icon

Opět zasáhla všemocná "demokracie", takže vkládám ještě jednou.. 😂

Drazí.. Pokud vám Zeman tak smrdí a zvolíte v 2. kole pozerskýho Drahoše, kteréj je pro euro a vlny uprchlíků, tak pak můžete děkovat jen sami sobě.. A našim dětem se omlouvat do haleluja za nešťastný život. Konec hlášení..

avatar

Zeman je taky pro euro a uprchlíky neschvaluje pouze prezident!!

13. led 2018
avatar
deniee
autor

@evelin_ a vis za jakým účelem bude pro euro a kdy? Asi ne.. 😂

13. led 2018
avatar

Ano, ja volila Drahose a samozrejmr ma moji podporu i ve druhem kole. Kazdy ma pravo se rozhodnout dle sveho. A mimochodem, lepsi nez Zeman je kdokoliv.

13. led 2018
avatar

Prosím te s kde si přišla na to, ze schvaluje vstup uprchlíků? Ty jsi dobře mimo

13. led 2018
avatar

Silná slova , myslím, že máte dost.

13. led 2018
avatar

To je jak s očkováním, zase jen šířit paniku...jsou to věci vytržené z kontextu, tímto bude házet Zeman špínu na Drahoše. Prezident o těchto věcech nerozhoduje, to vláda. Drahoš řekl, že by euro přijal a je proti kvótám, ale taky proti ekonomickým uprchlíkům. I mezi uprchlíky jsou vzdělávání a pracovití lidé. Zeman je populista, říká to, co chtějí lidé slyšet.

13. led 2018
avatar

Souhlas... Hlavně by to člověk i bral, že je na druhém místě...kdyby se nezačal okamžitě obouvat do Zemana. Ten nikoho neřeší. Ale Kalousek má jistě radost....

13. led 2018
avatar

@ha_ja naprostý souhlas

13. led 2018
avatar

Spousta lidi vubec nevi ze prezident vpodstate nema zadne pravomoci - je to jen reprezentace zeme - a pokud si lide voli zemana s tim ze dobre reprezentuje je to i jejich vizitka samolibosti arogance a vulgarity...

13. led 2018
avatar

Uvedom si, ze role prezidenta je z nejvetsi miry reprezentativni a to Zeman opravdu neni a to skutecne nenarazim na jeho vzhled. To, zda se prijme euro nebo uprchlici, v tom hlavni slovo prezident zdaleka nema. Je videt, ze o tom nic moc nevis. Promin 😉

13. led 2018
avatar
deniee
autor

Jen se tu vyradete volicky Drahoše.. 😂😂

13. led 2018
avatar

Tak ja taky jeste jednou: Ano, Zeman mi smrdi tak, ze budu volit Drahose.

13. led 2018
avatar
13. led 2018
avatar

@deniee Spis jsi se tu chtela vyradit ty 😂 Ale bohuzel neznalost neomlouva.

13. led 2018
avatar

Mohla bys mi, prosím, dát přesný odkaz na nějaký rozhovor nebo vyjádření, kde Drahoš o těchto věcech mluví? Nevolila jsem ani jednoho a s oběma mám problém, zatím nevím, jestli ve druhém kole vůbec půjdu. Ale opravdu mě zajímá, z čeho se bere ta panika tady na koníkovi, že s Drahošem přijdou uprchlíci a euro..já jsem z předvolebních debat nic takového nepochopila..

13. led 2018
avatar

@deniee tak teď si se opravdu projevila :D

13. led 2018
avatar

@deniee a jeje tady někdo děla, ze něčemu rozumí 😂😂

13. led 2018
avatar

@deniee ja drahose nevolila. Ale Zeman??? 🤢 to je ostuda statu

13. led 2018
avatar

prezident jeste neni zvoleny... at kazdy volí co chce, vy ostatní prosím RESPEKTUJTE toho, kdo vyhraje, tedy pokud jste pro demokracii...... jednoduchý

13. led 2018
avatar
deniee
autor

@ty_na to je mi novina ale.. 😂 možná by ses jeste divila co vsechno jeste vim a proto je Zeman jasnej.. A nedivila by ses jen Ty.. Takže kydy i tom ze jsem mimo jsou těžce irelevantní.. Ale chapu.. Předem prohrany boj ze? 😂

13. led 2018
avatar

@deniee Ano, to mas pravdu, to bych se asi divila, co "chytreho" by z tebe jeste mohlo vypadnout 🙂

13. led 2018
avatar

@deniee Tak se nám rozepiš a pouč nás.

