Adventní kalendář #dm - 24. prosince 😍
-----------------------------------------------------------
A máme tu okénko poslední - v dnešní soutěži hrajeme o alverde NATURKOSMETIK dárkovou sadu Winterwald 🎁
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě
2.Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
Na kolikátou hodinu letos plánujete štědrovečerní večeři?
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do pondělí 29. prosince do 8:00.
Hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Na pátou
Na 17:00 h. - jako každý rok.
17.00
V 17.00
17:00 h.
Vecerime v 17 hod.
16hod
na 17:00
Chtěli jsme v 17, ale jelikož jsme měli oběd až ve 14h, tak to dneska vidím na pozdě 🙈
17:00
Zaciname kolem 16:00
Na 17. hod.
Kolem páté hodiny
17.30 cca
Na 17 hodin
V 17 hodin, tak jako každý rok.
V 17:00 h 🙂
Na 17.h ♡
18.hod
17:30 h
Kolem 4 hodiny, aby si děti pak mohli v klidu pohrát a zkouknout i nějakou tu pohádku než půjdou spát
Na 5
Tradične 18:00h
17, jako vždy
Mezi 16 a 17.
16,30, pak cekame vactelefon od dcery,oni jdou do kostela pro Betlemske svetlo,my sednem do auta,jedeme k nim/ 10 minut/, naskladame jim jejich darky i od nas pod stromecek a jedem zpatky domu Vnucka 9 let je na pochybach,zda Jezisek existuje,zda darky pod stromecek treba neda tatinek.Ale kdyz,se tam objevi darky a nikdo nezustal doma,tak musi Jezisek existovat.Vnuk 5 let samozrejme veri.Takhle jsme to delali uz vloni
Nám opět vypadla elektřina, stává se z toho v naší obci už pomalu tradice. Minulý rok nejela skoro celý den 😅. Tak nevím místo večeře budem mít černou hodinku 🙂.
Jako každý rok na 18 hodinu
17.
Okolo páté hodiny.
Kolem páté.🙂
Mezi 18 a 19.
Na 17h
17-17.30 bychom chtěli.
Nejpozději v 17.00
Kolem 16, zrovna jdu začít vařit 😎🎄🤩
Na 17:00
V 16 máme půlnoční v kostele tak hned potom jak dorazíme domů
Na 17h.
Na 18:00 👍
18. hod.
Po 17.h
Po páté hodině
16-17
17:30
17.00 hod
Kolem 17:30
17-17:30
Kolem 17:00
+- 18.00
Jak to vyjde, na patou, pul sestou...
Kolem pate
17,30 hod.
18:00
V 16hodin
Na pátou, jako vždy.
Kolem 17. hodiny
kolem 17. hodiny
Na sedmou.Budeme s nasi prvni veceri cekat na draheho synka,aby si s nami dal svou druhou.
Cca 17:00
16.30 🙂
kolem 18.hodiny
16:30🎄
18
18:00
Na 17
17h
Na 18 hodinu
17h
17:00
Na 17, už finishujeme
18
17 hod.
na 18:30 hod
Na šestou možná dříve
mezi 17-18h
Na 18.hodinu
18 h
Kolem 17.h
Dneska večeřím na letišti. Zhruba tak ve 4. 🙂
17
Na šestou
Doufám v 18:30 nejpozději 😃
Mezi 17 až 18.
Letos máme všichni nějakej moribundus, večeři jsme měli kolem 16h, už je i po nadílce, a největší marod- syn- už spí
Na cca 18
Každý rok plánuji max. na 18 hodin, ale nakonec večeříme až tak 18:15-18:30 😁
letos 16h
17h
Jiz posledni upravy pred nami a vidim to tak na 18:30
19:00 … jsem většinou v práci
Kolem 17hod jak to vyjde letos vyslo presne 😅
14hod.
Měli jsme v 16
My slavili už 22.12. z rodinných důvodů ☺ale večeři jsme měli v 17:30☺
Nikdy jsem to naplánovala, jsou to svátky klidu
17:30
Na 16. hodinu, ale snad se časem dopracujeme na pozdější čas
Vždycky kolem 17.hodiny.
16:00
Na 17:00
Jíme kolem 17.hodiny.
18:00
Letos přesně na 18:24 – protože dřív by ještě nebyla pohoda a později už by kapr podezřele mizel z talíře. 🎄🐟
17 h
18h
17:00
17:30
16.30
17:30
Plán byl na 17, ale trošku se nám to posunulo.
