icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. pro 2025    

Adventní kalendář #dm - 24. prosince 😍
-----------------------------------------------------------
A máme tu okénko poslední - v dnešní soutěži hrajeme o alverde NATURKOSMETIK dárkovou sadu Winterwald 🎁
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě
2.Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
Na kolikátou hodinu letos plánujete štědrovečerní večeři?

Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do pondělí 29. prosince do 8:00.
Hodně štěstí 🍀

Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/

#alverde

avatar

na 5. jako každý rok.

24. pro 2025
avatar

Na pátou

24. pro 2025
avatar

Na 17:00 h. - jako každý rok.

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

V 17.00

24. pro 2025
avatar

17:00 h.

24. pro 2025
avatar

Vecerime v 17 hod.

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

na 17:00

24. pro 2025
avatar

Chtěli jsme v 17, ale jelikož jsme měli oběd až ve 14h, tak to dneska vidím na pozdě 🙈

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Zaciname kolem 16:00

24. pro 2025
avatar

Na 17. hod.

24. pro 2025
avatar

Kolem páté hodiny

24. pro 2025
avatar

17.30 cca

24. pro 2025
avatar

Na 17 hodin

24. pro 2025
avatar

V 17 hodin, tak jako každý rok.

24. pro 2025
avatar

V 17:00 h 🙂

24. pro 2025
avatar

Na 17.h ♡

24. pro 2025
avatar

18.hod

24. pro 2025
avatar

17:30 h

24. pro 2025
avatar

Kolem 4 hodiny, aby si děti pak mohli v klidu pohrát a zkouknout i nějakou tu pohádku než půjdou spát

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Tradične 18:00h

24. pro 2025
avatar

17, jako vždy

24. pro 2025
avatar

Mezi 16 a 17.

24. pro 2025
avatar

16,30, pak cekame vactelefon od dcery,oni jdou do kostela pro Betlemske svetlo,my sednem do auta,jedeme k nim/ 10 minut/, naskladame jim jejich darky i od nas pod stromecek a jedem zpatky domu Vnucka 9 let je na pochybach,zda Jezisek existuje,zda darky pod stromecek treba neda tatinek.Ale kdyz,se tam objevi darky a nikdo nezustal doma,tak musi Jezisek existovat.Vnuk 5 let samozrejme veri.Takhle jsme to delali uz vloni

24. pro 2025
avatar

Nám opět vypadla elektřina, stává se z toho v naší obci už pomalu tradice. Minulý rok nejela skoro celý den 😅. Tak nevím místo večeře budem mít černou hodinku 🙂.

24. pro 2025
avatar

Jako každý rok na 18 hodinu

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Okolo páté hodiny.

24. pro 2025
avatar

Kolem páté.🙂

24. pro 2025
avatar

Mezi 18 a 19.

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

17-17.30 bychom chtěli.

24. pro 2025
avatar

Nejpozději v 17.00

24. pro 2025
avatar

Kolem 16, zrovna jdu začít vařit 😎🎄🤩

24. pro 2025
avatar

Na 17:00

24. pro 2025
avatar

V 16 máme půlnoční v kostele tak hned potom jak dorazíme domů

24. pro 2025
avatar

Na 17h.

24. pro 2025
avatar

Na 18:00 👍

24. pro 2025
avatar

18. hod.

24. pro 2025
avatar

Po 17.h

24. pro 2025
avatar

Po páté hodině

24. pro 2025
avatar

16-17

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Kolem 17:30

24. pro 2025
avatar

17-17:30

24. pro 2025
avatar

Kolem 17:00

24. pro 2025
avatar

+- 18.00

24. pro 2025
avatar

Jak to vyjde, na patou, pul sestou...

24. pro 2025
avatar

Kolem pate

24. pro 2025
avatar

17,30 hod.

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

V 16hodin

24. pro 2025
avatar

Na pátou, jako vždy.

24. pro 2025
avatar

Kolem 17. hodiny

24. pro 2025
avatar

kolem 17. hodiny

24. pro 2025
avatar

Na sedmou.Budeme s nasi prvni veceri cekat na draheho synka,aby si s nami dal svou druhou.

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

16.30 🙂

24. pro 2025
avatar

kolem 18.hodiny

24. pro 2025
avatar

16:30🎄

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

18:00

24. pro 2025
avatar

Na 17

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Na 18 hodinu

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

17:00

24. pro 2025
avatar

Na 17, už finishujeme

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

17 hod.