13. led 2018
avatar

Tak nejvíc mě vždycky rozseká argument "by ses divila, co já vím, ale nepovím, je to děsně tajné, ale dejte na mně " To žeru 😂

13. led 2018
avatar

@deniee teda ty si politoložka 😅

13. led 2018
avatar
deniee
autor

@ty_na myslím spíš.. Ze Tvá mozkovnicka by to ani nepobrala.. Ale to je na dlouho.. To ze jsem volila právě jeho ma svuj duvod. A že vy si neumite zjistit všechna fakta jen hraje proti vam.. 😂

13. led 2018
avatar

@ha_ja Ovšem žádného slušného a pracovitého uprchlíka jsme v Evropě ještě neviděli ☺

13. led 2018
avatar

Už nepij, děvče...

13. led 2018
avatar
deniee
autor

Jen kopete kolem sebe ze to ma Zemánek v kapse.. 😂

13. led 2018
avatar

@deniee Haha, ty jsi mne pobavila. Je videt, ze nejen Zeman klesa na hlubsi a hlubsi dno a jeho volici mu tedy latku nezvedaji 😂 .
Pry “To by ses divila, co ja vim” No, tak to si z tebe sedneme na zadnici 😂😂😂

13. led 2018
avatar

@deniee mlzit umi každý... Taky mám spoustu informaci. Ale nereknu Ti je 😀 tak! 🙂)

13. led 2018
avatar
deniee
autor

@sarihy zklamu Te.. Jsem abstinent.. 😂

13. led 2018
avatar

Než psát tyto "chytré" statusy možná by bylo lepší, nastudovat si pravomoce prezidenta. Nebo si snad myslíš, že kdyby byl prezidentem Zeman, tak tady nebude ani euro ani uprchlíci?
Je každého věc koho zvolí. Takže klidně zvol Zemana. Jen prosím, vysvětli jak tohle prezident ovlivní. To mě opravdu zajímá 😉

13. led 2018
avatar

@deniee Moje mozkovnicka toho prave pobere mnoho. Tak sup, sem s tim, co vis a ja ne. At to muzeme politicky rozebrat 🙂

13. led 2018
avatar

@ttm někde jsem našla že podepsal toto http://www.vyzvavedcu.cz a v diskuzích jinde mu to vyčítá dost lidí

13. led 2018
avatar

@ty_na třeba to, že veškerá kampaň je vedena proti Zemanovi...temer veskera media jdou proti nemu, ale kde je pravda? To asi víte jen vy :D když toho víte tolik...tak jak dokáže mluvit pan Zeman nedokáže ani jeden z kandidátů... nesehají mu řečnickým uměním ani po paty a je úplně jasné, že se Vám zdají mnohem lepší ostatní kandidáti....ti totiž nejsou prezidenti a není zatím důvod na ně házet špínu..... to přijde až po případném zvolení a to se pak třeba budete divit.... jak řekl Zeman.... měli byste volit podle toho, co už lidé udělali, ne podle toho, co slibují atd., ale bohužel v případě pana Zemana si každý jednodušší člověk, co nepotřebuje moc informací na to, aby si udělal názor, bude pamatovat jen slabší chvíle v jeho funkci.... a kdo je dokonalý?

13. led 2018
avatar
13. led 2018
avatar

To se uvidí jestli to má v kapse...

13. led 2018
avatar

Myslím že tenhle komentář je úplně zbytečny....

13. led 2018
avatar

@lolidolly Kdyby pan Zeman ostatními médii kromě Barrandova nepohrdal a neodmítal je pustit aspoň do svého volebního štábu, mohli by o něm psát i jinak. Ale dostat od něj nějaký srozumitelné a jasné vyjádření, je nadlidský úkol ☹

13. led 2018
avatar

@deniee proč sem teda nenapises něco relevantniho? Jenom urazis a píšeš smajliky...

13. led 2018
avatar

@lolidolly Souhlasim s tim, ze nikdo z ostatnich neumi mluvit ani zdaleka tak jako Zeman. A jestli dojde na volebni debatu, totalne Drahose rozcupuje. Ale stejne Zemana nikdy volit nebudu.

