Špatná zkušenost s lékařkou. Je toto prosím v pořádku?

Zodpovězené
29. kvě 2023

Dobrý den,

chtěla bych moc poradit, jak mohu varovat pacienty a zveřejnit svoji soukromou zkušenost.

Byla jsem se poradit v Boskovicích v ordinaci Dr. Bránské, psychiatričky, protože můj praktický lékař mě odkázal na odbornou pomoc, neboť můj problém už prý zapadá do této odbornosti. Byla jsem ale šokována jejím přístupem. Dlouhé čekání, vyjadřování sestry i samotné lékařky bylo pro mě moc nepříjemné. Navíc jsem se doslechla, že si tato lékařka svá sezení s pacientkami nahrává.

Je toto prosím v pořádku?

Je mi proti srsti, když si mě v ordinaci někdo nahrává a nechci to.

Moc poprosím o odpověď a radu.

Děkuji

P.S. Kartičku od ní jsem už vyhodila a raději nikam chodit nebudu.

Hezký den,

tohle je dotaz spíše na právní poradnu než na adiktologickou. Pokud jste s lékařem nespokojená a máte pocit, že mezi sebou nemůžete navázat důvěryhodný vztah, je možné lékaře dle svého uvážení změnit.

Přeji Vám vše dobré,
Marika Michajlovičová