Mutsy IGO - podvozek s korbičkou (hluboký kočár) z druhé ruky. Je to vhodná volba pro lednové miminko a výtah?

Zodpovězené
30. čer 2020

Ahoj,

mám možnost koupit z druhé ruky kočárek Mutsy IGo, pouze podvozek s korbou. Moc se mi líbí designově. Mimi se narodí začátkem ledna, takže na podzim už počítám koupit sporťák. Budu jezdit ve městě, musím se vejít do výtahu.

Doporučíte mi ho?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Mutsy iGo

Mutsy IGo

je i za mě designově povedený model kočárku. K tomu, že je pěkný, je i velmi příjemně ovladatelný a ne tvrdý, má přístupný nákupný košík a kvalitní materiály. Nevýhodami by bylo, že je spíše těžší (na svou velikost) - ale při jízdě to necítíš; že vanička je takové průměrné - spíše nižší průměr - velikosti - což ale při lednovém miminku není vůbec problém, vydrží akorát; a ještě, že není tak úplně nejskladnější, neboť po složení trochu trčí kola. To je ale zase mínus, které při čistě hluboké verzi kočárku prakticky nebudeš řešit. Menší stříška (korby i sporťáku) je maličkost, kterou u sedáku neřešíš, a u korbičky když tak přidáš clonu.

Závěr - jak jen korbička + podvozek pro lednové miminko, zejména pokud se Ti líbí a nejste s mužem extrémně vysocí (přece jen, je to nižší kočárek), ANO. Líbí se mi, a budeš vděčná i za tu extra pohodlnou jízdu. Jdi do toho, a krásné kočárkování 🙂.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.