Sportovní kočárek, který zvládne i terén. Hauck Uptown, Britax kočárky, nebo doporučíte jiný?

Zodpovězené
18. kvě 2021

Dobrý den,

prosím o radu. Máme kočárek s korýtkovým sezením BGB, synovi (1,5 roku) začal tento typ vadit. Když jsem měla půjčený klasický s polohováním, byl spokojený.

Jaký byste mi prosím doporučila?

Nějakou dobu budeme ještě jezdit, ale více než 10.000 Kč se mi už v tomto věku dítěte dávat nechce. Ale jsem zvyklá na dražší a kvalitní kočárek a o to víc tápu a bojím se, zda do této částky seženu.

Ráda bych:
1. Aby zvládl i běžný neměstský terén - takže trochu větší kolečka na polňačku, les atd. (ne 3 kola).
2. Aby byl snadno skladný do auta.
3. Ráda bych, aby byl lehčí než co máme (10 kilo).
4. Šel dobře ovládat.

Dívala jsem se na variantu - Hauck Uptown, Britax kočárky (ale moc se nevyznám v rozdílech, kola mají některé typy malinké). Zaujal mě i Petite Street+, ale na živo na prodejně mi přišel takový nekvalitní, navíc rukojeť krátká a mají ho snad všichni. Stejně tak mě nezaujal Valco.

Mockrát děkuji.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Za sebe bych Vám určitě doporučila kočárek JOIE MYTRAX. Je to naprosto bezvadný kočárek, za opravdu levný peníz a zde se nemusíte obávat, že by nízká cena znamenala špatnou kvalitu nebo nějaké "ale". Tento kočárek se prostě povedl - je prostorný, ale zároveň velmi skladný, má pořádná pevná kolečka (všechna čtyři odpružená), takže se z města nemusíte vůbec bát přejet třeba do hor a udělat si pořádný výlet v horším terénu. Je opravdu výborně ovladatelný (jak říká můj muž "s prstem v nose" 😉) a má teleskopickou rukojeť, takže si ho nastavíte třeba i podle vysokého tatínka. 😉 Má sice 12 kg, což nesplňuje Váš požadavek o lehčím kočárku, ale věřte mi, že u tohoto kočárku to snad ani nepoznáte. Sama jsem byla překvapená, jak lehce na mě působil.

Kočárky HAUCK UPTOWN či BRITAX jsou také hezké a šikovné kousky, ale v terénu s JOIE nesrovnatelné.

S případnými dalšími dotazy se na mě klidně znovu obraťte.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz