Úklid a dítě. Jakou značku byste doporučila?

Zodpovězené
4. lis 2021

Dobrý den,

potřebovala bych poradit nějakou značku čistících prostředků na podlahy, kuchyň, koupelny, když mám doma malé dítě, které začíná lézt a všechno cucá. Něco, co bych mohla s klidným svědomím použít a nebát se, když to olízne.

Děkuji

Dobrý den,

moc pěkné a striktně NT úklidové prostředky má Alchemix laboratory a lze použít i čističe od německé značky Sonnet nebo Almawin. Seženete na eshopech. Nejideálnější a nejbezpečnější je ale prosté mechanické čištění a vytírání, tedy klasika, vyluxovat a setřít směsí octa a horké vody. Více tipů na non toxic úklid naleznete v naší nové knize Svět non toxic, která nyní vychází. Měla by být dostupná jak na pultech kamenných knihkupectví, tak na mnoha eshopech. Úklid je tam velmi podrobně rozebraný, včetně použitých surovin, poměrů a rad "co na co" (na které plochy atd.).

Svět non toxic: Méně je více

Svět non toxic: Méně je více je kniha o životním stylu a způsobu života, který hledá alternativy k průmyslově vyráběným produktům. Autorky využívají možností, které nám nabízí příroda. Kniha obsahuje informace pro začátečníky a také pro pokročilé ve světě non toxic.

Přeji Vám krásný den.
Pavla