13. led 2018
avatar

@werumka no já se mu moc nedivím... zkuste si představit, že jdete do televize, která je silně proti Vám ...a všichni jsou proti Vám... to je jakoby jste šli do jámy lvové a navíc jeho tvrfzení ještě převrátí... no má to za potřebí?

13. led 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@lolidolly Ono to právě tak není. Můj muž je novinář. Nikdy by o panu Zemanovi neřekl, že je to hovado a lůza. On to o něm řekl. Jen proto, že pracuje pro média, která se mu nelíbí. Teď už sice dělá jinde, ale nijak si nepolepšil. Pan Zeman o nich mluví úplně stejně. Je to zajímavý paradox, když pan Ovčáček dřív pracoval pro Blesk 😀

13. led 2018
avatar

@raduushka Urážky a vulgarismy, ani vytečkované, do komentářů nepatří. Uprav, prosím, svůj příspěvek.

13. led 2018
avatar

Mas to zapotrebi? To tak nudný život máš? Kolikrát ti to admin musí smazat, abys dala pokoj? 🙂 jsem ráda, že toho tolik víš. Napiš tedy, prosím, článek a pouč nás.

13. led 2018
avatar

@deniee Tim hůř...pokud máš tohle opravdu z čisté hlavy, tak potěš koště. Doporučuji seznámit se s pravomostmi prezidenta republiky, s jeho právy a povinnostmi, a pak se teprve vyjadřuj. Evidentně o tom víš úplný prd...

13. led 2018
avatar

@werumka pan Ovčáček nekandiduje na prezidenta... myslím ... nevím jaký je Váš muž, ale je pravda, že ve spoustě novinách si přečtete různé a různé lži... vždyt se musí číst... žejo no a většina novinářů tak bohužel píše

13. led 2018
avatar

tak takovéhle komentáře tady to je fakt síla a bude hůř bohužel, když si vzpomenu na vše na sitích před 5 lety....

13. led 2018
avatar

@lolidolly Můj muž pracoval na přílohách a časopisech, které se věnují zahraničnímu obchodu a exportu. Nyní se věnuje ekonomické redakci. Tudíž opravdu není člověkem, který by měl potřebu jakýmkoli způsobem napadat pana prezidenta. On řekl, že tito lidé, jako on jsou pro něj lůza. Pan Ovčáček je člověk, který našeho prezidenta zastupuje před médii. Proto je vtipné, že média, kde pracují dobří redaktoři, tak tvrdě stírá. Jsou to lidé, kteří pracují, mají rodiny. Jsou to tatínkové a maminky od dětí. Nemají potřebu se do někoho opírat. Ale žádný z kandidátů si nemůže myslet, že se novinář nebude ptát i na nepříjemné věci. Tak to prostě je. A není to žádné zasednutí. Novinář se musí ptát. a kde nedostane odpověď, vzniká fabulace.

13. led 2018
avatar

@werumka to máte pravdu, mě jde ale spíš oto, že novináři rádi odpovědi převrací a dělají z nich uplně něco jiného, ale to sme se dostali jinam

13. led 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@lolidolly Ano, v některých médiích to tak je... mnohdy jsou to bulvární média. Většina médií mají soukromého vlastníka. Nova, Prima, Barrandov, Aktuálně, Seznam, MF Dnes, Lidovky, Hospodářky... A pracují tam různí redaktoři. Někteří z nich se věnují téměř výlučně kauzám. Ti jsou většinou velmi šťouraví, ale bez nich by se taky mnoho podvodů neodhalilo. Pro mě je důležitá otázka: Je tento redaktor spolehlivý? Má svou zprávu ověřenou? Pak se na ni spolehnout dá. Například veřejnoprávní média, o kterých má pan Zeman názor, že si na něj zasedly, mají jasně daná pravidla, co se může uvěřejnit a co ne. Dozorčí radu, musí projít schválením. A to soukromá média nemají. Komu budeš věřit víc?

13. led 2018
avatar

@sylvinka No přesně. Já umírám 🤣🤣🤣🤣. Holky, mějte názor každá jakej chcete, máme na to ve finále všichni stejný právo, ale nedělejte ze sebe úplně zbytečně kravičky 🤣🤣🤣. Já žasnu nad některýma názorama. To je ještě lepší než věčný koňovský téma chodítka, nosítka, kojení atd 😃😃😃.

