Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
    1 / 1

Veru, a velikosti podle tabulek sedí dobře?

autorAMBASADORKA

@bramarfi jo, to jsem se zapomněla zmínit - podle tabulky bych si měla vzít L (běžně nosím S), tak jsem je objednala a byly mi obří. Takže jsem je musela měnit - mám teď teda M a to asi docela sedí dobře - oproti normálním kalhotkám mají úzké ty nohavičky, tak prý se doporučuje vzít radši větší, aby tě to nemačkalo

29. čer 2020

Ja bych mela blby pocit z toho, ze to poradne nevyperu

autorAMBASADORKA

@sluune třeba to nebude vyhovovat každému. Na druhou stranu je to "jen" krev, ne žádná žíravina 😀

Jde to vyprat fakt dobře, na tom člověk asi nemůže nic zkazit.

29. čer 2020

Děkuji za super recenzi. Ještě by mne zajímalo, zda se perou klasicky v pračce s běžným oblečením, práškem atd. Nebo jen v umyvadlem nebo na ruční praní. Jako je opravdu dobré znát názor někoho "obyč" 🙂. Osobně mám tedy problém s vložkami, takže za mě jen tampón, ale u tohoto se mi líbí ta ekologická stránka věci a myslím, že pro malé slečny je to vůbec bomba věc.

autorAMBASADORKA

@bekinka v krabičce byl lísteček s těmito pokyny:
      1) Po použití opláchněte ve studené vodě.
      2) Vyperte až na 40 stupňů v tekutém pracím prostředku - BEZ AVIVÁŽE.

Myslím, že když to dobře propláchneš, není důvod proč to nepřihodit do pračky s jinými věcmi.

29. čer 2020

@apacheee teda ja mne do rana uschnou... ty silnější schnou trochu dyl, ale ty slaby mi schnou dobre.. tak nevim v cem je rozdíl 😄

29. čer 2020

Já používám kalíšek, a teď jsme se bavily se ségrou, která ho taky používá, ale přece jen občas hlavně ze začátku bývá nějaká trable s propouštěním, a ona dala typ, že má 3 malé děti a stane se jí, že ví, že si potřebuje zkontrolovat situaci na WC, ale nestíhá, protože děti, a je zbytečně vystreslá a nervozní a než se na to wc dostane, může to chvíli potrvat. Tak mě hodně zaujalo, že používá ke kalíšku ty na slabší MS jakoby místo slipovky a je naprosto spokojena. Asi to taky vyzkouším!

29. čer 2020

po jake době je přepíráš?? To je nosíš cely den a až večer je pak přepereš??

29. čer 2020

A co na noc? Jsou tak pasující, že zvládnou i vrtění a všelijaké akrobacie? Nejde mi o objem, co absorbují, ale právě i funkci v blbých pozicích 🙂 Kalíšek na noc nemám ráda, navíc nevím, jak na tom budu po třetím porodu ... tak sonduju terén, co se událo na tomto poli od mé poslední MS 😀

autorAMBASADORKA

@jijulka jo, ty slabší uschnuly vždycky - ty silnější většinou taky, ale zrovna byla nějaká deštivá vlhká noc a to byly právě ráno ještě vlhké - v té absorpční části

autorAMBASADORKA

@jahodi já se snažím částečně i o volnou menstruaci, takže se už dokážu "na povel" hodně vyprázdnit na záchodě, což je určitě taky veliký pomocník, že se člověk hodně zbaví těch kusů sliznice. Ale jako pojistka ke kalíšku to bude určitě taky super - já s ním ale nemám žádnou zkušenost, tak nemohu pořádně posoudit

29. čer 2020

Mě by zajímalo, jak dlouho vydrží - jestli by při silné MS vydržely celý den v práci (včetně cesty - třeba 10 hodin).
      A taky praní - mám zkušenost s látkovými vložkami a vždycky jsem je musela dost dlouho přepírat, drhnout a mačkat pod vodou, aby opravdu pustily a tekla z nich čistá voda.

autorAMBASADORKA

@denny27 píšou, že by těch 12 hodin v akci měly vydržet - jinak mně to tak vyšlo, nosila jsem přes den a večer vyprala. Ale člověk pak asi musí soudit podle sebe a své MS - každá to budeme mít trochu jinak

autorAMBASADORKA

@alneka Ali, já se v noci vrtím a fakt vydržely nádherně. Nikde nic. A to spávám na břiše, s jednou nohou pokrčenou až u hlavy 😂 Zatím to vypadá, že na ně bude opravdu spoleh

29. čer 2020

muzu se zeptat, jestli jde nejak poznat, kolik tam te krve uz je? jakoze jestli poznas, ze uz to brzo nebude stacit a protecou?

