Smazak😅😅😅♥️♥️♥️
Fuj,smažák. 😆 Už jen to slovo a je mi špatně. Asi jediné co nejím. Jinak nemám problém pozřít asi cokoli. 🤭
Máme dnes k obedu 😂
Já mám smažák jednou za čas ráda. Ale když jsem v práci obalovala 220 porcí a každý sýr dvakrát, tak jsem ho nějak nemusela 😁
Telecí řizek s Vídeňským br. Salátem je u mě asi top a nebo Vídeňská roštěná.
Smažák nemám ráda, ale doma ho milujou s tunou kečupu a tatarky 🙄
Já mám smažák ráda, ale je mi po něm těžko. Nejoblíbenější jídlo nemám. Mám ráda spoustu jídel, třeba pizzu, těstoviny, ale i pečené kuře s bramborem a nebo chleba s máslem a medem
Smažák mám moc ráda. Ale je to takové to jídlo, co je lepší si někde dat, nez ho dělat doma. To se ho člověk nějak nadycha předem. A oblíbené jídlo, no, mám jich spoustu. Nejvíc asi špagety, omáčka a tuna goudy. Taky vepřový řízek s majonezovym bramborovým salátem. A samozřejmě svíčková.
Jednou za čas na něj mám regulérně chuť. A nejoblíbenější jídlo mám bramborové špalky,s uzeným a zelí a hned za tím smažený květák.
Jednou za čas(1-2 do roka) si ho ráda někde dám, nebo ho uděláme i doma, ale přes všechny známé finty vždy vyteče 🤷 .
Zboznuju smazak 🤤😍😂
Miluji pizzu!🍕
A smažák si čas od času dám v naší milované restauraci, kde vím, že je domácí. Syn ho momentálně považuje za vrchol gastronomie 😂
Nejlepší zákusek je pořádný kus masa. Steak, řízek, atd.
Smažák doma všichni máme rádi, ale naše rodinné nejoblíbenější jídlo jsou bramborové noky s kuřecím masem a sýrovou omáčkou. 😍
Když už smažený sýr, tak hermelín. Ale ani ten či ten jsem teda dlouho neměla. Doma nesmažím ani řízky, kvůli poprskanému okolí a úklidu 🙈 a v restauraci - přiznám se - dávám přednost jiným jídlům (když srovnám ty ceny smažák/maso).
Nejoblíbenější jídlo je asi panenka na jakýkoliv způsob, cokoliv zapečeného se smetanou, těstoviny s omáčkami nebo i kuřecí na kari s kokosovým mlékem. Miluju ale i svíčkovou a španělské ptáčky nebo hovězí po znojemsku. 👌🤗😋
Co opravdu nepozřu je smažák. A řízek. A nejoblíbenější jídlo nemám. Sním vše, kromě řízku a smažáku.
Svickova a spagerty na vsechny zpusoby😍
Smazak máme rádi a mivame k obědu celkem často. Třeba jednou za 2 mesice, jak kdy. Nejoblíbenější jídlo pro me jsou boloňské špagety
Smažák brr, to už musím mit opravdu velkej hlad a nemožnost výběru, abych si dala smažák😁
Smazak si rada obcas dam, ale smazeny doma na cerstvem oleji. Smazena jídla mimo domov temer nejim, byva mi z nich velice tezko. Nejradsi mam paneer tikka masala a cibulovy naan.
Svíčková
Smazak dobrej ale z hermelinu. Jinak jsme na tom stejne s dcerou, obe muzeme jist porad do kolecka sushi, rizek, svickovou,krevety a spagety. Ale aspon 1-2 x tydne musime vzdycky jit spolu na sushi bez toho by jsme neprezily
No, a teď už mám na něj i chuť 🙈 a takové smažené tvarůžky 😋
Miluju smažák v bulce😁 takže jednou za čas si ho regulérně s chutí dám 🤩. Od malička je jedním z mých nejoblíbenějších jídel houbová omáčka s bramborem vařeným ve slupce. Z masa asi špízy s grilovanou zeleninou.
Butter chicken, svíčková, smažák, kuře na paprice, hovězí guláš, langoše,... Jako určitě nic zdravého 😆😅
Kachna s červeným zelím a bramborovým knedlíkem.
Dlouze do šťavnata a měkka upečená vepřová krkovička na cibuli a česneku s vařeným bramborem, pečené kuře s bramborovým salátem, těstoviny se špenátem ve smetanové omáčce posypané kostičkami vypečené anglické slaniny, kuřecí steak nebo filírovaná panenka s grilovanou zeleninou🤤
Miluju segedinsky guláš 🤤
Pizza ve všech podobách.
Miluju hooo ❤️
Na smažený sýr dostanu jednou za čas naprosto neovladatelnou chuť 🙂
A jinak je moje nejoblíbenější jídlo asi z řecké kuchyně. Hromada grilovaného masa se stredomorskymi bylinkami, k tomu tzatziki, choriatiki a ten jejich výborný světlý domácí chléb s krupavou kurcickou. A dzbanek bílého vína. A vůně moře... 🙂
Smažák mňam 🤤
Aaaach bože, smažák. Miluju ho i z hermelínu. K tomu hranolky, no úplný gastroporno.😀
Moje další velmi oblíbené jídlo jsou boloňské špagety.
Existuje jen velmi málo sýrů, které se nedají osmazit a sezrat🤗. Ale zásadně s bramborem, hranolky nedají sýru vyniknout.
Smažák mám jednou za čas ráda, ale stejně jako bertoldina pouze s vařenými bramborami 🙂 a nejoblíbenější jídlo asi medailonky z vepřové panenky s volským okem a domácími hranolkami....mňam 🙂
@bertoldina je pravda, že pokud je děláme doma, tak v drtivé většině případů jen s bramborem, mám to tak zažité z dětství 😀
Já miluju jídla z mletého masa. Boloňskou omáčku se špagetami a hromadou syra, burgery, sekana s bramborem a okurkovým salátem, domácí kebab s tzaziki. A vajíčka na všechny způsoby. A čerstvý chleba. A máslo, miluju máslo!
Miluju smažák 😀 ale často ho neděláme... Pak pizza, bramboráky, tortilly, kynuté ovocné knedlíky s mákem, kuře na paprice, sekaná s bramborovou kaší. Mám hodně oblíbených jídel 😀 Jím celkem všechno kromě zelí, rajčat, koprovky, křenovky, rajské polévky. Nebo houbovou polévku mám ráda jen ten vývar, ale houby vybírám 😂
Dobře udělaný steak hovězí 🥰
koprovka
Smažák mám ráda,ale vždy mi po něm bylo těžko,no nedělají mi dobře smažené jídla celkově.Ale od té doby co mi Ježíšek nadělil horkovzdušnou fritézu,tak řízky a smažený sýr,hranolky už děláme jen tam a pro mě je to luxus,žádné jídlo z oleje 😍 A jinak miluji lasagne a hrášek na smetaně,po těchto dvou věcech bych se mohla utlouct 😀

Líčka na víně. A třeba smažák je pro mě nepochopitelné jídlo, jehož oblibu nepobírám. Tak ho nejím.