Výběr kočárku-terén i město, odpružení, do 15-16 tis Kč, hluboký, kombinovaný. Po čem se dívat?

Zodpovězené
1. zář 2020

Dobrý den,

na začátku prosince očekáváme narození miminka. Aktuálně se začínám dívat po kočárcích. Bydlíme na vesnici, proto potřebujeme kočárek jak do terénu, ale i do města.

Prosím o radu, jestli vybírat spíše kombinovaný kočár nebo hluboký a následně koupit sporťák.

Chceme nafukovací kola, kočár bychom chtěli převážet i v autě, měl by být dostatečně odpružený. Cenově se chceme pohybovat cca do 15-16 tis. Kč.

Prosím o radu, nabídku značek, apod..

Děkuji

Ahoj!

Terén i město plus skladnost a cenová dostupnost k tomu, to je těžký voříšek. Je to téměř nemožné, jesli tedy nebudeš počítat s kompromisy. Každopádně bych doporučila dívat se na modely jako Espiro Only

Espiro Only 2020

nebo Lionelo Mari, z těch dostupných.

Lionelo Mari

Větší a těžší bych na převážení v autě (časté) nedoporučila. Zajíímavým - alespoň na začátek - by možná byl i méně skladný Kinderkraft XMoov,

Kinderkraft XMoov

který i více pruží plus je schopný i v teréně, a cena plus 2v1 typ korby je supr na rok, rok a půl, s tím, že budeš počítat s výměnou za neotočný lepší sporťák po téhle době. Z městštějších, no schopných ještě doporučím Jané Muum, roky ověřená kvalita a fajn jízdní vlastnosti.

Jané Muum V2

A koukni i na ABC Design Salsa 4, i když už je to větší kombinovaný kočárek.

ABC Design Salsa 4

Čistě hluboké kočarky Ti moc nedoporučím. Jsou buď hodně omezené retro stylem a tím pádem neskladností do města + neotočnými koly, nebo skladáním podvozku a korby samostatně, co jsou ale hodně městské modely, obecně. A taky doporučuji nečekat mnoho mnoho odpružení, protože to Ti nabídnout jenom hodně větší - neskladnější, popřípadě dražší kočárky.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.