Skladný, pohodlný sporťák pro roční dítě v cenové relaci a funkcionalitě modelu Britax B-Motion 3

Zodpovězené
16. zář 2020

Ahoj,

ráda bych se poradila. Sháním sportovní kočárek pro roční dítě. Moje požadavky jsou skladnost a pohodlí na spaní. Máme Valco, a to je na můj vkus fakt hrkátko, a pak kočár v kombinaci, který je hezky pohodlný, jenže zas neskladný do auta, což je nepraktické. Jezdíme převážně ve městě, mhd atd. Líbí se mi velice Britax B-Motion 3, ale už se nevyrábí, tak jedině bazar.

Existuje kočár ve stejné cenové relaci a s hodně podobnými parametry?

Děkuji

Ahoj!

Jednu věc chci říci na začátek, a to, že B-Motion linie není tak úplně nejskladnější, co v této (neotočné sporťáky) kategorii najdeš. Na druhou stranu, skladnost je vzhledem k velikosti kol velmi ucházející, a pokud Tě láká cena a výkon plus to místo / prostor pro děťátko, je to fajn výběr. Určitě bych doporučila podívat se na novější model, který je podstatně lepší než klasický B-Motion 3,

Britax B-Motion 3

který nahradil, a to B-Motion 3 Plus.

Britax B-Motion 3 Plus

Kromě lepší stříšky, lepších kol s pneumatikami, ale vyplněnými pěnou, takže bezdefektovými, přinesl i polohování opěrky nohou. Pokud by Ti B-Motion trojka absolutně vyhovoval, nic lepšího v podstatě udělat ani nemůžeš. Až na to tedy, že ani ten u vás na českých eshopech moc není vidět, tak možná koukni heureka.sk, a najdi ho na slovenském trhu - s tím, že se informuj v eshopech o zaslání do ČR.

Relativně podobný by pak byl i Baby Jogger City Elite, což je jízdně ještě příjemnější sporťák, ale tedy dražší.

Baby Jogger City Elite

Z levnějších bych se zase podívala na Lionelem Annet Tour - kvůli velkým no bezúdržbovým kolům s pneumatikami.

Lionelo Annet Tour

I čtyřkolky řady B-Motion by stály za zvážení... nebo potom, a to je opravdu nej volba, alespoň za mě, ultra podobný vlastnostmi, ale lehčí i skladnější jedničkový Baby Jogger City Mini GT (v doprodejích i za velmi pěknou cenu, např. https://www.mujandilek.cz/kocarky/baby.jogger/c.... 2018.sand.stone).

Baby Jogger City Mini GT

Jinak už opravdu zbývá jenom bazarový B-Motion 3...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.