29. čer 2020

Mě lákají, ale absolutně mě ničí ta pořizovací cena. Urco by to chtělo 3 kusy zeo...
      Veru, mají na štítku “možno sušit v susicce”?

autorAMBASADORKA

@herminka úplně těžko soudit, to ti nemůžu asi fundovaně říct. Já mám nejsilnější 2. a 3. den - druhý den byla právě ta svatba, takže to jsem je neměla a ten třetí den daly úplně bez jakéhokoliv problému. Takže já ještě párkrát ozkouším a pak počítám, že to risknu přesně takhle i na celý den - pro jistotu třeba z počátku budu mít radši náhradní variantu

29. čer 2020

Nooo, to je zajímavé a rozhodně k zamyšlení.
      Jestli propustí i tu sliznici dovnitř, poznáš, jestli jsou dobře vypraný?
      Ty máš asi černý, že? Myslíš, že bílé bys vyprala do čista?
      Jak si to dělala v noci, když jsi měla jen dvoje?

29. čer 2020

@apacheee takže se nosi jen ty kalhotky nebo se do nich da jeste nejaka separačni vložka? 🙂

29. čer 2020

@herminka ja je dnes menila po asi 8 hodinách, ale ja to mam fakt hodne silny. Nicmene v práci vydržely v klidu.

@denny27 jen ty kalhotky bez niceho

29. čer 2020

@malenka3 jsou jen v cerne barve.

autorAMBASADORKA

@magicaetezzz takto, takže asi nic 😢

autorAMBASADORKA

@gbp to ti asi zatím nedokážu odpovědět - když už je máš dýl na sobě, tak jsou takový tmavší

29. čer 2020

Heled a netáhne tě to pak jak u detí nacucaná plena? 😁 a ani nestudi? Nebo pocit vlhka? 👀

29. čer 2020

@apacheee ja teda musim rict, ze mne by na noc vyhovovala vetsi ta sava cast.

29. čer 2020

@apacheee díky, no takže nic 🙄

29. čer 2020

@shak29 ne, je to uplne suchy. A když jsem to zkoušela papírem pomackat, tak byl uplne cisty a suchy

29. čer 2020

@magicaetezzz proc nic? Dvoje spodary snad muzes dat na topeni 😝

ivakalinova
      AMBASADORKA

Já mám takový dotaz. Nemám ráda vložky a vůbec je nenosím, protože mi vadí hodně "materiálu" mezi nohama (v jiných situacích mi hodné materiálu nevadí 😅). Ale teď k dotazu. Ty kalhotky na silnější MS, nejsou mezi nohama hodně vystlané? Je to slabé nebo spíš jako vložka?

@malenka3 jsou jen černé, aspoň myslím🙂

Když proplachuješ, tak už pak vidíš, že teče jenom čistá voda. Pak jsem je teda ještě házela do pračky, nebo prala v ruce, ale myslím, že by to šlo i bez toho.

Na noc jsem si brala ty na slabší, nebo jsem musela sáhnout po klasice🙂

autorAMBASADORKA

@shak29 nene, žádné vlhko, nic.

29. čer 2020

@jijulka my netopime 😂 ne chápu té. Jsem zhyckana susickou, takže co nesmí do susicky, nesmí mi do baráku 🙄🤷🏻‍♀️
      Já bych to stejnak asi nedala. Nemám rada ten pocit, ze z tebe něco tece 🙊

autorAMBASADORKA

@ivakalinova není to vůbec jako vložka, je to spíš jak silnější látka. Fakt to není nijak ani cítit. To jen když si porovnáš ty dvoje verze vedle sebe, vidíš, že je to trochu silnější - ale nic dramatického. Fakt jsem při nošení úplně zapomněla,že je mám

@jijulka
      @apacheee pecka, asi je zkusim hlavne na noc, poberou to, ikdyz budu na zádech ?😀

autorAMBASADORKA

@shak29 myslím, že ano - já během noci vystřídám několik pozic, i na zádech a dobrý. Ale třeba u sebe vím, že přes noc skoro nekrvácím, až pak nad ránem

29. čer 2020

Jako zní to dobře, ale když vezmu vysokou pc a že je musíš každý den prát - nebo mít patery,tak to je dcl slupka teda

autorAMBASADORKA

@te_reza finančně to je drahý, ale já zrovna v tomhle finance až tak neřeším, daleko důležitější pro mě je pohodlnost a pohoda, kterou mi to dává. Myslím, že bez problémů to člověk zvládne s 2+2 kusy. Neumím říct, po jak dlouhé době se ti to "vyplatí" - když si spočítáš tampony a vložky

29. čer 2020

@te_reza ja mam desatery 😂 5 na slabou, 5 na silnou. Využiju je. Muz koulel ocima, ale pri koupi vice kusu jsou levnejsi a navic jsem s nákupem tech prvních dostala 20% slevu na další nakup, takze me staly vyznamne mene.