Kolem půl šesté 🍀
Mezi 5. a 6. hodinou.
Jedli jsme v 17:30
16:00 hod.
Vždy kolem 17 hod
plán 17 hod, ale byli jsme ještě venku, tak nakonec v 17:45hod
Po 5. Hodině.
Proběhla před 18 h
Pred 17. …
Chtěla jsem v 17, bylo to v 18 😉
na 17.
Kvůli dětem už na 15:30.
mezi 17 a 18.
Na 16h, ale nakonec 16 39h
Výjimečně až mezi 17. a 18., pak už bysme padli hlady 😎
18:00 hod.
Klasicky na 18,00
Plán v 17 realita v 18
Na 5.
17.00
Plán byl kolem páté, vyšlo to skoro na minutu
17:50 hodin
V 17h
V 18 hodin🌲
V 18,30.
18 h 🎄
17.00
V 17:00
Plán byl cca sedmnáctá hodina.
17h
cca 18
17.00
Na 17
Na 17:00
Půl 6 byl plán, večeře byla v 6 😁
Meli jsme v 18
Večeře byla po půl páté
V 17hod.
Měli jsme jídlo už ve 14:30 a pak i dárky, protože později manžel jel na noční směnu
16:00
17 - 18 hodina, jak se podaří
Plánovali jsme na 17h, ale večeřeli v 18h.😊
17 h
Letos na 18h.
na 17 Hod.
Plán byl v 17:30 a ani nevím kolik hodin bylo, ale krásný to bylo
17:30
Obvykle v 17hod, včera v 18hod
V 18h
V 17.30
18:30
Každý rok kolem sedmé večerní. Hlavně napohodu. Stres mě stresuje, tak se nestresuju. 😀
Cca 17:00
16:00
cca na17 hod
16:30
Na šestou
V 17:00
17:00
16:30
Kolem 17:00
16.30h
18:15
16:30 az 17! Nakonec byla v 17:00
V plánu byla jako vždy okolo 17hod. Bohužel u nás v obci došlo odpoledne k poruše elektrického vedení
vedení a museli jsme čekat na opravu🙃nakonec jsme tedy večeřeli okolo 18:30, ale pro nedočkavě děti to už bylo dlouhé čekání 🙃
cca 17hod
Plan: 17:00, realita: 18:00 😁
V 16 hodin.
Na17h
16:30h.
17:00
Vždy v pět ☺️
Letos to vyšlo jako obědovečeře v 15. hodin.
Kolem 17h,
Kolem 18.00 hod
Večeřeli jsme kolem 17h
Chtěli jsme na 5, ale vyšlo to na 6.
Plán byl když dítě usnu po obědě tak v 17. Když neusne tak po 16. 😁 Nakonec usnula a šli jsme jist 17:30 😁
kolem 17té hod
Každý rok mezi 18.-19.hodinou. Letos jsme měli lehce po 18.hodině, naplánovali jsme je přesně tak aby se vzbudila nejmladší a byla u stolu s námi, užila si focení i dárečky než zas bude chtít koupat a spinkat 😊 vyšlo to na jedničku.
18h
Plán byl v 16, ale ségra s dětmi měla zpoždění, takže cca v 17
16,30
V 17hod.
17hod
16:45
V 17 hod
Vždycky to chci stihnout na 17h, ale nakonec večeříme před 18h.
Chteli jsme kolem 17., ale byla az po 18. 😀
Okolo 6.
Na 18h
17:00 jako každý rok
16.30 hod.
My nikdy nijak neplánujeme přesný čas, většinou to vychází mezi 18-19. hodinou.
Vždy jsme večeřeli kvůli dětem dost brzo ale tentokrát v 6 🎄❤️
17h
po 17cte
Okolo 18. hodiny
Na 18 hodinu
Neplánujeme, jak to vyjde. A letos to vyšlo na ccca 18.
Letos vyšla na 18h.
Letos jsme večeřeli v 17 hodin.
Na 17h
17:30
Ja plánovala na pátou, ale byla sem na štědrý den v práci a povedlo se mi odpol usnout, tak sme večeřeli později 🤣
Kolem 17h
18:00
na 17h
18 hod.
My většinou jíme chvíli po 4, jakmile se setmí.
16-17h
Začala jsem smažit v 16:00. 😉 Děti se nemohly dočkat.
17.00

na 5. jako každý rok.