Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #test_sunarbio2

  Zruš hledání

  #test_sunarbio2
  Dnes nám dorazil arzenál na testování 🙂
  Nebudu lhát, mám z toho velkou radost. U nás jsou příkrmy 50/50, domácí/kupované.
  Už u prvního jsem to tak měla. Prostě jsou dny kdy jsem ráda, že jsem "ráda" a nemusím ještě k tomu vymýšlet co miminu na oběd. A proto i když mi sousedka se stejně starou holčičkou řekla, že ani jedno její dítě nikdy nechutnalo žádnou skleničku a vše má domácí, nechalo mě to úplně klidnou 🤔😅😅🙏
  Jídlo pro děti je věčné téma 😅 a tak se ptám holky měly jste už tu čest s příkrmy od Sunaru ?

  Každá maminka chce pro zdraví a vývoj svého dítěte to nejlepší. Důvěřujete hotovým příkrmům, které můžete koupit v obchodě, nebo preferujete příkrmy připravované doma? Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka ❤

  A. Preferuji domácí příkrmy a připravuji je i na cesty.
  B. Většinou kupuji hotové.
  C. Na cesty kupuji, doma většinou připravuji čerstvé.

  Právě teď se můžete přihlásit do testování masozeleninových příkrmů Sunar BIO pro kojence. Zkuste své štěstí a odpovězte na otázku: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/zkusenosti-s-detskymi-prikrmy-sunar-bio-5rfvzu/
  #test_sunarbio2

  konik_testuje
  31. kvě 2021    Čtené 1106x

  Zkušenosti s dětskými příkrmy Sunar BIO

  Nejen láska, ale také zdraví prochází žaludkem. I když na to v dospělosti někdy zapomínáme, při výživě našich nejmenších lásek nikdy neděláme kompromisy a stravu, kterou jim nabízíme, vybíráme velmi pečlivě. Snažíme se myslet nejen na vyvážené složení potřebných živin, pestrost ve stravě, ale i na skvělou chuť. Všechna tato kritéria splňují masozeleninové příkrmy Sunar BIO pro kojence2. A vy je budete moci testovat!

  Co budeme testovat

  Absolutní novinkou mezi výrobky Sunar BIO jsou zeleninové a masozeleninové příkrmy pro kojence již od ukončeného 4. měsíce věku. Vyznačují se jemnou konzistencí, která dětem při zavádění pevné stravy do jejich jídelníčku vyhovuje nejlépe. Příkrmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního libového masa a pečlivě vybrané zeleniny získávané v souladu se zásadami šetrného ekologického zemědělství v BIO Baby kvalitě.

  Sunar do většiny příkrmů zařadil významný podíl luštěnin, které jsou zdrojem bílkovin rostlinného původu. Dětem tím dopřává větší pestrost ve stravě, která se později stává důležitým základem jejich budoucích správných stravovacích návyků. Na seznamu ingrediencí nechybí ani kvalitní BIO panenský olivový olej, který pomáhá dítěti vstřebávat vitamíny, které ze stravy získává. 

  Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej– tato čistě zeleninová varianta je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku a obsahuje základní druhy zeleniny, včetně hrášku. 

  Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej– masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje libové drůbeží maso, základní druhy zeleniny a rýži. 

  Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej– masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje nejkvalitnější telecí maso, které je doplněno bramborami a fazolkami. 

  Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej– masozeleninový příkrm kombinující drůbeží maso se zeleninou a čočkou je ideální pro děti od ukončeného 8. měsíce věku dítěte a obsahuje nejvyšší podíl luštěnin  z celé řady.  

  Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej– příkrm, který kombinuje maso z mořské ryby, zeleninu a brambory, je ideální na seznámení dítěte s rybím masem a je doporučen od ukončeného 8. měsíce věku.  

  Dětské příkrmy Sunar BIO se vaří a sterilizují ve vodní lázni, aby mohly být uchovávány bez použití konzervačních látek. Na každou skleničku je aplikován tepelný ráz, čímž dojde k jejímu vakuovému uzavření. Tím se zachová nejen jejich vysoká výživová hodnota, ale i přirozenější chuť a barva vstupních surovin bez použití aromat a barviv. 

  Sunar doprovází rodiče a jejich děti už více než 80 let. Ve svých počátcích se značka stala synonymem pro první kojenecká mléka, nyní však Sunar zastřešuje několik kategorií kojenecké a dětské výživy současně. Název Sunar vznikl v 50. letech minulého století ze spojení slov SUšená NÁRodní. Od této doby ušel Sunar velký kus cesty, na které nasbíral bohaté zkušenosti v celém segmentu kojenecké a dětské výživy. V současné době si svou oblíbenost získává a udržuje díky vysoké kvalitě produktů a širokému sortimentu. Jeho úspěchy potvrzuje i každoroční vítězství od roku 2016 v prestižní anketě Nejdůvěryhodnější značka.

  Koho hledáme

  Hledáme 3 maminky, které se svým děťátkem příkrmy otestují. Maminky, které chtějí pro své děti jen to nejlepší - především co se stravy týče. Vaše děťátko by mělo být ve věku 4 až 12 měsíců. A protože vaším úkolem na konci testování bude napsat recenzi, hledáme maminky, které jsou otevřené a rády se podělí o své názory, jsou proaktivní a mají rády komunikaci s jinými maminkami u nás na koníku.

  Jak se zapojit

  Pokud byste se do tohoto testování chtěly zapojit, stačí, když pod tento článek napíšete pár slov o svém dítěti. Nezapomeňte zmínit jeho věk a také to, jak rádo baští.

  Čas na napsání komentáře máte do 06.06.2021. V průběhu týdne pak vybereme 3 maminky, které oslovíme interní poštou a předáme jim všechny potřebné instrukce k testování.

  Konik_testuje

  První příkrmy nejsou ani tak o jídle, jako spíše o jeho ochutnávání. Někdy nás však děti překvapí a už od první lžičky snědí všechno, co jim nabídneme 🙂 Jaké strávníky máte doma vy? Vaše odpovědi odměníme 3 srdíčky 💙

  A. Zatím pije jen mlíčko, i když už má na příkrmy věk.
  B. Zbaští všechno.
  C. Na nové chutě si zvyká pomalu.

  Ať už jste odpověděly jakkoliv, věříme, že vás potěší další testování, do kterého se budete moci přihlásit už příští pondělí. Budeme totiž testovat masozeleninové příkrmy Sunar BIO pro kojence.

  konik_testuje #test_sunarbio2