29. čer 2020

@alneka já teda musím napsat, že v noci mi to bylo nepříjemné, právě z toho důvodu, že mi "netěsnily"....jakoby mi odstávaly vzadu a měla jsem pocit, že prostě někudy proteču...ale velikostí kalhotek to nebude, protože jinak mi sedí úžasně a při běžném pohybu těsní hezky...potom další věc, že tu noc, kdy to mám extra silné by bylo potřeba v noci 1x vyměnit a ty použité je dobré ihned aspoň vymáchat, zkrátka nemůžu tam nechat tu nacucanou nálož do rána - můj pocit - a to se mi v noci prostě strašně nechce žejo....

29. čer 2020

@apacheee taky jsi dostala slevu ne? Je to taková mala karticka s zenskou ve spodarech a malými písmenky dole 😀

29. čer 2020

@ivakalinova jsou příjemné, vůbec necítíš nějakou mega vrstvu, prostě fakt jen jemné hladké spoďáry 😀

29. čer 2020

@koncita fakt? to me mrzi.

autorAMBASADORKA

@jijulka já je objednávala přes Econea a nedostala jsem slevu žádnou:(

29. čer 2020

@apacheee ja si ty prvni koupila na rohliku a ta sleva byla primo v tom baleni

29. čer 2020

@jijulka no....přes den paráda, ale v noci nic moc. Za mě teda.

29. čer 2020

@koncita to me mrzi, ja jsem nadšená ve dne i v noci. S vlozkou mam vzdy potiz, ze se nekam shrne

29. čer 2020

@jijulka tobě vydrží na noc jedny?

29. čer 2020

@jijulka no právě, jedině koupit fakt na celej menzes, každý den jen premachnout a vyprat najednou, při naší drahý vodě si nedovedu představit každý den zapínat pračku kvůli spoďárům😀

autorAMBASADORKA

@te_reza já myslím, že to fakt bez problémů vypereš případně v ruce. Zapínat pračku kvůli jedněm kalhotkám by asi bylo hodně neeko

29. čer 2020

@koncita no vetsinou jo. Ale ja chodim spát pozde a vstavam brzo 😂 ale uz mi taky pretekly, ne ze ne. Ja prvni dva dny tecu jek pichly prase. Psaly mi z podpory, ze ty silnější maji absorpční schopnost jako 3 tampony za 8h

29. čer 2020

Za jak dlouho by sis mela prosim poridit nove? tj. jaka je zivotnost?

29. čer 2020

@te_reza ja je peru tak 2-3x za cyklus, proto jich mam tolik. Ale ja to peru s dalšíma vecma, co na ne nesmi avivaz

autorAMBASADORKA

@eldzej píší cca rok a půl

29. čer 2020

@apacheee tak to se mi financne nevyplati☹ ja dam za menstruaci cca 40 kc za vlozky.. ale recenze skvela, moc dekuju za uprimnost.

29. čer 2020

To se nosí jedny po celý den? Já z diskusí nabyla dojmu, že se mění jako vložky. Pokud stačí dvoje až troje gaťky na celou periodu, dost to mění pohled na cenu!

29. čer 2020

@rebe jo, jedny na den. Ja v prvních dnech mam na den dvoje.

autorAMBASADORKA

@rebe jo Zuzko, podle své menstruace - dvoje až troje za 24 hodin, pokud chceš nosit celý den

autorAMBASADORKA

@sluune jinak to nemá smysl, než to psát upřímně🙂

29. čer 2020

@apacheee jj jasny, ale vis jak to myslim😂 jsem rada za detaily😂

autorAMBASADORKA

@sluune je mi to jasný, sama vím, že ty detaily jsou v tomhle případě podstatný, sama jsem si neuměla vůbec představit, jak to funguje

29. čer 2020

@apacheee mne laka ten komfort a hlavne sucho bez zapachu, zatim jsem nenasla vlozky, ktere by to splnovaly a byly i tenke.. a tampony nejak po porodu nedavam

29. čer 2020

Perfektní recenze.I když z mnoha důvodů zůstanu u tamponů, ráda jsem si rozšířila obzory.

autorAMBASADORKA

@sluune já právě taky ne, já mám čich jak ohař 😂 Já celkově tampony v oblibě nemám a nikdy jsem neměla, beru si je jen do vody, nebo když fakt nemám čas řešit nějaké blbé vložky - třeba právě na těch svatbách, kdy vím, že nemám na záchod skoro čas 😎

autorAMBASADORKA

@potaplice Děkuju. Určitě to nemusí být pro každého, já jsem nadšená a je strašně fajn, že má člověk možnost volby. Mně třeba "děsí" kalíšky a vím o spoustě žen, co jsou s nimi neskutečně spokojené

29. čer 2020

@apacheee Prosim te a myslim, ze by byly vhodne pro holku, co zacina menstruovat? Sice mame jeste cas, ale premyslim nad tim, co bude nejlepsi a vychazi mi toto. Velikostne je klidne presiju, aby byly male, dcera bude asi hubenour, ale spis funkcnost. Diky

