Letos jsem si z Krumlova odvezla zajímavou vzpomínku a taky poněkud netradiční suvenýr 🚗
Když jsme v jedné uličce čekali na kamarády, přiběhla za námi skupinka mladých slečen a když zjistily, že mluvíme česky, nadšeně nám začaly vysvětlovat táborový úkol, který plní. Měly výměnou získat co nejvíc předmětů. Chtěly od nás nějakou maličkost a za ni jsme zase my dostali věc, kterou dostali od předchozích turistů.
V kabelce jsem neměla nic jiného, než #dm tyčinky, které nosím vždy pro jistotu s sebou jako rychlou svačinu pro kluky. A na památku nám za ní zůstala Jihokorejská tisícovka 🎁
Zkuste si schválně tipnout, kolik je to v přepočtu na české peníze 💶
Tak tohle bych taky nedokázala tipnout, musela jsem se podívat a opravdu jsem takovou částku nečekala 😲 zajímavé 🙂👍
Mám pocit, že wony jsou v podobném stavu jako forinty🤔 takže něco kolem 20,-?
Stovku?
Tipla bych tak stovku.
A tohle je super hra. Jednou jsem si díky ní přivezla domů z tábora kotě 😄 To měli rodiče radost z takového suvenýru 😂
@apacheee Věděla jsem, že kdybych se zeptala, nedovolili by mi to, ale když už ho donesu, tak se živého tvorečka nezbaví 🙂 Už jsem dřív donesla tajně přes zákaz morčata. Týden jsem je chudáčky měla ve skříni v krabici od bot 😄 Pak je mamka našla, hrozně mi vynadala, že takhle žít nemůžou a hned jsme jeli do zverimexu nakoupit vybavení. Teď teda jak na to vzpomínám, doufám, že moje děti v tomhle nebudou po mně 😂
Tipuju 10,- nebo 15,- 😀 Ale nechce se mi to hledat. Výborný suvenýr.
Tuhle hru jsme taky hrávali,každé družstvo začínalo u špendlíku,jen už si nepamatuju s čím největším jsme skončili, tuším hrneček, růže anebo sladkosti. 🤔
Tipuju 7kc🙂. Hrala jsem to jako dite taky, zacinali jsme sirkou. Mam pocit, ze sme skoncili u pneumatiky od kola.
...kurnik - od auta
Taky jsme mívali na táborech tyhle úkoly. Jako velký stydlín jsem fakt blbě snášela oslovování cizích lidí 🙈😂
Tipuji 30 Kč.
17 Kč
pětikoruna?
@emillyhk přesně, za mne nejdebilnější hra ever🙈 ...cokoli získavat od cizích lidí
@jaja01k mi děti domů přitáhly kotě z ulice asi 2x. Ale to opravdu nešlo. Hned jak jsem to zjistila, musely ho ještě ten samý den odnést zase ven, tam kde ho našly/sebraly. Dovolím hodně věcí, ale zrovna zde mám hranici, že toto fakt ne.
U nás ve městečku tahle hra z nedalekého tábora probíhá každý rok. Jeden rok měnili za dlouhé hřebíky, vloni za kulaté žvýkačky, které jsem s díky odmítla, ať si je holky dají samy 😁
Hodnotu jsem nevěděla ale našla si...
Pěkný suvenýr...ještě vzácnější by byla severokorejská bankovka.... 😉
Já tipovala 10,-Kč a koukám, že jsem nebyla daleko od pravdy👍🏻
Jak dědeček měnil, až vyměnil 🤣 začínáme vždy s jehlou, jednou přinesly děti starodávnou petrolejku, která nám dlouho svítila v kuchyni a jednou nám nabídli štěně, to jsme s díky odmítli a vzali místo toho kýbl třešní, které jsme do další výměny snědli a vyměňovali prázdný kýbl 🤣
Troufám si odhadnout, že to bude hodně málo 🙂 Tak 15,- možná.
Ovšem suvenýr pěkný.
Takové hry jsem na táboře nesnášela. Jako malá jsem neměla ráda oslovování cizích lidí a nedejbože škemrání o cokoli. Naštěstí jsme bývali vždycky alespoň dva, tak to šlo.
Schválně jsem si to našla a teda koukám, myslela jsem si ze to bude aspoň 50,- 😂
To je krásná vzpomínka. 🙂
Tahle hra me vzdycky hrozne bavila 😁 a jeste obkreslit co nejvix chodidel 😁😁
Jsem líná to hledat. Tak jakou hodnotu ta bankovka má?
Taky jsem tu hru nesnášela :D zvlášť pokud to byla liduprázdná vesnice 🙈 ale jednou jsme donesli kapra, vyhráli jsme... ale ogrilovali a snědli ho vedoucí :D kvůli hygieně 😀
Jee, my jsme před měsícem potkali skauty a vyměnili jsme balicek papirovych kapesníčky za ozdobný dřevěný zápich do květináče
18 Kč
Holky, tak kdo si ještě nezjistil - je to kolem 18 kaček🙂
To je hezký 😀. Já bych se styděla oslovit někoho i teď, ale nabídku výměny bych ráda přijala 😃
@apacheee Tuhle hru plnil loni syn na táboře. Chodili po domech v Letohradu a taky měnili a měnili 😅Dovezl na památku skleněné prkénko. ( používáme na chatě na krájení zeleniny, ovoce ). Říkal, že ti byla zábava a lidi všichni ochotni.
@apacheee Tak na památku dobrý. Kdo má takovou bankovku doma? 😀
Tipovala jsem 7 korun, tak jsi prekvapila. Jinak ta hra je skvela, hrali jsme ji kazdy rok na tabore, zacinali jsme sirkou. Nejlepsi bylo plato domacich vajec, ty jsme si pak delali k veceri 😀 nejcasteji nam davali sladkosti a nejake nepotrebne veci do domacnosti, tusim ze i mixer jsme prinesli vedoucim
@katastrofa007 tvl nemáš Google?
Tuto hru jsem taky milovala, začínali jsme se sirkou 😄

Hodnotu bych netipla, ale vyhledala jsem si to pro zajímavost 👍🏻.
Jinak to je super nápad taková akce 😅🤣👍🏻