Rudé fleky. Co proti svědění?

Zodpovězené
29. črc 2022

Dobrý den,

malý má 17 měsíců a odmalička bojuje s ekzémem. U nás je velký problém, že už je po druhé operaci srdce, takže tu dezinfekce a umělá výživa..... Teď, co začalo jaro, má šílené fleky na nožičkách, ale je to jiný ekzém než běžně na hrudi - ten má hlavně po jídle, když na něco zareaguje.... Nemůže vůbec pšenici a vypadá to, že raguje i na kočku, ale ty nohy vypadají jako na pyl nebo něco úplně takového stálého.

Prací gel dělám sama od jeho 4. měsíce (voda, prací soda, jelen v kostce). Už nevím, čím by to mohlo být. Od 9. měsíce mu dávám chlorellu a ječmen nejlepší kvality, co mu hrozně pomohl na ten hrudník, ale ty nohy na to vůbec nereagují - hlavně ho šíleně svědí, budí ho to.

Poradíte, prosím, něco na to svědění, nebo co s tím?

Děkuji

Dobrý den,

za mě je podávání ječmenu a chlorelly v tomto věku naprostý nesmysl, s výživou by Vám měl rozhodně radit odborník, zkuste se kontaktovat například na centrum Imunoflow.
Jelen není non toxic prací prostředek, vybírejte na schválených nt eshopech, jako je
www.naturapura.cz
www.netoxickadomacnost.cz
www.prirodaregeneruje.cz

Tam Vám také poradí možnosti non toxic péče a výběr krémů pro alergiky.

Přeji Vám krásný den.
Pavla