29. čer 2020

@apacheee omlouvam se, ze vstupuju do tve recenze, ale jako ambasadorku dm te asi potesi, ze kvuli vyssi porizovaci cene jsem zacala nyni na kalhotkach z dm a bomba i ty..... asi oproti snugg maji mozna trosku silnejsi vrstvu, ale rozhodne nic dramatickeho, krasny vzhled, pohodlne a vydrzely 12h i pri silnejsi menstruaci, ackoli na ni nejsou urceny........ Chtela jsem otestovat, zda je to opravdu takovy skvost a zda mi ty pocity atd nebudou neprijemne...... Vysledek, budu kupovat další a objednavat i snugg na silnejsi menstruaci a vlozky sbohem 👍😉

autorAMBASADORKA

@syrecek01 myslím, že naprosto stoprocentně ano. Určitě lepší, než muset ve škole řešit vložky a tampony, atd. Myslím, že to tu maminky psaly, že je kupují dcerkám i na začátek MS a moc je chválily

autorAMBASADORKA

@marhul tak to jsem moc ráda, že mi to píšeš. Možná zkusím tedy vzít i jedny v dm a udělat porovnání, ta cena tam je už o dost příjemnější, tak by to bylo super, kdyby seděly. Moc děkuju🙂

29. čer 2020

@apacheee no ja jen uprostred cyklu 🙈 se ani nevyspim prave, ptz se soustředím, abych spala na boku 😀

29. čer 2020

@apacheee Super, diky... Docela me to uklidnilo. Kdyz si vzpomenu na svoje zacatky... 😀

29. čer 2020

Jsou vhodne i na hodne silnou menstruaci?Druhy den kvuli tomu nevychazim z domu, protoze potrebuju mit v dosahu neustale WC... Po porodu skoro rok a tampon ani kalisek neprichazi v uvahu a ja ty vlozky tak nesnasim😞 a jeste k tomu prani... Sundas, vyperes v ruce a hned je das do pracky? Ja treba kazdy den neperu, nemame tolik pradla. Nebo staci vyprat v ruce a pres noc uschnou a rano si je zas vezmes?

autorAMBASADORKA

@600den994 na tohle se strašně těžko odpovídá:( Tak silnou MS, jak píšeš, asi nemám. Druhý a třetí den ji mám z mého pohledu dost silnou, ale... Určitě bych se nebála zkusit, maximálně budeš muset třeba častěji vystřídat.

A můžeš klidně přeprat v ruce. Taky jsem to tak jednou udělala a v pohodě

29. čer 2020

@apacheee jak ti funguje ta volná menstruace? Mě fungovala před porody úplně super a po porodech katastrofa......absolutně nekontrolovatelne

29. čer 2020

@apacheee dekuji moc za odpoved... DM skupina me zruinuje, musim mit vsechny vychvalovane vyrobky a nejradsi bych je ozkousela vsechny hned jen co je donesu z obchodu domu a ted jeste tyhle gatky😀😀😀 zitra premerim a objednam

29. čer 2020

@apacheee Ahoj🙂 Tuto MS jsem vyzkoušela kalhoty z DM za 499 Kč, velikost S, typ Hipster a spokojenost moc. Chtěla jsem zkusit tuto levnější verzi, kdyby mi to nesedlo a už je nikdy nechtěla, ale objednám další. Byly rychle suché, jsou hezké, příjemné a úplně v pohodě🙂

29. čer 2020

@marhul a jak prosím sedí velikost těch z DM? Běžně nosím vel S a koukala jsem, že mají nejmenší M, tak nevím, aby mi to nebylo velké.

29. čer 2020

@mojezelvicka tak mensi ja jsem v regalu nepotkala, ale ja mam velikost prave M az L 38/40 a tyhle mi sedi presne 👍

29. čer 2020

@mojezelvicka Ahoj, já mám velikost S, typ Hipster z DM, online.

29. čer 2020

Děkuji za recenzi, taky uvažuju, že si je pořídím. Ani ne tak kvůli sobě, ale abych je pak mohla pořídit dcerce až bude čas.

29. čer 2020

ja se pridam k hodnoceni snuggs, pres den mam tampony, kalhotky jsem kupovala na noc.. Jakekoliv vrteni prezily, dokonce v te nejsilnejsi menstruaci jsem v nich po ranu jeste 30 minut zustala, abych zjistila zda budou mokre, nebo studit a nic, byly suche.. Velikostne nosim S, dle tabulek jsem byla neco mezi M a L, vzala jsem S a jsou mi ok, mozna bych zvladla i mensi, Takze za me berte svoji velikost. Jinak jsem spokojena.

Děkuji za recenzi 👍

29. čer 2020

@apacheee mohu jeste poprosit o zmereni vysky pasu u te velikosti M? Dekuji moc ❤

autorAMBASADORKA

@600den994 jak to prosímtě myslíš? Od středu kalhotek nahoru?