13. led 2018
avatar

@deniee nezlob se, ale je opravdu nutné rozpoutavat debatu na toto téma? Nebo je to cílené, aby sis zkrátila sobotní vecer? Volba je to stále svobodna a dobrovolná a každý jedna podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a pokud máš dost inteligence, nebudeš se snižovat k tomu, abys musela kandidaty urazet, ať už je to kdokoli.

13. led 2018
avatar

@werumka budu věřit tomu, co říká Zeman, jednoduše si u mě vybudoval důvěru...tot vše, ale každý ať má názor jaký chce, jen znovu opakuji........ vítěze by měli respektovat všichni, pokud vyhraje pan Drahoš také to budu respektovat

13. led 2018
avatar

@lolidolly Já razím heslo, důvěřuj, ale prověřuj. U obou kandidátů 🙂

13. led 2018
avatar

nevím, že by byl Drahoš pro vlny uprchlíků... říkal to krapet jinak a hlavně, o tomto nerozhoduje on sám. Já nevolila ani jednoho, v druhém kole volím slušnější variantu, té ostudy ve světě již bylo dost. A Zemanovi výlety směr čína... nevím jakou důvěru může budit člověk, který pije jak duha, kouří jak Temelín a mluví jak dlaždič. U mě tedy nula.

13. led 2018
avatar

Všichni si mysli ze ma prezident buhvi jak velke slovo. Prezident predevsim reprezentuje stat!!! Sam o nicem nerozhoduje. Zeman je hulvat a pred ostatnimi staty musime vypadat jako parta negramotnych kretenu 😁 a imigranti? No comment. Až lid, který NEPRAVEM hodnoti a soudi druhé bude sam v nouzi, Bůh to vrátí. 😊❤️

13. led 2018
avatar

Kdyz uz jsi tak hloupá, tak se prosím nevyjadřuj veřejně!

13. led 2018
avatar

Je to frajer 😅

13. led 2018
avatar

Panebože a není to jedno kdo koho volil? 🙏🏼🙏🏼Tohle už je do nebe volající fakt! Nežijeme za komunistů, kdy musel každý volit určitého kandidáta a ten co si dovolil jít za plentu byl vlastizrádce, ale žijeme v Zemi, kde je svobodné slovo a tolikrát nestačím zírat. A přesně tak, jak bylo zmíněno prezident je pouze ,,loutka”, která má pouze reprezentovat zemi, co se týče rozhodování tak nemá žádnou pravomoc. Pro nechápavé dám příklad příjde mu z pos. sněm. návrh, který má schválit. Prezidentovi se to zrovna dvakrát nezamlouvá a tak ho nepodepsaný vrátí zpět. Ten návrh, který nepodepsal se mu vrátí na stůl zpátky, akorát upravený a ten už musí podepsat! Tak jaké to je rozhodování. Tam jde pouze o tu reprezentaci. Tak nechápu ty vášně 😂😂... A jak říkám ať si každý volí koho chce. A co se týče Zemana ten v hlavě to má, ale bohužel ohledně jeho zdraví se obávám, jestli by to těch dalších 5 let vydržel.

13. led 2018
avatar

Ono se těch uprchlíků sem do Čr žene kvanta no 😂panebože tahle panika je už opravdu nad rámec😒

13. led 2018
avatar

@mikyshka Aji kdyby jich tady byla kvanta 😂 Tak to jde mimo nás, protože oni tady být nechtějí.

13. led 2018
avatar

Souhlas!!!!!!!

13. led 2018
avatar

@mikyshka ja se tomu vzdycky musim smat, jako ja jsem xenofob ale tahle nesmyslna histerie je fakt usmevna

13. led 2018
avatar

@nikki69 však říkám že do ČR se jich ženou zástupy 😂😂polovina ani neví že něco jako ČR je 😏

13. led 2018
avatar

@mikyshka Asi tak nějak 😂

13. led 2018
avatar

@xer jojo,ale že ne kazdem rohu po setmění se to hemží UK ,bulhaři ze z kterých jde strach to nikomu nevadí

13. led 2018
avatar

@mikyshka presne. A kdyby jen strach ale i zloutenka, tubera apod...a vsechno to je vychod evropy ktery se vubec neresi.
Uprimne receno VALECNY migranty bych klidne prijala po desetitisicich a jeste bych jim dala na chleba - jenze z logiky veci tady podle dublinske umluvy v dnesni dobe zadni vpodstate nemohou byt a ekonomicti migranti tu byt nechteji... ale lidi maji pocit ze se sem zene statisice syranu apod a touzi po tom byt v takovyhle zemi🤦‍♀️😂🤣

