Jaký kombin. kočárek s větší korbou i sportovní částí, 4 kola, vesnice a polní cesty, do 20 tis.?

Zodpovězené
8. únor 2021

Dobrý den,

ráda bych Vás požádala o radu ohledně kočárku, neboť jsem již opravdu bezradná. Ráda bych dvojkombinaci. Uvítala bych možnost přes adaptér připnout autosedačku Maxi Cosi.

Miminko budeme mít letní, ale ráda bych i přesto větší korbičku, aby se mi tam vešlo třeba i kousek zimy. Sporťák klidně taky delší, ať vydrží co nejdéle. Bydlíme na vesnici, takže většina mých cest bude přes polní cesty, z kopce a do kopce. Město si užijeme úplně výjimečně. Kočárek budu často skládat kvůli cestám k příbuzným, lékařům, na nákupy apod.

A nejsem moc vysoká, takže mi v obchodě třičtvrtě kočárku rozmlouvali kvůli výšce, abych přes ně viděla. :( Co se týká vzhledu preferuji čtyři kola. Materiál z kůže se mi nelíbí... Finančně za tu dvojkombinaci max 20 tisíc.

Máte, prosím, nějaký nápad? 🙏😍

Děkuji

Ahoj!

Dobrá zpráva na začátek by byla, že já měla dva syny květnové (konec jara), a v docela průmerných 73 a 73,5cm korbách vydrželi 7 a půl měsíce, tedy i začátek zimy. A to nebyli žádná drobátka, narodili se oba přes 4 kg při narození. Tím chci jen říci, že i s fusakem a větší děťátko bude i v průměrné korbičce OK, ono nepotřebuje zas tolik prostoru, neboj. Tak já jenom, abys tu korbu tak moc nebrala v úvahu, protože sporťák pak stejně využiješ o moc déle, a bude třeba, aby byl propracovanější.

Pokračuju dále, k tomu terénu a polním cestám a kopcům. To už je docela terén, a 100% pohodlně to skloubit s častým cestováním nepůjde, protože čím lépe bude dávat polňačky a terén, tím by měl být pevnější a tedy i trochu těžší a neskladnější. A do toho přichází Tvá výška - když si malá, jo, bude to problematičtější, protože opravdu je třeba něco spíše menšího.

Asi bych poradila nejdříve Easywalker Harvey2 s all-terrain koly, kde si výšku nástavby umíš regulovat, ovladatelnost je velmi pěkná, a i kvalita odpovídá používání. Není úplně nejmenší složený, ale za zvyšené vlastnosti to stojí, obr to není. 2kombi spolu s příslušenstvím i adaptéry stojí trochu přes rozpočet (přes 21 tis. https://buggies.cz/easywalker-set-kombinovany-k...), ale máš na něj 10 let záruky a tedy myslím, že Ti většinu toho, co potřebuješ, splní.

Easywalker Harvey2

Hrozně moc Ti doporučuju i tento dvojkombi set Gesslein FX4 Classic - https://www.eshopbaby.cz/gesslein-set-fx4-class..., taky trochu přes rozpočet, ale to nastavování výšky nástavby díky adaptérům plus supr váha a jízdní vlastnosti Ti hodně pomůžou a stojí za to.

Gesslein FX4 Classic

Z levnějších, jízdně i výškově vhodných, i když tedy méně terénních, ještě uvedu Jané Muum, jenom tam Ti Maxi-Cosi nebudou sedět…

Jané Muum V2

Tak snad jsem pomohla, inspirovala. Já bych na Tvém místě opravdu řešila ten Gesslein... přijde mi, že opravdu poslouží nejlépe - kvalitou, funkčně, i velikostí. Tak jenom osobní doporučení, kdybys o něm přeci jenom uvažovala.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.