29. čer 2020

@apacheee takhle, jestli se to z meho popisu da pochopit😀

29. čer 2020

@apacheee a jeste prosim jak dlouha je ta sava vrstva? Ja treba pouzivam vlozky na noc, ktere jsou delsi, tak aby to nebylo moc kratke a neteklo to vzadu...

A fakt není nic cítit??
      Já si po pravdě nedokážu představit, že celý den chodím s kalhotkama, který v sobě mají nasaklou krev.
      Když se tedy vsákne- na vrchu nic vidět neni? Nebo takhle, znečištěné to asi barvou bude, ale jestli navrchu nejsou třeba kaluže, když to napíšu blbě 😃😃😃

@600den994 zítra ti to přeměřím, kdybych zapomněla, tak do mě prosím "kopni" 😂

@denny27 necítila jsem vůbec nic, a to jsem to ze zvědavosti fakt zkoumala 😂
      červenou vůbec nevidíš, ta místa, kde bylo jakoby víc krve je trochu tmavší, když to zkoumáš. Kaluže nejsou vidět, některá místa jsou jen tmavší a pokud je ten flíček "čerstvý", tak na pohled vypadá trochu mokře - ale nijak to nestudí, nebo tak. Ono se to blbě popisuje, ale fakt je to naprosto v pohodě - mnohem "čistší" než když nosíš vložky

29. čer 2020

@denny27 neni temer nic videt, prilozila jsem kapesnik a stezi bych poznala, ze tam je krev..

@apacheee dekuji👍❤

29. čer 2020

Super, moc dik za skvelou recenzi 👍

29. čer 2020

Nejde mi pochopit, jak kalhotky zabrání množení bakterií na povrchu, když tudy jednou krev protekla... a po 12 hodinách to musí být vcelku slušná nálož
      používám kalíšek a tam je to bez přístupu vzduchu úplně v pohodě 🙂

29. čer 2020

Hodím se i své postřehy 😉 zkouším už druhou menstruaci
      Za mě by bylo fajn kdyby byla delší savá vrstva vpředu, při silnější ms a v lehu na břiše protekly
      Sušení těch na silnější ms je pomalejší, doma přes noc neuschly
      Já osobně musím ty silnější mněnit dvakrát denně, ale přiznávám, že nedokážu odhadnout, kdy jsou opravdu třeba vyměnit, tak raději měním častěji 😉

autorAMBASADORKA

@ev.ka toto k tomu píšou na stránkách:
      Snuggs mají nepropustnou, ale prodyšnou vrstvu, kalhotky proto dýchají. Materiály jsou certifikovány OEKO-TEX standard, která zaručuje jejich zdravotní nezávadnost. Po konzultaci s gynekology je doporučená doba nošení 8-12 hodin v závislosti na síle menstruace. Brzy spustíme prodeje vrstvy, která bude navíc obsahovat antimikrobiální stříbro.

autorAMBASADORKA

@princeznaj moc díky za další zkušenosti!

29. čer 2020

@princeznaj no, to by mě zajímalo, jak poznat, kdy měnit. Ale asi jako s kalíškem, dle pocitu, když do kalhotek nevidíš. Nebo jestli dotykem jde poznat, že jsou “plné”?
      Po prvním porodu se mi dařila vědomá menstruace, prostě jsem upouštěla na toaletě, tak jsme neměla odhad, kolik toho může utéct mimo.

29. čer 2020

@alneka zatím jsem jela dle pocitu, protože jinak jsem nenašla jinou metodu, na dotyk jsou něco jak dětská jednorázová plena, jakože necítíš mokro, ale vlhko trošičku, když jsem zkoušela toalet. papír, tak taky nic nenasál, max byl trošku zbarven
      Vědomou ms začínám zkoušet, uvidím kam se dopracuji, ale tohle je moc příjemná možnost, tampony moc nemusím a mám s nimi problém a tak nevím zda vůbec zkoušet kalíšek 🤷‍♀️

29. čer 2020

@princeznaj záleží, proč je s tampony problém, jestli kvůli poloze čípku (když je moc dole, tak tam kalíšek nenarveš), nebo jen kvůli diskomfortu zavádění, že nevíš kudy kam. Já tampon nerada, jak uvnitř vysušuje. Kalíšek je proti tomu strašná pohoda, i přes prvotní nezdar se zaváděním.
      Mě čekaj velký nákupy, protože hádám, že po dalších dvou porodech už mi nesedne to, co jsem nosila před prvním a po něm. Už teď se děsím 🙄

29. čer 2020

@alneka mě taky vysušuje + nízký čípek, takže total nepříjemný pocit
      já po dvou porodech a dvou potratech to teď mám tak divoké, že hledám co sedne a bude přijatelné, do tělíska apod se mi nechce

29. čer 2020

@apacheee Tak na to srovnání snuggs a kalhotek z dm jsem moc zvědavá, vkládala jsem do menstruačních kalhotek velké naděje, koupila jsem ty v dm a jsem z nich hrozně rozladěná - za mě šustí, neprodyšné, pocit mokra okamžitě, rozhodně méně pohodlné než vložky... ale když slyším samou chválu na snuggs z více stran, tak o nich pořád dost uvažuju. Takže bych fakt ráda věděla, jestli je mezi snuggs a selenacare (dm) nějaký znatelný rozdíl.

