malinko znejistilo...

...u pražmy jsem malinko váhala, jestli ji Miky sní, protože ryby v příkrmu mu moc nechutnají. Manžel říkal, že na něj nezbyla ani lžička, takže opravdu pochvala a my už konečně víme, který příkrm s rybou koupit, když mu nejede ani losos s kaší od maminky. 😃

Když jsme se vrátili z nemocnice, zbyl nám tam ještě jeden příkrm na testování. Jak to dopadlo, můžete mrknout na této fotce. 

Chutná nám, Mikymu i naši 5ti leté dceři.

Co opravdu velice oceňuji, je tvar skleničky, která není nikde uvnitř zaoblená a jde krásně vyškrábat, aniž by v ní cokoli zbylo. 

Sečteno, podtrženo, naše testování se vyvedlo a my s čistým vědomím a svědomím můžeme doporučit příkrmy dál. Dobrou chuť! 💋

#test_sunarbio2 #recenze #zkusenosti_sunarbio

Naše testování Sunar BIO

Hned na začátek bych chtěla poděkovat Modrému koníkovi za možnost testovat tyto výrobky. Bylo to moje druhé testování, od kdy jsem uživatelka MK. Poprvé jsem testovala dětskou kosmetiku s prvním synem. A teď k věci. Co jsme přesně testovali? V balíčku jsme dostali 5 skleniček Sunar BIO. Všechno masozeleninové příkrmy. Příkrmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního libového masa a pečlivě vybrané zeleniny. Konkrétně to byli     

Blíží se čas dovolených a výletů a každá maminka určitě ocení kvalitní a chutnou skleničku s příkrmem pro svoje dítě. S Vítečkem jsme všechny poctivě otestovali. V době testování měl Vítek 8 měsíců. Tady naše postřehy a zkušenosti.

  • První skleničku jsme otevřeli Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej, příkrm je vhodný od 4 měsíců. Můj první postřeh je vůně. Musím se přiznat, že skleniček máme vyzkoušených dost. Tato od Sunaru voněla jako skutečné jídlo. Při otvíraní skleniček je často cítit zvláštní aroma, teď se to nekonalo a vůně byla příjemná. A co chuť? Vítek otvíral pusu, až byla sklenička prázdná. 
  • Druhá přišla na řadu Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej od 6 měsíců. Opět příjemná vůně jídla. Sklenička prázdná do pár minut. 
  • To samé i sklenička Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej od 6 měsíců. Konzistence všech příkrmu je hladká. 
  • Jako poslední přišli na řadu příkrmy od 8 měsíců Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej a Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej. U čočky jsem měla trochu strach z bolení bříška, ale vše bylo v pořádku. Poslední testovaná byla pražma. Tady byly obavy z chuti, ale úplně zbytečné. Víteček vůbec nenamítal a otvíral pusu až bylo prázdno. Byla to jeho první rybička a hned v takové kvalitě. U těchto dvou skleniček mě mile překvapila konzistence. Byla bez kousíčků. Vítek má 8 měsíců, ale kousky mu nedělají dobře. U jiných značek jsou často skleničky už od 6 měsíců s kousky rýže apod. Takže toto je pro nás velké plus. Občas mám pocit, že mu budu jídlo mixovat do puberty. 🙂 Příkrmy od Sunaru už máme nakoupený do zásoby a patří mezi Vítkovy oblíbené. Dneska jsem je kupovala v Dm drogerii. Cena je cca 39,90 kč. Co při BIO kvalitě odpovídá. Tyto příkrmy doporučuji každé mamince, co má dítě s vybíravím jazýčkem. Dovolím si tvrdit, že můžou klidně konkurovat těm nejlepším (radši nebudu jmenovat, myslím, že každá víme 🙂 ). Cena je u Sunaru o cosi nižší, což je také plus. Takže maminky, určitě je zkuste, budete spokojené.  

#test_sunarbio2 #recenze #zkusenosti_sunarbio