icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
1. srp 2023    

Letos jsem si z Krumlova odvezla zajímavou vzpomínku a taky poněkud netradiční suvenýr 🚗

Když jsme v jedné uličce čekali na kamarády, přiběhla za námi skupinka mladých slečen a když zjistily, že mluvíme česky, nadšeně nám začaly vysvětlovat táborový úkol, který plní. Měly výměnou získat co nejvíc předmětů. Chtěly od nás nějakou maličkost a za ni jsme zase my dostali věc, kterou dostali od předchozích turistů.

V kabelce jsem neměla nic jiného, než #dm tyčinky, které nosím vždy pro jistotu s sebou jako rychlou svačinu pro kluky. A na památku nám za ní zůstala Jihokorejská tisícovka 🎁

Zkuste si schválně tipnout, kolik je to v přepočtu na české peníze 💶

avatar

Hodnotu bych netipla, ale vyhledala jsem si to pro zajímavost 👍🏻.
Jinak to je super nápad taková akce 😅🤣👍🏻

1. srp 2023
avatar

Tak tohle bych taky nedokázala tipnout, musela jsem se podívat a opravdu jsem takovou částku nečekala 😲 zajímavé 🙂👍

1. srp 2023
avatar

Mám pocit, že wony jsou v podobném stavu jako forinty🤔 takže něco kolem 20,-?

1. srp 2023
avatar

Stovku?

1. srp 2023
avatar

Tipla bych tak stovku.
A tohle je super hra. Jednou jsem si díky ní přivezla domů z tábora kotě 😄 To měli rodiče radost z takového suvenýru 😂

1. srp 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jaja01k a nevyhodili tě s nim? 🤣

1. srp 2023
avatar

@apacheee Věděla jsem, že kdybych se zeptala, nedovolili by mi to, ale když už ho donesu, tak se živého tvorečka nezbaví 🙂 Už jsem dřív donesla tajně přes zákaz morčata. Týden jsem je chudáčky měla ve skříni v krabici od bot 😄 Pak je mamka našla, hrozně mi vynadala, že takhle žít nemůžou a hned jsme jeli do zverimexu nakoupit vybavení. Teď teda jak na to vzpomínám, doufám, že moje děti v tomhle nebudou po mně 😂

1. srp 2023
avatar

Tipuju 10,- nebo 15,- 😀 Ale nechce se mi to hledat. Výborný suvenýr.

1. srp 2023
avatar

Tuhle hru jsme taky hrávali,každé družstvo začínalo u špendlíku,jen už si nepamatuju s čím největším jsme skončili, tuším hrneček, růže anebo sladkosti. 🤔

1. srp 2023
avatar

Tipuju 7kc🙂. Hrala jsem to jako dite taky, zacinali jsme sirkou. Mam pocit, ze sme skoncili u pneumatiky od kola.

1. srp 2023
avatar

...kurnik - od auta

1. srp 2023
avatar

Taky jsme mívali na táborech tyhle úkoly. Jako velký stydlín jsem fakt blbě snášela oslovování cizích lidí 🙈😂

1. srp 2023
avatar

Tipuji 30 Kč.

1. srp 2023
avatar

17 Kč

1. srp 2023
avatar

pětikoruna?

@emillyhk přesně, za mne nejdebilnější hra ever🙈 ...cokoli získavat od cizích lidí

@jaja01k mi děti domů přitáhly kotě z ulice asi 2x. Ale to opravdu nešlo. Hned jak jsem to zjistila, musely ho ještě ten samý den odnést zase ven, tam kde ho našly/sebraly. Dovolím hodně věcí, ale zrovna zde mám hranici, že toto fakt ne.