13. led 2018
avatar

@xer přesně

13. led 2018
avatar

Zeman by třeba taky rád plnil kvóty, ale kde ty uprchlíky má brát, když k nám žádnej nechce? 😂

13. led 2018
avatar

@flaus no prave😂a treba by taky chtel prijmout euro, ale jak kdyz vpodstate nesplnujěe zadnou z podminek??😂 nesnasela jsem Paroubka ale v lonskych volbach v jednom rozhovoru rekl ze “volic je hloupy” a ma pravdu asi poprve v zivote s nim souhlasim. Aby volby ovlivnovali veci ktere jsou naprosto mimo misu...🤦‍♀️

13. led 2018
avatar

@lolidolly dekoracie je nejpropracovanější forma diktatury...

13. led 2018
avatar

Demokracie

13. led 2018
avatar

@pavcik123 no....to se potom nedivte, že totu funguje, tak jak se vám nelíbí jestliže to vidíte takto

13. led 2018
avatar

@lolidolly já si na nic nestěžuju mladá dámo 😉
Jen píšu, co je demokracie a asi jaze to špatně pochopila, to mě mrzí a pěkný večer přeju 😉

13. led 2018
avatar

@pavcik123 spíš tady na to nejsou lidi připravený, o sobě rozhodovat, to zase přijde mně, že by radši dajakého pána, aby to za ně vymyslel, protože to umí a má v tom praxi, říkal lidem, co dělat...ta svobode prostě moc těžká

13. led 2018
avatar

Nevolila jsem ani jednoho, nyní půjdu volit Zemana. Ač se pan Drahoš může zdát více reprezentativním, já se více ztotožňuji s názory Miloše Zemana. Z eura i uprchlíků mám velký strach. Obojí jsem zažila v Německu a nechci to i tady u nás. Ať si každý volí koho chce, je to absolutně jeho volba, mě nezajímá proč a nepídím se po tom, stejně tak jako nehaním jeho rozhodnutí.

13. led 2018
avatar

Proboha, lidi, vy porad s tema uprchlikama! Pokud je nekdo dotahne do Cr, tak to bude vlada a parlament a ne prezident.

13. led 2018
avatar

navíc do ČR chce fakt asi mlion uprchlíků😂 oni do ČR vůbec nechtějí, těžko je někdo donutí, aby zde zůstali... a prezident o tom fakt nerozhoduje. Navíc nevím, že by pan Drahoš hlásal, přijmeme statisíce uprchlíků... A Euro, před iks lety bylo referendum o vstupu země do EU a s tím jaksi přijmutí měny souvisí, ať se nám to líbí nebo ne...

13. led 2018
avatar

Tak mě by třeba zajímalo, když už se na začátku mluvilo o dětech, jak jim vysvětlíš, že sprostě se nemluví, tedy pokud nejsi prezident, to si pak můžeš v mediích klidně opakovat slovo "kun.a" třeba do nekonečna. Já prostě nechápu, jak tohle můžete přehlížet a ještě o něm tvrdit, jak umí pěkně řečnit. Proboha...

13. led 2018
avatar

Boha jeho, dyť ty uprchlíci k nám ani nechtěj...nejsme pro ně zajímaví... Mají nás akorát jako přestupní stanici. Ať každý volí, koho chce. Já Zemana volit nebudu, i kdyby proti němu stál Ferda mravenec, ale to neznamená, že budu urážet ty, kdo ho volili(i když to nechápu)

13. led 2018
avatar

@radkastana ehm, ja si teda myslim, ze spis nez od prezidenta se nauci sprosty slova uplne jinde.
Nas mladej chodi do druhy tridy a od sedmileteho spoluzaka se naucil slova jako š*kat a p*ča.
Tak ja nevim, asi chyba v matrixu.

13. led 2018
avatar

ať si každý volí koho chce jsou to svobodné volby!!! my si odvolili, náš favorit se do dvojky nedostal a aby mě to nějak trápilo, vůbec ne... stejně se pro nás opět moc toho nezmění je to jen jako vždy taková "sranda" ty volby, a myslím, že je jasné jak to dopadne 🙂

13. led 2018
avatar

Mne se Zeman libi, ale prijde mi, ze mu zdravotne neni dobre, mam z toho spatny pocit. Videla jsem zabery z jeho tiskovky a manzelka ho evidentne musela vzit pevne za ruku a pomalu odvest, a to mel hul. Neco se s nim deje.

