Kombin.kočárek Moon Nuova City 2019 a 2020. Rozdíly? Nevím, zda koupit novější, nebo rok starý model

Zodpovězené
15. zář 2020

Dobrý den,

jaký je prosím rozdíl mezi kočárky Moon Nuova City 2019 a 2020?

Rozhodují se, zda koupit nový nebo rok starý.

Děkuji za odpověď.

Kombin.kočárek Moon Nuova City 2019 a 2020. Jaké jsou rozdíly? Nevín, jestli koupit novější, nebo rok starý model.

Ahoj!

Možná Tě trošku zklamu, ale za mě Moon Nuova ve verzi City, tedy s nenafukovacími koly,

Moon Nuova

je trochu slabý model. Je totiž velmi velký a poměrně těžký, ale hlavně neskladný do auta, a obecně se s ním obtížně manipuluje. Více stížností jsem slyšela na nakloněnou korbu (miminko mělo hlavu níže než nožičky), špatnou ovladatelnost se sportovním kočárkem, zejména v protisměru, malé sedadlo (prostorově), a také celkově oslabující se, rozklepanou konstrukci. Takže já Ti ho tak úplně nemohu doporučit, a už vůbec ne do terénu - pokud hledáš robustnější kočárek i na nerovnosti, moje volba by Nuova nebyl. Značka Moon má v nabídce i lepší modely (a tedy i jiné značky).

Pokud ale konkrétně tento chceš tak či tak, v pořádku, každopádně kromě nějakých barevných variací a potahových materiálech funkční rozdíly ročníků 2019 a 2020 nejsou (2020tka má akorát nějaké ty limitky v nabídce, co je zas jen dizajnová věc). Pokud si našla dobrou cenu na 2019tku, klidně ji vezmi, moc si nepomůžeš tou 2020tkou, co se funkcí týká. Koupila bych ale, i kvůli reklamaci, kočárek nový, se zárukou (ne bazarový 2019 model).

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.