Když jsem viděla tuhle fotku, vzpomněla jsem si na dětství. Přesně z toho prostředního hrnečku jsem u babičky pila čaj a meltu.
A tak mě napadá? Máte nějaký oblíbený hrneček? Používáte na kávu třeba jen jeden oblíbený hrnek?
Třeba generace mých babiček a maminek to tak hodně má. Jeden nejoblíbenější hrníček a přes to nejede vlak 🙂
Ano mám své hrničky a jsem běsná, když mi z nich někdo pije. Odpoledne vyfotim. V práci aktuálně tenhle
Já ne, ale máma má čtyři a musí je pravidelně střídat, aby jim to nebylo líto 😀
Ja mam teď už 4 hrnky a taky z jiných nepiju 😁 a treba právě u babicky mám jeden hrnek a z jiného nepiju
mám dva oblíbené, z jiných doma nepiju 🙂
Kafe jedině do menšího skleněného hrnečku, čaj do velkého skleněného nebo 0,6 l porcelánového hrnku po babi (takových i jiných hrnečků a nádobí mám, babi je prodávala.... a taky mam nekonečnou zásobu utěrek) 🙂
Jeee, ten mela babicka taky 😍
Miluji hrnky. Každý má svůj příběh a některé jsou na kávu, některé na čaj... některé nerada půjčím nikomu jinému 😅
Já mám na čaj 3 velké a na kafe 5 menších hrnečků, které střídám. Ale chlap používá na čaj jen jeden velký (asi 600ml), který jsem původně dostala já k narozeninám 😀.
Ale jako dítě jsme s bráchou měli každý svůj jeden hrneček. Byla v nich původně hořčice. Já měla s hnědým pejskem (podobný tomu z Pejska a kočičky) a brácha s kuřetem. U babičky jsem zase měla malý hrneček s kominíčkem a skleničku s Maxipsem Fíkem
Miluju hrnky. Teda určitý typ hrnku a musí mít minimálně půllitr objem. Doma mám dva, myju je pořád dokola, protože u jiného to kafe není ono.
Je z toho prostředního jsem u babičky pila😍,jinak nejoblíbenější hrnek nemám
Ano, mám doma i u rodičů hrnky, z kterých nesmí pít nikdo jiný jen já. 😀
Mám to tak a přes to nejede vlak 🙂 Ranní káva z jednoho, černý čaj z druhého, ovocný čaj zase z jiného 🙂
Miluji hrnečky, obmenuji nekolikrat do roka a kazdy ma svou funkci
.... a tedy pekne dekuji,ten vlevo s kvitky, tak ten nutne potrebuji
Ja mam se dva na kafe, ty stridam. Nikdo mi z nich nesmi pit pokud ja sama do nich nekomu kafe neudelam (coz jen vyjimecne manzel🤣) na cas mam velky 0,7l a pak hromadu malych 😂 ja jsem na hrnky hrozna
ja jsem si vzala 5 retro hrnicku od manzelova dedecka z domu, kdyz zemrel, jako pamatku. Jsou to hlavni hrnky, do kterych se dela kaficko, kdyz mame navstevu.
Ty prostřední hrnky jsme měli taky, vařili jsme do nich kafe na stavbě.
Já kafe nepiju a na čaj u mě platí "čím větší, tím lepší". Mám doma dva veliké hrnky na čaj, které jsou jen moje a všichni to ví 😀
Já mám několik oblíbených hrnků a střídám je podle nálady.
Kafe jedině z tohohle
Ano, mám. 😊 Každý den piju víceméně kafe jen z jednoho hrnku, občas prostřídám asi s dalšími dvěmi.
Jee já ho mám ještě ve sklepě schovaný 😁
Já hrnky střídám.
Udělám si do sklenice, stejně tak si udělám kávu do bílého 250ml nebo velkého pullitraku😀
Střídám asi jen 4 kousky😊
Mám to rozdělené..o víkendu piju ráno k snídani čaj z hrnečku se Shaun the Sheep,když mám chuť na Caro,tak jedině z hrečku,který nám fakulta dala při promoci a přes dej piju čaj z velkého kočičího 😁👍
Miluju hrnky, stridam je, piju z nich hlavne kavu, caj moc nemusim🙂na obrazku tri pro mne NEJ😉
U našich z nich pijeme dodnes 👍
Maaam ♥️ .. Svuj jeden jediny 500ml keramicky s velkym rucne malovanym srdickem 😉😊😊😊😊👍 ..
Miluju hrnecky, keramické, na kafe mam jeden oblíbený a na caj taky, ale taky je střídám kdyz mam náladu 😉
Tohle je můj oblíbenec 🤗
Mam mam, a kdyz z nej pije nekdo jiny, tak to neeee 🤣🤣🤣
@lleennttiillkkaa presne..každý má u nás svůj hrneček.. nedávno si tchýně na návštěvě vzala můj hrnek, aniž by se zeptala.. od té doby ho nemůžu nějak použít.. 😤😱
Miluju hrnečky, ale musí to být dárky, sama si je nekupuju 🙂 mám několik oblíbených, ale nejvíc srdeční záležitost je tenhle. Pro neznalé je to nadporucik Data ze Star treku. Od mala jsem ho milovala a brácha mi ho nechal dát na hrnek. Bohužel mi ho táta rozbil, o to větší překvapení bylo, když jsem ho jako dospělá dostala znovu 🙂
Skoro 15 let jsem všechno pila z mého milovaného horšího hrnecku (koupil mi ho děda), zel ruce mám levý a rozbila jsem si ho. Teď mám lenochoda a z jiného nepiju.
Minuly víkend moje draha Bublisa dostala od mého dedy její vlastní hrnecek, protože je velká holka už. Mno malém jsem se na místě rozbrecela ❤️
Svagr 23 let mi rikal, ze jeho skvela holka ma jednu takovou zvlastnustku, kterou nechape...ze je zatizena na svuj hrnek na kafe a na ten se nesaha. Tak jsem mu vysvetlila, ze je to uplne bezna zenska vlastnost 😀
@perla28 ten je ❤️
@lleennttiillkkaa jo, to byly časy s hrnickem v práci 😍
@78marcela v práci jsem taky měla pálenou hlínu. Krásný máš 🙂
@jajaneu jé, ten je 😍
@zlataberta z těchto bych pila hned 👍
@missskaaa aaaa, mé srdce plesá ❤️
@veinka krásný, opravdu ❤️
@allinka_k to je hezký 😍









Každopádně! 😀 Sice ne jen jeden, ale mám hrnky na kávu, hrnky na bylinkové čaje, pak ty na černý čaj a jak mi třeba muž udělá čaj do kávovýho hrnku, tak mi to nechutná 😇