13. led 2018
avatar

Jinak si voli kazdy koho chce, hlavni je k volbam jit. 😉

13. led 2018
avatar

Chtelo by to osvezit si znalosti co ma v kompetenci prezident. Navic zeman ja zapskly demagog. Nikomu jeho volbu nevyvracim,muj nazor je muj nazor,nikomu ho nenutim,ale clovek,kterej celej zivot mlzi a nerika pravdu,hraje na oko a mimj cina a rusko je mu druhym domovem,je mi k bliti.

14. led 2018
avatar

@lolidolly To mas pravdu, nesahaji mu ani po kotniky tim, ze nemluvi sproste, napriklad v radiu. To ti vazne nevadi, ze jsme kvuli jeho vystupovani ve svete pro smich? Muze byt recnik jaky chce, ale vulgarni vystupovani je u prezidenta nepripustne. Kdyz tohle chces pro svoje deti, hlas mu dej a ja budu jen doufat, ze bude takovych lidi mene. A to nemuvim o jeho zdrav.stavu, na prvni pohled v kondici fakt neni.

14. led 2018
avatar

Nehlede na to, ze vcera na tiskovce po volbach Zeman prohlasil, ze ma podporu od Gotta a ted na internetu ctu,ze se proti tomu Gott ohradil a vyvratil to. Takze dalsi duvod pro me, proc mu hlas nedat.

14. led 2018
avatar

@ty_na to jsou přesně ta média co vás ovlivňují no ... toje potom snadné , ale myslete si přece co chcete a volte koho chcete .... a jestli jsou sprostá slova podle vás to nejhorší co prezident muže způsobit našim dětem, tak ať je tam klidně zeman .... jsou horší věci, mnohem a ty podle mě pan Zeman nezpůsobí

14. led 2018
avatar

@lolidolly Tak pardon, ale jestli jsi to nepochopila, tak Zeman verejne lhal. Ale jak pises, at kazdy voli dle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi. Hezky den.

14. led 2018
avatar

@ty_na ty jsi nikdy nelhala????? Vylozil si to dle meho tak,jak bych si to vylozila i ja. Nebot veta "opet bude dobre reprezentovat nas stat" bych laicky priradila taky Zemana..co z toho delas za silenou estradu boha...ze ustal takovy napor odpurcu a medii a vseho..je to borec

14. led 2018
avatar

Tak na to, abych slyšela, jak je sprostej, arogantní a vulgární, na to se nepotřebuju nechat ovlivnit médii, to stačí chvilku otevřít uši. A co tou nevymáchanou tlamou může taky zařídit? Že si nás začnou všímat ti, u kterých o to nestojíme (viz Berlín, Paříž apod)

14. led 2018
avatar

@vitkovakaterina Z ceho delam estradu prosim te? Ze chci, aby nas prezident k necemu byl a ze se nechci za nej stydet je dle tveho estrada? Ahaaa 🙂

14. led 2018
avatar

@vitkovakaterina To potom dela estradu malem cely narod 🙂

14. led 2018
avatar

@ty_na tak nejec..je ti to prd platny

14. led 2018
avatar
14. led 2018
avatar

@ty_na a to že náš prezident postupuje rovnou do druhého kola, není lež? A k médiím v naší republice bych byla dost rezervovaná... spousta kandidátů si dělalo jméno na našem prezidentovi. Jediní dva ne. Jinak všichni. Česká televize masíruje voliče. Česká televize, kterou si platíme... když už nic, tak česká tv a rozhlas by měla být nezávislá média. A to bychom mohli pokračovat dál... Zeman rozhodně není ideál prezidenta. O tom se přít nebudu. Je to ale politik. Pokud vyhraje Drahos, tak se Top 09 pomeje. Navíc to není politik. Spíš skončí jako loutka pana K......
No uvidíme. Hlas lidu rozhodne, ať bude jakýkoliv. Hlavně jít volit.

14. led 2018
avatar

Stejne to euro jednou budeme muset prijmout.

14. led 2018
avatar

@delphyls Proč do toho pleteš Kalouska proboha? To same by se dalo říct, ze Zeman je a bude loutka Babiše...holky proboha, zapojte svůj vlastní rozum a nenechte se masírovat blbostma...třeba tohle je kardinální hovadina...