24. pro 2025
avatar

na 18:30 hod

24. pro 2025
avatar

Na šestou možná dříve

24. pro 2025
avatar

mezi 17-18h

24. pro 2025
avatar

Na 18.hodinu

24. pro 2025
avatar

18 h

24. pro 2025
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Kolem 17.h

24. pro 2025
avatar

Dneska večeřím na letišti. Zhruba tak ve 4. 🙂

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Na šestou

24. pro 2025
avatar

Doufám v 18:30 nejpozději 😃

24. pro 2025
avatar

Mezi 17 až 18.

24. pro 2025
avatar

Letos máme všichni nějakej moribundus, večeři jsme měli kolem 16h, už je i po nadílce, a největší marod- syn- už spí

24. pro 2025
avatar

Na cca 18

24. pro 2025
avatar

Každý rok plánuji max. na 18 hodin, ale nakonec večeříme až tak 18:15-18:30 😁

24. pro 2025
avatar

letos 16h

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Jiz posledni upravy pred nami a vidim to tak na 18:30

24. pro 2025
avatar

19:00 … jsem většinou v práci

24. pro 2025
avatar

Kolem 17hod jak to vyjde letos vyslo presne 😅

24. pro 2025
avatar

14hod.

24. pro 2025
avatar

Měli jsme v 16

24. pro 2025
avatar

My slavili už 22.12. z rodinných důvodů ☺ale večeři jsme měli v 17:30☺

24. pro 2025
avatar

Nikdy jsem to naplánovala, jsou to svátky klidu

24. pro 2025
avatar

17:30

24. pro 2025
avatar

Na 16. hodinu, ale snad se časem dopracujeme na pozdější čas

24. pro 2025
avatar

Vždycky kolem 17.hodiny.

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Na 17:00

24. pro 2025
avatar

Jíme kolem 17.hodiny.

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Letos přesně na 18:24 – protože dřív by ještě nebyla pohoda a později už by kapr podezřele mizel z talíře. 🎄🐟

24. pro 2025
avatar

17 h

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

16.30

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Plán byl na 17, ale trošku se nám to posunulo.

24. pro 2025
avatar

Kolem půl šesté 🍀

24. pro 2025
avatar

Mezi 5. a 6. hodinou.

24. pro 2025
avatar

Jedli jsme v 17:30

24. pro 2025
avatar

16:00 hod.

24. pro 2025
avatar

Vždy kolem 17 hod

24. pro 2025
avatar

plán 17 hod, ale byli jsme ještě venku, tak nakonec v 17:45hod

24. pro 2025
avatar

Po 5. Hodině.

24. pro 2025
avatar

Proběhla před 18 h

24. pro 2025
avatar

Pred 17. …

24. pro 2025
avatar

Chtěla jsem v 17, bylo to v 18 😉

24. pro 2025
avatar

na 17.

24. pro 2025
avatar

Kvůli dětem už na 15:30.

24. pro 2025
avatar

mezi 17 a 18.

24. pro 2025
avatar

Na 16h, ale nakonec 16 39h

24. pro 2025
avatar

Výjimečně až mezi 17. a 18., pak už bysme padli hlady 😎

24. pro 2025
avatar

18:00 hod.

24. pro 2025
avatar

Klasicky na 18,00

24. pro 2025
avatar

Plán v 17 realita v 18

24. pro 2025
avatar

Na 5.

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Plán byl kolem páté, vyšlo to skoro na minutu

24. pro 2025
avatar

17:50 hodin

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

V 18 hodin🌲

24. pro 2025
avatar

V 18,30.

24. pro 2025
avatar

18 h 🎄

24. pro 2025
avatar

17.00

24. pro 2025
avatar

V 17:00

24. pro 2025
avatar

Plán byl cca sedmnáctá hodina.

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Na 17:00

24. pro 2025
avatar

Půl 6 byl plán, večeře byla v 6 😁

24. pro 2025
avatar

Meli jsme v 18

24. pro 2025
avatar

Večeře byla po půl páté

24. pro 2025
avatar

V 17hod.

24. pro 2025
avatar

Měli jsme jídlo už ve 14:30 a pak i dárky, protože později manžel jel na noční směnu

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

17 - 18 hodina, jak se podaří

24. pro 2025
avatar

Plánovali jsme na 17h, ale večeřeli v 18h.😊

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Letos na 18h.

24. pro 2025
avatar

na 17 Hod.

