Závislost na marihuaně. Jak ji odbourat?

Zodpovězené
29. zář 2019

Hezký den,

prosím o radu, jak postupovat s odbouráním závislosti na marihuaně.

Přítel je uživatelem už několik let. Už teď sám několikrát mluvil o tom, že by s tím chtěl seknout.

Jak ale začít, kam ho případně nasměrovat?

Je mi jasné, že se bude začínat nejspíše u psychologa.

Je potřeba nějaké doporučení od PL nebo se můžeme objednat nezávisle na doporučení?

Děkuji za radu.

Dobrý večer přeji,

nevím odkud jste, nejlépe by bylo navštívit adiktologickou ambulanci, pokud máte nejsou v dosahu, nebo psychologa pokud ne - nejlépe tak obě, který má zkušenosti se závislostí a "rád" s nimi pracuje. Psycholog většinou potřebuje žádanku od OL (není nuto sdělovat důvod, proč přesně, stačí říct nějaké obtíže, které by si rád vyřešil za pomoci psychologa). Vždy je samozřejmě možnost využít přímé platby.

Přeji hezký večer.

Přeji Vám vše dobré,
Marika Michajlovičová