14. led 2018
avatar

@delphyls Top 09 získalo v podzimních volbách 5% hlasů, vůbec nechápu, jak v tomhle má figurovat? Premiér je Babiš, ne Kalousek...

14. led 2018
avatar

Holka si seš fakt kráva 😀 😀 😀

14. led 2018
avatar

@delphyls mas pravdu. Nenech se otrávit ostatnima komentarema.

14. led 2018
avatar
deniee
autor

@ludazo Já mluvím o člověku jako takovém, ne o tom jaké ma pravomoci jak si zde mnohe husicky vydedukovaly.. Ja prostě vitace nebudu volit i kdyby byl ze zlata. Mozna by chtelo si zjistit proc sympatizuje právě s Ruskem a Čínou.. Ale nevadí..

14. led 2018
avatar

@sarihy ty si opravdu myslíš, že Zeman je Bab.loutka???. To asi těžko. Ten není ničí loutka a proto vystupuje tak jak on sám chce. Zeman je silný politik a mocnář a rozhodně neee něčí loutka. Spíš bych to mohla vidět obráceně, že bude chtít "vrtet" Bab., ale to by neklaplo. Drží spolu akorát pakt. Proč taky neee, vždyť byla kampaň antibabis teď zase antizeman. Tak chlapci drží spolu, ale otázka zní, co bude po volbách ze Zemanovo strany.
Drahos by vypadal reprezentativne, ale toť vše. Dřív mluví, než myslí.

14. led 2018
avatar
deniee
autor

@gonyr23 no tak na Tebe se stačí podívat a je to vic nez jasny vochechule.. 😂
BTW kdyz jsi tak sprota, mohla bys hodit hlas Zemankovi.. To k tomu uplne nabáda když jsi tak vulgární a Zemana voli sami (s)prostacci 😂

14. led 2018
avatar

@kija podivej se od kdy pomáhala top09 s kampaní Drahosovi.? Včera to říkala topka na jedničce. Hned po výsledcích. Kalous.říkal, že chce mít ve volbach nad 10% a chce dostat Drahose na hrad.

14. led 2018
avatar

koukám, debata stále běží 🙂

14. led 2018
avatar

@deniee
@gonyr23

V pripade dalsich urazek a napadani v komentarich bude kz pozastavena.

14. led 2018
avatar

@kytickaaa nenechám... Já spoustu výroků Zemana taky nemusím, ale je na něm vidět, že on si nenechá diktovat od NIKOHO!!!!! A o tom to je. Lidi řeší Babišovo hnízdo, ale nikdo neřeší REORGANIZACI POLICIE, PELTU atd... Kdyby nebyl Pelikán tam kde je, tak i ten Rath by byl ze všeho venku. A Nečasová by fakt vyfásla jen podmínku....jak jí soudkyně pokárala. Soudkyně skončila a bude se to řešit znovu!!!! Když Babiš po zvolení začal dělat čistky....tak nám pomalu začala ČSSD A KDU-ČSL otáčet, že by nakonec s tím Babišem šli....
Není to jen volba prezidenta...ale jde o politiku.

14. led 2018
avatar
deniee
autor

@berenika39 oplacim stejnou minci.. 😉

14. led 2018
avatar

@delphyls Ano myslím...A Zeman je všechno jen ne silný politik...před 5L možná ano, ale teď je to troska, která by měla táhnout na.na Vysočinu...už nemá na. Hradě co dělat n je to nemocný člověk...A ano, Drahoš vypadá reprezentativně, a to je tqky ro hlavní, co os prezidenta čekám - že sw za jeho vystupování nebudu muset stydět, že se nsbudu2bát, co zase kde řekne...i tom je pozice prezidenta..Zeman už je za zenitem a měl by si ro2sám přiznat, než se úplně znemožní...

14. led 2018
avatar
deniee
autor

@sarihy to je to posledni z ceho by si dělal hlavu.. Ze se znemozni😉

14. led 2018
avatar

@deniee No právě...a ro vypovídá o tom,z že už mu mozek zcela vypověděl službu...

14. led 2018
avatar
deniee
autor

@sarihy ani ne. Jen neresi banality..

14. led 2018
avatar

@delphyls Ty mi nerozumíš. A co s tím? Čekáš, že se přes něj nějakým způsobem dostanou k moci bez voleb? Doporučuju nastudovat kompetence prezidenta, jako většině tady.