29. čer 2020

@alneka já teď taky po druhém porodu trošku hledám dal a dal a čekam na nixit kalíšek bez podtlaku

Děkuji za recenzi.
      Osobně, podle mé hlavy, je to o srovnání se. Ačkoli je to myšlenka skvělá, pro mě to není. Ale myslím, že třeba dcerkám, až přijde jejich čas do začátku super. Za mě je to "divné". I kalíšek je divný 🙂 Ale nikomu nic nevymlouvám, a ani nehaním 🙂
      Mně osobně vadí, když ze mě "něco" teče. Tak nevím, zda bych to dala. A v porovnání s mou potřebou při MS, kdy utratím asi 25,- (půl krabičky tamponů), docela investice s dlouhou návratností. Třeba jednou někdy ... 🙂

30. čer 2020

@alneka myslím, že jejich naplněnost úplně tak nepoznáš....možná jsou maličko těžší 😀 a ta savá vrstva je trošku silnější, ale jsou to miniaturní změny...

30. čer 2020

Já je rozhodně pořídím dceři. Chtěla bych se zeptat, ty kalhotky pro silnější menstruaci...nejsou mezi nohama moc "vycpané"? A druhá otázka prosím, opravdu ty kalhotky vydrží celý den? Jde mně o to, že dcera silnou menstruaci nemá, ale kdybych ji vzala ty kalhotky pro slabší menstruaci, opravdu v tom vydrží od cca 7-14,30 hod., než přijede ze školy domů? Nebo se raději jistit těmi kalhotkami pro silnější menstruaci?

autorAMBASADORKA

@sebestka radši bych vzala ty pro silnější a není to vycpane, je to rozhodně slabší vrstva než vložka

30. čer 2020

Taky mam Snuggs a jsem spokojena. Co se tyce te delozni sliznice, pred nastupem menstruace mam par dni spineni, kde nejde moc tekutiny, ale spise odchazi ta sliznice a to je na povrchu kalhotel videt, ze se nevsakne tolik jako s tou tekutinou pri plne ms. Pouzivam kalisek a kalhotky. V zacatku ms me s kaliskem boli spodek, kdyz je moc prokrveny, tak jsou kalhotky super.Pouzivam je i na noc a vydrzi hodne, spim s dcerkou v jedne posteli, tak jsem rada, ze nemusim resit i to, zda to neschyta taky. Za kalisek i kalhotky jsem moc stastna, dceri az bude mit menstruaci poridim (pokud nebude jeste neco lepsiho).Aspon ji odpadnou ty nervy a stres ve skole, zda neprotece, jak si predat tampon aby to nikdo nevidel,... fuh, tolik negativnich pocitu pri tech vzpominkach a pritom uz to v rannem veku formuje vnimani zenstvi. Jsem za tyto vymozenosti moc rada.

Jen mi vadi jedna vec - prani - s cim je vyprat. Davam na 40°C s cernymi vecmi (tricka, kalhoty,...) nebo peru dele rucne, pac mi vadi ze se to micha s nasim odevem. Jinak spodni pradlo vsech peru na 60°C, tak spis takovy blby pocit, ze tyto nemuzu.

30. čer 2020

@koncita já si při první zmínce o menstruačních kalhotkách představila cyklošortky s tou gelovou vložkou mezi nohama 🤣 a pořád mě ta představa nechce opustit. I když samozřejmě vím, kolik ml reálně té krve se sekretem je, že to nejsou žádné plné sklenice.

30. čer 2020

@alneka 😀😀 já jsem byla mile překvapená, ale jde hodně o pocit no... srovnat se s tím, že mám prostě jenom spoďáry a jdu....a valí to ze mě do spoďár 😀

30. čer 2020

Zrovna mi na ne prisel nahodne odkaz s 20% slevou tak premyslim ze zkusim ke kalisku....

