Kočárek pro dvojčata. Jaká značka je nejlepší?

Zodpovězené
6. bře 2019

Ahoj,

mám dotaz, která značka kočárku pro dvojčata je nejlepší?

Ahoj,

velmi záleží na tom, jak si kočárek představuješ. Máš totiž různé typy - sezení vedle sebe (double) - a to plnohodnotné s vaničkami nebo otočnými sedadly, nebo lehké, skladnější neotočné sporťáky, a pak typ za sebou / pod sebou (tandem), který je podstatně užší, ale obvykle i delší.

Pokud mluvíme o dvojčatech od narození, já osobně bych z kočárků se sedadly vedle uvažovala o značkách TFK (například Twinner Lite),

TFK Twinner Lite

Mountain Buggy (konkrétně model Duet V3),

Mountain Buggy Duet V3

Bumbleride Indie Twin, Thule Urban Glide Double.

Bumbleride Indie Twin

Thule Urban Glide 2 Double

Skvělým a oblíbeným, i když dražším je Bugaboo Donkey 2, který můžeš v případě potřeby využívat i jako jednomístný (lze ho zúžit).

Bugaboo Donkey 2

Z těch trochu lehčích a skladnějších, především sportovních bych se podívala po Baby Jogger City Mini GT Double, Peg Perego Book For Two, Valco Snap Duo Trend či Baby Monsters Kuki Twin.

Baby Jogger City Mini GT Double

Peg-Pérego Book For Two

Valco Baby Snap Duo

Baby Monsters Kuki Twin

Perfektní tandemové kočárky zahrnují Nuna Demi Grow, Uppababy Vista, Emmaljunga Super Viking, nový Quinny Hubba, Silver Cross Coast, případně Thule Sleek.

Nuna Demi Grow

Uppababy Vista

Emmaljunga Super Viking

Quinny Hubb Duo

Silver Cross Coast

Thule Sleek

Je jich opravdu ještě o hodně víc a při výběru je hodně důležité, jak kočárek plánuješ používat.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.