14. led 2018
avatar

@kija ale o kom mluvíš? Bez jakých voleb?

14. led 2018
avatar

Však uviiiidíš ty nádhero po druhém kole 😀 😀 😀

14. led 2018
avatar

@deniee mno tak to je rekla bych vsem znamo a za mne to teda normalni neni... Je dobre cist i mezi radky. Zajimat se o jine zdroje informaci a nespokojit se hned s prvnim zvastem,ktery media nabidnou... Samozrejmne toleruji tvoji/vasi volbu,ale nejsem s ni ztotoznena. Uvadet uprchliky a euro asi nebylo to nejvystiznejsi pro vyjadreni nazoru.. Tim se tady vznesla vlna i kdybych opomenula vubec jmeno zemana jako takoveho..

14. led 2018
avatar

Kazdy mame svobodne pravo, at kazdy voli dle sebe.....ale prezident je jen reprezentant a fotka v ramecku.... sam to neovlivni! Takze pokud si myslis, ze se Zemanem nebude euro ani uprclici,pletes se....

14. led 2018
avatar

@deniee a další - malé opáčko 😉

15. led 2018
avatar

@vitkovakaterina Argument "ty jsi nikdy nelhala????? ..... je to borec" na podporu hlavy státu je nejhorší, který jsem slyšela. Z toho mám opravdu husí kůži.
Jsme různí a byla by to nuda, kdyby ne - vše nás má něco naučit, respektu, přijmutí názoru druhého, ..... Ale u tohoto výroku dostalo mé vidění světa pořádně přes hubu.

16. led 2018
avatar
deniee
autor

@sylvinka no tak Kačí tím nejspíš chtěla jen říct, že dokonalí nejsme nikdo.

16. led 2018
avatar

@deniee uprimne vis co mi muze😀 a jsem rada,ze jeji videni dostalo novy rozmer😀

16. led 2018
avatar

Kamosky... Ale holt svuj k svemu 🙂

16. led 2018
avatar
deniee
autor

@ty_na spekulace zase.. Ale na tom to přeci stoji.. 😂

16. led 2018
avatar

Argument no a co že lže, tys nikdy nelhala, to je fakt úplně jiná liga 🙂 To by člověk brečel 🙂 nevím zda teda smíchy nad lidskou tupostí, nebo zoufalstvím nad lidskou tupostí. Je naprosto přirozené, že se nikdy všichni na jednom jménu na post prezidenta neshodnou. Každý k tomu má své důvody. Já osobně nedokážu pochopit, jak tam někdo Zemana může chtít znovu, ale budiž, pokud předloží argumenty proč, nepochopím to stejně, ale ok beru to, akceptuji a řeknu si ano, na jednu věc máme naprosto jiný názor, ale dobře. Ale jako tady je to fakt úroveň. Holky, vy fakt perlíte 😉

16. led 2018
avatar

@madormi Kdyby aspon autorka prispevku priznala, ze se sekla, ze o pravomoci prezidenta nema tuseni, ale to ne, radsi se bude shazovat jeste vic.. No a na to lhani jsem ani nereagovala, nema to vyznam.

16. led 2018
avatar

@ty_na tak že tohle řekne máma od dítěte, to je pro mě šok. Já dětem vysvětluji horem dolem, jak je lhaní ošklivé jak lhát se nemá a ono je to vlastně úplně normální přeci a když ne vyloženě lhát tak si aspoň upravit pravdu. Hnus

16. led 2018
avatar

@madormi Presne, to me napadlo jako prvni. Nac detem vstepovat spravne veci, kdxz lhani je v poradku.

16. led 2018
avatar

@vitkovakaterina Můžu Ti to slušně sdělit, což jsem udělala 😉 A jestli jsi myslela, že Ti můžu políbit zadnici, tak děkuji, nechci, k líbačům Tvého zadku se neplánuji přidat.
@madormi
@ty_na Souhlasím, holky. ro někoho je Zeman silně maskuliní typ a bere je to, někdo obdivuje, že umí lidi setřít, jiné, že ho znají už léta .... migraci nekomentuju, to bylo vysvětleno několikrát, kdo nechce, stejně slyšet nebude. Ale vzdát čest za veřejné lhaní, to mě prostě šokuje u kohokoliv na pozici prezidenta o to víc.

16. led 2018