30. čer 2020

@koncita myslím, že tohle je právě hodně ovlivněné vnímáním společnosti a tím, jak nám to bylo "vysvětleno" v dětství. Přesně jak píše @golca . Věřím, že pro malé slečny to fakt musí být pecka, že nemusí řešit spoustu hloupých řečí že strany pubertálních spolužáků. Osobně o nich přemýšlím právě v kombinaci s menstruačním kalíškem, tak uvidíme, jestli se s dokážu přenést přes vlastní předsudek, že "takhle se to přeci nedělá"

30. čer 2020

@bekinka to ani ne, jde o můj vlastní pocit komfortu....celý život jsem zvyklá použitou věc vyhodit a být "čistá"....pro mě je pocit být při tom jen ve spoďárech prostě divnej a musím si na to zvykat 🙂

30. čer 2020

@koncita chapu, ale kdyz si vzpomenu, jak jsem mela kolikrat protecene tampony ci vlozky... zmazane stehna od krve vc prirozeni... moc ciste mi to ve srovnani s kaliskem ci kalhotkama. neprislo. Spis si ted rikam, jaka jsem byla spindira tehda. 🤭 A k tomu me hreje ta ekologie, a kdyz vidim, ze mi nesmrdi doma kos po jednom dni s menstruaci. Jo a nedavno jsem to pocitala a i financne to vyjde lepe... asi jako latkovky a jednorazove detske pleny. Prvni investice vetsi pak uz cajk. A vzhledem k tomu, ze menstruaci budu mit jeste par dlouhych let.... Jo a asi je poridim babicce na unik moci, aby nemela ty duchodcovske pleny, to jen tak btw 😁

30. čer 2020

@alneka hele ja menim podle pocitu, kdyz jsem doma, tak to neresim. Kdyz vim, ze pujdu behem dne nekde, vezmu nove. Jinak jsem zkousela i vlastni test s toaletakem, obmotat kolem kalhotek, zda se nasakne, abych pripadne poznala, ze uz jako maji full stav, ale vypovidaci hodnota nula. 😀 Ale ono je to jako s kaliskem, proste po case to poznas, ze to neni ono.

30. čer 2020

@sluune Používám látkové vložky a vypereš to úplně v pohodě a pro lepší pocit, můžeš přidat dezinfekci na prádlo - například Sanytol.

30. čer 2020

@apacheee Jinak Veru díky za recenzi, čekala jsem na ní. Určitě do nich půjdu taky. S kalíškem jsem se tak neskamarádila. Jediný, co se mi nepodařilo zjistit, jakou mají životnost, aby se za rok nerozpadly. Jinak ty z DM jsem četla, prý šustí. Myslím, že to byly ony.

30. čer 2020

Tak jsem právě odklepla objednávku. A jsem teda fakt zvědavá. Trošku jsem váhala s velikostí, riskla jsem tu menší 🙂

30. čer 2020

@lleennttiillkkaa Někde jsem vyčetla, že mají životnost snad jen rok a půl. Ale to se mi nezdá, když si vezmu, jak dlouho mi vydržely u dětí plenky při dennodenním provozu.

30. čer 2020

@bramarfi kolik sis jich objednala? A jake?

30. čer 2020

@sebestka Já už mám troje pro všechny případy pro Ellu doma...potřebovala by tedy ještě menší velikost než XS, ale počítám, že MS dostane tak za rok, takže to už do nich zase více doroste.

30. čer 2020

@sarihy jdu do nich také 🙂

autorAMBASADORKA

@herminka píšou to, ale myslím si, že to bude určitě více

30. čer 2020

@sebestka Já koupila ty troje slabší, ale asi koupím rovnou i ty silnější, myslím, že se to vyplatí. Já nevěděla, jak jí budou sedět, přece jen ona je dost vyhublá teď, takže jsem se bála, ale jde to... A pro ty malé holky je tohle naprosto ideální podle mě (rozhodně lepší než lovit v batohu vložky atd.)

30. čer 2020

@600den994 Zatím 2x pro silnější MS a 1x na střední/slabší. A uvidím, no...

30. čer 2020

@sarihy Přesně tohle mně Kristýnka říkala. Asi ji koupím rovnou víc těch silnějších, ať jer jistota. Má to od února, takže ono se to může ještě vyvrbit. Zatím ji nijak silnou nemá. 🙂 Akorát teda váhám s velikostí. Má 12 vypadá na 16.

30. čer 2020

@sebestka Ella váží 39 kg, vysportovaná postava a v S by plavala, XS jsou na hraně, snesla by menší...

30. čer 2020

@bramarfi objednam taky ale vezmu asi zatim jen jedny na silnou.

autorAMBASADORKA

@600den994 prosímtě, tak ta výška, jak jsi chtěla, je 9 cm a délka savé části je 23, 5 cm - u velikosti M

30. čer 2020

@apacheee dekuji moc za zmereni❤

@600den994 vůbec nemáš zač🙂

30. čer 2020

@apacheee Tak děkuji za požduchnutí.❤ Nakonec jsem koupila v DM a jsou super a vůbec nešustí.😂

autorAMBASADORKA

@misicka63 tak to jsem moc ráda. Budu případně vděčná i za recenzi, jak vyhovují a tak 😎

30. čer 2020

@sarihy Děkuji, nějak to odhadnu. Radši vezmu větší, když tak do nich doroste nebo budou třeba mně. 🙂

30. čer 2020

@600den994 jen pro jistotu, pokud bys přehlédla, tak jsou 2 střihy, já mám ten vysoký střih a třeba mně osobně mnohem víc vyhovuje, já mám obecně raději vyšší kalhotky...

