Svědění pod prsy. Měla jste některá v těhotenství?

raffal12
23. čer 2020

Ahoj holky ,měla ste některá v těhotenství svědění pod prsy ,kůže svědí jak kdybych tam měla nějakou šílenou vyrážku a přitom tam vůbec nic nemám ,🤷🤷🤷 jsem v 7.mesici děkuji za odpovědi 😊

hojda
23. čer 2020

není to z horka?

raffal12
autor
23. čer 2020

To spíš ne ,děje se to ikdyz je teď venku chladno a prší ,nejhorší to je když si přes kůži třeba přejezdu rukou 🤷 je to první těhotenství ,tak mám že všeho strach, ale nejhorší je to asi v noci 🤷🤦

hojda
23. čer 2020

Jinak svědění kůže může ukazovat na problém s játry. na netu to určitě najdete.

misicka1988
23. čer 2020

@raffal12 Měla jsem to také. Jak se prsa zvětšovala, napínala se kůže. Dost mě to svedilo, a břicho jsem si mohla taky uškrábat. Nepomohlo mi ani pravidelné promazávání 😒

raffal12
autor
23. čer 2020

Našla sem právě že můžou svedete ruce a nohy ,ale to se mi právě neděje ,tak sem zkusila napsat tady jestli s tím má někdo zkušenost

raffal12
autor
23. čer 2020

@misicka1988 děkuji za odpověď 😊 tak snad to bude taky jen zvětšující se bříško 😊😊😊

michaela1990xx
24. čer 2020

Mně svedi spíš břicho, ale přikláním se taky tlk tomu, ze je to tím napínáním kůže

raffal12
autor
24. čer 2020

@michaela1990x tomu sem to taky přisuzovala dokud to nezačalo být takové ,že mě to v noci začalo budit a nemohla sem spát 🤷

petulapal
24. čer 2020

Mě to taky svedilo, teda jen na pravé straně,ve 34tt jsem byla dva dny na rizikovém aby vyloučili help syndrom, nakonec to prý bylo od pálení žáhy (ta mě teda nepalila ), dostala jsem léky a po pár dnech užívání to bylo daleko lepší.

eithelwing
24. čer 2020

Svědilo mě to pod prsy obě těhotenství. Ale ani flíček. Prostě se napínala kůže podle mě, plus prsa se lehce zvětšila. Nejhorší bylo sezení, v noci jsem to necítila.
A po porodu bylo hned po problému. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru