Jaký bytelný sportovní kočárek - Joie Mytrax Flex, Joie Litetrax 4 Air nebo Valco Snap Sport?

Zodpovězené
20. kvě 2019

Ahoj 🙂

Prosím o radu 🙂
Vybírám kočárek pro mého čtyřměsíčního syna takže potřebují aby měl polohovatelné nohy a aby šel úplně položit. Ještě bych ráda aby měl nafukovací kola do občasného terénu, bytelný aby byl skladný do auta a jsem docela vysoká tak ne žádný mrňous. Líbí se mi Mytrax, ale cenově už je to dost peněz (jsem samoživitelka) tak kdyby byla ještě nějaká další varianta třeba... 🙂

Moc děkuji 🙂

Ahoj!

Joie Mytrax Flex Signature i Joie Litetrax Air 4 jsou dobré varianty skladného, ​​bytelného sportovního kočárku - nejsou ani tak velmi drahé.

Joie Mytrax Flex

Joie Litetrax 4 Air

Naopak Valco Snap Sport je sice vhodný a pěkně lehký, ale nevýhodou je ne až tak pevná konstrukce, se kterou terén není zase tak úplně vhodný, zejména pokud by to bylo pravidelněji. Všechno jsou to ale ok volby - pokud je prioritou stabilita, spíše bych řešila Joie, pokud lehkost a skladnost, z těchto - Valco.

Valco Baby Snap 4 Sport

Z levnějších alternativ by asi nejlépe mohl vyhovět Baby Design Look Air (je však jen o kousek levnější od Joie Litetrax Air, ale je k tomu i příjemně snadno ovladatelný svůj typ).

Baby Design Look Air

O něco těžší, robustnější alternativou by byl EasyGo Quantum Air - ten je z nich navíc i nejlevnější.

EasyGo Quantum Air

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.