24. pro 2025
avatar

Plán byl v 17:30 a ani nevím kolik hodin bylo, ale krásný to bylo

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

Obvykle v 17hod, včera v 18hod

24. pro 2025
avatar
24. pro 2025
avatar

V 17.30

25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar

Každý rok kolem sedmé večerní. Hlavně napohodu. Stres mě stresuje, tak se nestresuju. 😀

25. pro 2025
avatar

Cca 17:00

25. pro 2025
avatar

16:00

25. pro 2025
avatar

cca na17 hod

25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar

Na šestou

25. pro 2025
avatar

V 17:00

25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar

Kolem 17:00

25. pro 2025
avatar

16.30h

25. pro 2025
avatar

18:15

25. pro 2025
avatar

16:30 az 17! Nakonec byla v 17:00

25. pro 2025
avatar

V plánu byla jako vždy okolo 17hod. Bohužel u nás v obci došlo odpoledne k poruše elektrického vedení

vedení a museli jsme čekat na opravu🙃nakonec jsme tedy večeřeli okolo 18:30, ale pro nedočkavě děti to už bylo dlouhé čekání 🙃

25. pro 2025
avatar

cca 17hod

25. pro 2025
avatar

Plan: 17:00, realita: 18:00 😁

25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar

V 16 hodin.

25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar

16:30h.

25. pro 2025
avatar

17:00

25. pro 2025
avatar

Vždy v pět ☺️

25. pro 2025
avatar

Letos to vyšlo jako obědovečeře v 15. hodin.

25. pro 2025
avatar

Kolem 17h,

25. pro 2025
avatar

Kolem 18.00 hod

25. pro 2025
avatar

Večeřeli jsme kolem 17h

25. pro 2025
avatar

Chtěli jsme na 5, ale vyšlo to na 6.

25. pro 2025
avatar

Plán byl když dítě usnu po obědě tak v 17. Když neusne tak po 16. 😁 Nakonec usnula a šli jsme jist 17:30 😁

25. pro 2025
avatar

kolem 17té hod

25. pro 2025
avatar

Každý rok mezi 18.-19.hodinou. Letos jsme měli lehce po 18.hodině, naplánovali jsme je přesně tak aby se vzbudila nejmladší a byla u stolu s námi, užila si focení i dárečky než zas bude chtít koupat a spinkat 😊 vyšlo to na jedničku.

25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar

Plán byl v 16, ale ségra s dětmi měla zpoždění, takže cca v 17

25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar

V 17hod.

25. pro 2025
avatar

17hod

25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar

V 17 hod

25. pro 2025
avatar

Vždycky to chci stihnout na 17h, ale nakonec večeříme před 18h.

25. pro 2025
avatar

Chteli jsme kolem 17., ale byla az po 18. 😀

25. pro 2025
avatar

Okolo 6.

25. pro 2025
avatar

Na 18h

25. pro 2025
avatar

17:00 jako každý rok

25. pro 2025
avatar

16.30 hod.

25. pro 2025
avatar

My nikdy nijak neplánujeme přesný čas, většinou to vychází mezi 18-19. hodinou.

25. pro 2025
avatar

Vždy jsme večeřeli kvůli dětem dost brzo ale tentokrát v 6 🎄❤️

25. pro 2025
avatar
25. pro 2025
avatar

po 17cte

25. pro 2025
avatar

Okolo 18. hodiny

25. pro 2025
avatar

Na 18 hodinu

25. pro 2025
avatar

Neplánujeme, jak to vyjde. A letos to vyšlo na ccca 18.

25. pro 2025
avatar

Letos vyšla na 18h.

25. pro 2025
avatar

Letos jsme večeřeli v 17 hodin.

26. pro 2025
avatar
26. pro 2025
avatar

17:30

26. pro 2025
avatar

Ja plánovala na pátou, ale byla sem na štědrý den v práci a povedlo se mi odpol usnout, tak sme večeřeli později 🤣

26. pro 2025
avatar

Kolem 17h

26. pro 2025
avatar

18:00

26. pro 2025
avatar

na 17h

26. pro 2025
avatar
26. pro 2025
avatar

My většinou jíme chvíli po 4, jakmile se setmí.

26. pro 2025
avatar

16-17h

26. pro 2025
avatar

Začala jsem smažit v 16:00. 😉 Děti se nemohly dočkat.

27. pro 2025
avatar

17.00

28. pro 2025