30. čer 2020

@koncita jj vim a asi vezmu ty vyssi, jen jeste resim tu delku save casti... Merila jsem doma vlozku, co pouzivam a ta je delsi o 7 cm nez u kalhotek vel M.... Jakou ty mas velikost?

30. čer 2020

Tady je malá sleva. Dneska jsem byla na gynde a byl tam plakat

30. čer 2020

Ja je zrovna taky testuju. Koupila sem si slabsi jen jako doplnek k vypoustecimu kalisku kdyby propoutel. Ale první 3 dny sem to mela slabe a stacily jen ty kalhotky. Mam dvoje protoze sem nejdriv vzala tesnejsi a pod kalhotama mi vadi ze je videt to zariznuti. Ale na noc mi to staci.. To do nich vkladam poporodni vlozku abych mela jistotu ze mi to neprotece pulkama 🙈 ale jak se mi to 3.den zacalo zesilovat tak uz prosakly. Takze urcite zkusim koupit i ty silnejsi. Ale zatim su taky spokojena. Je to super.

autorAMBASADORKA

@mariezzz děkuji, jsi skvělá!

Autor komentář smazal

@600den994 já mám xl 😀

30. čer 2020

@koncita a muzes mi prosim zmerit tu delku save casti?

30. čer 2020

@600den994 ty pro slabší menses 21cm, pro silnou 22cm...myslím, že apacheee to vzala i s oběma švy na koncích

30. čer 2020

@600den994 ty švy jsou celkem silné....

30. čer 2020

@koncita takze je to vicemene stejne... Hmm... To jsem myslela, ze to bude delsi u vetsi velikosti

30. čer 2020

@apacheee ahoj moc děkuji za super recenzi a mohla bych se tě zeptat na takovou asi hloupou otázku ? Já to teda mívám dost silný a používám jen tampony a když jsem zrovna v práci ,tam je nás dost na jedno wc a nosím si sebou vlhčené ubrousky ,protože bývám dost od krve, je to u těch kalhotek taky tak ?Já si to teda představují tak, že když bych měla kalhotky, tak celej záchod bude od krve 😒

30. čer 2020

@misa1712 nebude 🙂 z těch kalhotek to nevytíká, zůstává to uvnitř a je to suché....samozřejmě pokud se to nepřepálí a nejsou už přecucaný žejo....

30. čer 2020

@koncita tak super, děkuji za odpověď ☺️

30. čer 2020

Tak jsem je taky objednala a tesim se na ne. Holky, kdybyste nektera chtela, poslu vam do zpravy kod na 20% slevu na nakup primo na strankach snuggs.

1. črc 2020

@apple_tree ja bych mela prosim zajem

1. črc 2020

Díky za recenzi. Nevím, jestli čekat až dorazí MS po porodu a jaká bude nebo už objednat. Když si vzpomenu na sílu 2-3 MS po porodech, tak se fakt netesim.
      @apacheee ještě se zeptám, když se vyslikas, tak fakt nemáš zamazana stehna? A ani přirození není zamazane? Omlouvám se za tuhle intimní otázku, ale když si vezmu, že kalhotky jsou jako vlozka a jak to vypadá při nošení vložek, tak jsem se zeptat musela.j

autorAMBASADORKA

@blka neomlouvej se, naprosto chápu🙂 Opravdu jsem nebyla umazaná ani jednou - s vložkou se to samozřejmě stává

1. črc 2020

Skvělá recenze a skvělá diskuze 👍 Našla jsem zde odpovědi na všechny svoje otázky a kalhotky si na příští menstruaci pořídím, pro tentokrát mám odmenstruováno 😁

1. črc 2020

@apacheee tak super. Asi je taky zkusím.
      A ten umělý materiál kalhotek taky nevadí? Snesu jen bavlnu.

Tak mam tez objednano

autorAMBASADORKA

@blka nemám žádný problém s žádnými materiály, tak ti nemůžu asi pořádně odpovědět, ale mně osobně je ten materiál opravdu moc příjemný🙂

@600den994 jsme to tady hromadně rozjely 😎

1. črc 2020

@apacheee moc ocenuji tuhle recenzi a odpovedi na tak intimni otazky!

autorAMBASADORKA

@cizinkaa to jsem ráda, ono se to nepíše úplně jednoduše 😀 úplně jsem nechtěla, aby mi tu někdo psal, že jsem čuně a tak, když to člověk používá, ale snažila jsem se to napsat co nejméně "nechutně". A když jsem se tu před nějakou dobou ptala na zkušenosti, tak jsem to opravdu moc ocenila - přece jen z těch jejich stránek toho člověk moc nepochytí. A člověk občas neví, co je jen vylhaná reklama, a co je je fakt super🙂

1. črc 2020

@apacheee ted se snad kazda budeme tesit az ta "cervena navsteva" kazdy mesic prijde 😀