icon
1 / 1
avatar

Na indianka nemá nic ! 🤣

26. zář 2021
avatar

Indiánka,špičku,medovník ...

26. zář 2021
avatar

Laskonka 😋, medovník, pařížak věneček, větrník no hodně 🙂

26. zář 2021
avatar

Také Indián 😁 v závěsu je špička akdybych měla vybrat třetí, tak věneček.

26. zář 2021
avatar

Větrník! 😀

26. zář 2021
avatar

Větrnik a rakvičky 🤩

26. zář 2021
avatar

@95newmommy2020 že jo 🤤 za mě to je taky topka 🤩 hlavně, že je takový relatien lehký, krémový a prostě mňam mňam 🤤🤤🤤🤤

26. zář 2021
avatar

Věneček a indianek 😋

26. zář 2021
avatar

punčák....

26. zář 2021
avatar

Větrník, ale jedině cukrárna U Dašků Chlumec n.C. 🙂 JInde si ho nedávám, protože jsem vždy zklamaná, takže pak volím něco s bílou šlehačkou

26. zář 2021
avatar

Veterník

26. zář 2021
avatar

@bervidova to jo souhlas, já také chodím na tyhle zákusky jen do osvědčených cukráren, protože bohužel sice je to stejný zákusek, ale chuť se mnohdy dost liší 🙄

26. zář 2021
avatar

větrník 🤤🤤🤤🤤

26. zář 2021
avatar

Vetrnik forever!!!

26. zář 2021
avatar

Já jsem zrovna na cukrové odvykačce, ale myslím, že můj milovaný indiánek mi nikdy chutnat nepřestane 😄

26. zář 2021
avatar

Mě by stačil ten talířek pod tím zákuskem,je nádherný 😉

26. zář 2021
avatar

Indian, Venecek, Kremrole, Laskonka.

26. zář 2021
avatar

Větrnik ❤️

26. zář 2021
avatar

špička, a pak pařížská trubička, ale jedině z cukrárny Jařabová

26. zář 2021
avatar

Větrník, věneček, kremrole, indián, pařížská trubička... Mňam 🙂

26. zář 2021
avatar

Indián, větrník, punčák🤤

26. zář 2021
avatar

Kremrolku, větrník a punčák

26. zář 2021
avatar

Indian, kokoska a punčák 🤤

26. zář 2021
avatar

Větrník, špičku a punčák... 🤤

26. zář 2021
avatar

Špička je pro mě Top. Pak ještě miluju větrník a red Velvet.

26. zář 2021
avatar

Mánička😍, indiánské, laskonka a špička. A u nás v bufetu mají top větrníky s karamelem a tou pravou náplní, ne tou hnusnou umělou pěnou.

26. zář 2021
avatar

Ha, ještě nikdo nenapsal marcipanovou bramboru!🙂

26. zář 2021
avatar

A to já taky miluju špičku!😍 Pak větrník a pařížský dortík, a pak ještě kokosový koule.

26. zář 2021
avatar

Kavovy zrno😁🙈

26. zář 2021
avatar

Kávové zrno 😋

26. zář 2021
avatar

@ditta1990 ha ha, to jsme napsaly naráz 😁

26. zář 2021
avatar

@samettka protoze to je nejlepsi😁

26. zář 2021
avatar

@ditta1990 👍🏻😄

26. zář 2021
avatar

Špička,větrník,laskonka,ale jen ta s tmavou náplní…

26. zář 2021
avatar

Dejte pokoj, zeny, zrovna jsem docvicila!!!!

26. zář 2021
avatar

Větrník, věneček a punčák 🙂

26. zář 2021
avatar

Jádrový rohlicek, kávové zrno a věneček 😁 dnes jsme s manželem stáli frontu v cukrárně, že si dáme každý jeden zákusek, než jsme se přes tu frontu dostali k pokladně, tak už jsme každý měli vybrané 4 zákusky 😂😅

26. zář 2021
avatar

Špička 👍

26. zář 2021
avatar

kávové zrno je topka u nás z cukrárny u Machů - Chrudim luxusní zákusky - všechny
pak medovník, bombička, pražská koule, kokoska, věneček, větrník

26. zář 2021
avatar

ale k večeři jsem měla chleba se sádlem a škvarky, no, asi by bylo lepší to zrno nebo taky marokánka.

26. zář 2021
avatar

Špičky od mojí milované cukrářky Alenky😍

26. zář 2021
avatar

Jako malá jednoznačně indián, pak jsem měla období špičky a teď je to věneček 😊

26. zář 2021
avatar

Všechny🙂

26. zář 2021
avatar

Tak bohužel jsem bezlepková a bezlaktozova, tudíž zákusek žádný.. ☹

26. zář 2021
avatar

@dominikamatyas tak to mě mrzí 🙄 každopádně dobrý je, že v dnešní době už se dělají i takové zákusky, které jsou vhodné pro lidi, co mají různá výživová omezení 🙂

26. zář 2021
avatar

kávové zrno a pražská koule👍

26. zář 2021
avatar

Ja pujdu proti proudu. Mne tyhle tradicni zakusky vubec nechutnaji. Jeste tak snim indiana nebo kremroli, ale treba vetrnik, venecek, laskonku, rakvicku nebo puncak vubec. To bych musela leda umirat hlady. Sladky mam jinak moc rada, ale tohle vubec.

26. zář 2021
avatar

@jasekd to je jasný, každý máme jiné chutě 😊 můj manžel třeba sní akorát medovník a ostatní také nepozře 🙈 tím lépe, zbyde víc pro mě 😁😁🤤🤤

26. zář 2021
avatar

@hasara33 Špička.a jíst odspodu.

26. zář 2021
avatar

miluju indiánky

26. zář 2021
avatar

@hasara33 Já vím, ale ne vždy je to taková mnamina .... , ale i tak jsem ráda, že se něco pro mě najde 🙂

26. zář 2021
avatar

Ja mam nejradsi vetrniky a marcipanovou bramboru obalenou v tom kakau..mnaaam 🙂))

26. zář 2021
avatar

Kremrole a trubička, ale jinak jsem spíš na dortíky typu Harlekýn než na klasiku 🙂

27. zář 2021
avatar

Punčák a takovou tu kouli “zbytkáč” ❤️
A kdysi dělali luxusní jahodovou kostku - na piškotu s marmeládou jahodovou pěnu. Dalo se to jíst naposled v devadesátkách, pak už to byl hnus.

27. zář 2021
avatar

Punčák, větrník a moka 🥰🥰🥰

27. zář 2021
avatar

Teď dočítám vlákno a dostala jsem strašnou chuť na dortík 🙈

27. zář 2021
avatar

@gracinka7 já si dnes koupila u nás v bufaci výše mnou zmiňovaný pravý obří větrník 😄😁

27. zář 2021
avatar

@alubif to nejím 🙈 ale dobrou chuť 😊

27. zář 2021
avatar

@gracinka7 já jednou za rok a tak konstalace nastala dnes 😄 obě děti nafasovaly ATB, místo aby byly v ústavech a já si udělala relax před nástupem do přece...

27. zář 2021
avatar

Větrník

27. zář 2021