1. srp 2023
avatar

U nás ve městečku tahle hra z nedalekého tábora probíhá každý rok. Jeden rok měnili za dlouhé hřebíky, vloni za kulaté žvýkačky, které jsem s díky odmítla, ať si je holky dají samy 😁

1. srp 2023
avatar

Hodnotu jsem nevěděla ale našla si...
Pěkný suvenýr...ještě vzácnější by byla severokorejská bankovka.... 😉

1. srp 2023
avatar

Já tipovala 10,-Kč a koukám, že jsem nebyla daleko od pravdy👍🏻

1. srp 2023
avatar

Jak dědeček měnil, až vyměnil 🤣 začínáme vždy s jehlou, jednou přinesly děti starodávnou petrolejku, která nám dlouho svítila v kuchyni a jednou nám nabídli štěně, to jsme s díky odmítli a vzali místo toho kýbl třešní, které jsme do další výměny snědli a vyměňovali prázdný kýbl 🤣

1. srp 2023
avatar

Troufám si odhadnout, že to bude hodně málo 🙂 Tak 15,- možná.
Ovšem suvenýr pěkný.

Takové hry jsem na táboře nesnášela. Jako malá jsem neměla ráda oslovování cizích lidí a nedejbože škemrání o cokoli. Naštěstí jsme bývali vždycky alespoň dva, tak to šlo.

1. srp 2023
avatar

@kayty přesně, škemrání o něco, co navíc vlastně vůbec není potřeba... nemám problém si od malička říct o pitnou vodu, o pomoc, nebo o něco, co zrovna potřeba je, ale tyhle hry....

1. srp 2023
avatar

Schválně jsem si to našla a teda koukám, myslela jsem si ze to bude aspoň 50,- 😂

1. srp 2023
avatar

To je krásná vzpomínka. 🙂

1. srp 2023
avatar

Tahle hra me vzdycky hrozne bavila 😁 a jeste obkreslit co nejvix chodidel 😁😁

1. srp 2023
avatar

@zebruska Dcera si letos mohla vybrat mezi osuška za 2 štěňata, nebo jednu plynovou masku. Vzali masku a vyměnili za elektro-koloběžku, kterou si pak kluk z oddílu odvezl domu. Všichni ostatní to brali dost úkorně 😀 😀 😀

1. srp 2023
avatar

Jsem líná to hledat. Tak jakou hodnotu ta bankovka má?

1. srp 2023
avatar

Taky jsem tu hru nesnášela :D zvlášť pokud to byla liduprázdná vesnice 🙈 ale jednou jsme donesli kapra, vyhráli jsme... ale ogrilovali a snědli ho vedoucí :D kvůli hygieně 😀

1. srp 2023
avatar

Jee, my jsme před měsícem potkali skauty a vyměnili jsme balicek papirovych kapesníčky za ozdobný dřevěný zápich do květináče

1. srp 2023
avatar

18 Kč

1. srp 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

Holky, tak kdo si ještě nezjistil - je to kolem 18 kaček🙂

1. srp 2023
avatar

To je hezký 😀. Já bych se styděla oslovit někoho i teď, ale nabídku výměny bych ráda přijala 😃

1. srp 2023
avatar

@apacheee Tuhle hru plnil loni syn na táboře. Chodili po domech v Letohradu a taky měnili a měnili 😅Dovezl na památku skleněné prkénko. ( používáme na chatě na krájení zeleniny, ovoce ). Říkal, že ti byla zábava a lidi všichni ochotni.

1. srp 2023
avatar

@apacheee Tak na památku dobrý. Kdo má takovou bankovku doma? 😀

1. srp 2023
avatar

Tipovala jsem 7 korun, tak jsi prekvapila. Jinak ta hra je skvela, hrali jsme ji kazdy rok na tabore, zacinali jsme sirkou. Nejlepsi bylo plato domacich vajec, ty jsme si pak delali k veceri 😀 nejcasteji nam davali sladkosti a nejake nepotrebne veci do domacnosti, tusim ze i mixer jsme prinesli vedoucim

2. srp 2023
avatar

@konidana takže jste chudáka kotě nechaly venku? Pokud bych si ho nemohla nechat tak bych se mu aspoň snažila najít nový domov

2. srp 2023
avatar

@katastrofa007 tvl nemáš Google?

2. srp 2023
avatar

@fire85 jo. Chudaka si bud vzal nekdo jiny, nebo se postaralo samo. Obcas se v okoli proste kotata vyskytuji. A opravdu netusim zda nekomu patri a chodí na spacir ze zahrady , nebo jsou polodivoka...

2. srp 2023
avatar

Tuto hru jsem taky milovala, začínali jsme se sirkou 😄

2. srp 2023